Adresa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Žižkova 282, Český Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Samostatná ord. PL pro děti a dorost Jiný

S paní doktorkou jsem měla zkušenosti jenom cca 3x jako záskok za naší paní doktorku, ale byla jsem zděšená. Při akutní kontrole s kojencem na mně křičela a byla otrávená, že musí sloužit na pohotovosti ( to ještě v Brodě byla) a při další návštěvě s dcerou ( 3 roky) byla nervózní že dcera, podotýkám v naprostém klidu, potichu seděla na lehátku a bimbala nohama a paní doktorka sdělila památnou větu: "Uklidněte si ji, mě to znervózňuje." Ještě že už mám děti veliké a víc setkání nebylo třeba. Rozhodně bych ji nedoporučila. Sice může být odborník ale to je asi tak všechno.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Moc libi nam teto doktorka! Chodim do nej z 3 detmi-dobra jak a clovek a lekarka!A my je sizinci !
Hagenovy z Kounic

J
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi nepříjemná, nevím má-li znalosti medicínské, to ze tří návštěv s dětmi nedokážu posoudit, ale jednání má nepříjemné, je akorátní, s dětmi také nejedná tak,aby se jí nebály a měly k ní důvěru. Pediatra si opravdu představuji jinak. Možná by mohla spíše pracovat na ARO nebo někde, kde pacienti nevnímají. Když děti k paní doktorce nechtěly chodit, musela jsem odejít jinam. Jsem ráda a spokojená, protže jsem při každém zakašlání dětí trnula, abychom nemuseli k paní doktorce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Paní doktorka je nejen MUDr. ale patří jí jistě mnoho dalších titulů. Arogantně se chová nejen k pacientům a jejich rodičům, ale měla jsem tu čest se ní setkat i mimo ordinaci. Tato osoba nemůže mít vztah k dětem, rozhodně ji nedoporučuji!!! Může být dobrý lékař, ale není dobrý člověk.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Nechápu negativní komentáře, paní doktorka Drahoňovská je jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě. Je velmi pečlivá, nepodcení žádnou situaci. Mému synovi už v 10 měsících odhalila oční vadu, aniž bychom si v rodině čehokoliv všimli. Syn byl díky včastné diagnostice od 11 měsíců a doporučení na nejlepší dětské specialisty v odborné péči, začínal s brýlemi na 5,5 dioptriích a do školy nastupoval už bez brýlí. Stejně tak paní doktorka nikdy nepodcenila nic ani u mého syna, tak u dvou mých neteří a synovce, které jsem k ní s důvěrou doporučila. S námi vždy jedná mile ochotně, pokud něčemu nerozumím, trpělivě vystvětluje, překládá do češtiny, ukazuje na obrázcích, doporučí odborné články i publikace, které mouhou pomoci třeba při rozhodování s očkováním a podobně. Jsme naprosto spokojení


Tak tedy - k této paní doktorce jsem chodila celé svoje dětství, a když jsem musela přestoupit k jinému lékaři - pro dospělé, tak při přebírání své karty jsem div neukápla slzu :). Vždycky na mě byla hodná jak doktorka tak sestřička. Myslím že není typická dětská doktorka s "šišlacími" sklony na malé děti a nevím jak působí na menší děti, ale jako puberťačka (co si tak pamatuji) jsem ji měla ráda. Vždycky jsem měla v čekárně šílený stresový stavy (jako mám doteď u každého doktora) a po vstupu k ní do ordinace to ze mě tak nějak spadlo.


Ověřený profil

Každý má právo na svůj názor, proto musím vyjádřit i svůj. Paní doktorka mi byla doporučena švagrovou, která k ní chodila se svými třemi syny, já sama chodím k paní doktorce více jak 12 let a s jejím přístupem jsem maximálně spokojená. Moji synové jí navštěvují rádi a jsou sokojen s jejím přístupem. Je kvalifikovaný pediatr, který ví jak pomoci a léčit.


S touto paní doktorkou jsem se setkala na pohotovosti v Kolínské nemocnici.Byla velmi odměřená a potom co řekla mojí dceři ,aby se otočila pusou ke zdi ,aby ji nenakazila ,tak jsem nechápala,proč vůbec dělá pediatra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Musím se paní doktorky zastat. Jsem s ní absolutně spokojená. Vždycky se dceři maximálně věnuje, je pečlivá a nic nezanedbává. Navíc dnes dceru bez jakýchkoliv problémů naočkovala vakcínou, která již tvoří nedostatkové "zboží". Snad se brzy objeví i kladné názory na paní doktorku a její práci.


N

Tato doktorka je nepříjemná a jsem s ní nespokojený i můj syn a moje dcera

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu