Sam. ordinace PL pro dospělé
Pulická 99, Dobruška

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K pani doktorce chodim leta,je skvela. Velmi dobra diagnosticka,je pecliva a dusledna. Zbytecne nerdinuje leky pokud nejsou treba.

Paní doktorka zbytečně nepředepisuje léky, které nejsou v daném okamžiku zapotřebí. díky tomu nejsem závislá na antibiotikách a na případnou angínu nemusím brát zbytečně silné léky. byla jsem vždy spokojena. doporučuji

C

Byla jsem vždy s paní doktorkou spokojená, nikdy neponechala nic náhodě. Dělá preventivní prohlídky, což není u každého obvodního lékaře samozřejmé.

K paní doktorce chodím léta a jsem spokojen. Asi nejsem sám, protože kdykoliv ji musím navštívit, musím čekat frontu. To dokazuje, že jí pacienti věří.

vždy jsem byla s pí. doktorkou spokojena - dobrá diagnostička. doporučuji

Paní doktorka je pečlivá, vždy hledá nejlepší řešení, nepředepisuje léky automaticky, ale snaží se najít lék, který by byl nejvhodnější pro tu určitou osobu. Přístup k pacientům je laskavý a vstřícný!

X

dobrá ochotná lékařka