Ing. Daniela Mošová, zubař Opava

MUDr. Ing. Daniela Mošová

Uložit

Zubař Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ostrožná 40/233, Opava
Dental Medicine k.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: Dental Medicine k.s. Jiný

Hrůza a děs, 5x zrušeny termín, vždy den max 2 předem..další termín za půl roku. Komunikace s call centrem, výsměch pacientům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient
Umístění: Dental Medicine k.s. Jiný

Byla jsem objednána 20.3. na prevenprohlídku. Zavolali jménem MUDr. Mošové abych přišla 4.3. Dostavila jsem se nic netuše v 10 h. Po rtg a usazení do křesla mi slečna čistila zubkámen, pak vysvětlovala čištění. O své zuby se starám VELMI pečlivě. Při odchodu aniž mě jakkoliv informovala, žádala 1 100,-Kč nějaký poplatek. Vůbec jsem netušila proč!!! Mám 76 roků, zuby opatrované svědomitě a ani na takové poplatky nemám peníze a ani jsem si je nepřála. Nikdo mě neupozornil, neřekl, že to není prohlídka. Ani mi nebyly zuby zkontrolovány jako vždy!!! S ordinací jsem byla vždy velmi spokojená!!!! Odmítám takové jednání.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je jeden z nejlepších specialistů ve svém oboru, je příjemná, milá a zodpovědná. Doporučuji. H. Hozová

Vodím k paní Mošové svou dvouletou dcerku a musím říct, že jedině u ní ztrácí má dcerka strach z bílého pláště a nepláče. Jsem s ní velice spokojená. Přemýšlím o tom, že bych k ní začala chodit taky, pokud mě veme, protože vím, že je opravdu vynikající zubařkou.
Štrbíková

Vždy jem se k zubaři bála chodit tak jsem na ti tak tošku kašlala. Ale od té doby co jsem u Daniely Mošové tak k ní chodím bez obav. Má skvělé chování k pacientům a vždy poradí a při jakém koli zákroku vše vysvětluje. Vřele doporučuji všem. Ale zrovna asi nové pacienty nepřibírá.

Paní doktorka je profesionál na svém místě. Oboru rozumí a má se co otáčet, aby všem vyhověla.Tímto bych jí chtěla moc poděkovat.

Paní doktorka je člověk na svém místě. Má profesionílní přístup, vše člověku vysvětlí, je moc milá. Zachránia mi zub, který jiní zubaři chtěli trhat. Všem mohu jen doporučit. Bohužel ale pry už nenabírá paciety, což mluví za vše:-)

Ze zubařů mám strach a pořád mít budu, je pravda, že paní zubařka je fakt dobrá. všechny plomby co mi dělala krásně drží. A to, že je trochu drbna je fajn. Člověka to uklidní, když se při ošetřování baví o věcech z normálního života. To jsem za to ráda, jde vidět, že když se sestrou drbou, tak je v klidu a ví co dělá.

Je to výborná paní zubařka.
Zubař kterého jsem měla před tím mi zmičil zuby,paní doktorka se bála že mi je nezachrání,ale tak šikovnou p.doktorku si mužu jen chválit.Je vidět že ji lidé mají rádi v čekárně je vždy plno.

Výborná paní doktorka, oboru rozumí a má velice pěkný a citlivý přístup k pacientům.Jsem ráda, že k ní můžu chodit. Děkuji vřele, paní doktorko.
Pacientka.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti