Adresy (2)

Lidická 23a, Brno
Ortodontická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
28 názorů

J
Umístění: Ortodontická ambulance Jiný

Jiz 3.rokem chodim na rovnatka..za celou dobu jsem maximslne spokojena, me zuby byly oprsvdu nestandartni a dnes se pysnim krasnym usmevem ????. Pani doktorka je profik, pani recepcni uzasny mily clovicek, ktera oslovuje jmenem. Za me obr spokojenost.


N
Ověřeny pacient

Byla jsem objednaná měsíc a půl předem na 9 :00 hodinu, na řadu jsem se dostala po 2 hodinách. Prohlídka trvala 5 min, když jsem chtěla něco vysvětlit, vždy mi doktorka odpověděla to neřešte. Takový přístup se mi opravdu nelíbí. Alespoň sestřička se mi to snažila vysvětlit, zatím co doktorka stále někam odbíhala. Dále bych určitě ocenila lepší označení, kde ordinace je a jinou recepční, jež by šlo rozumět.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Já osobně byla u paní doktorky nespokojená. Na vyšetření jsem vždy čekala, i přesto, že jsem byla třeba 3 měsíce dopředu objednaná. Vyšetření probíhalo vždy velmi hekticky, chaoticky a řekla bych, že i neprofesionálně ze strany sestřiček. Paní doktorka se mi věnovala minimálně. A připadlo mi, že mě vždy odbyla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Pani doktorka je opravdu specialista ve svem oboru a nejlepsi v Brne...Ma sice tri kresla a obcas si v cekarne pockate ale za opravdu krasny usmev to stoji...Moje zuby byly nic moc ale uz za rok a pul muzu porovnat obrovsky rozdil.Pani doktorka je machr,ktery se neboji jit do niceho...a cena je sice o neco vyssi,ale nikdy nebyl problem zaplatit na dvakrat ci pri pristi nasteve.Pani doktorko,dekuji za Vasi peci a krasny usmev!


V
Ověřeny pacient

+ docílí správného výsledku
- Když už do rovnaltek vrazíte dohromady 20 000, tak byste nemuseli čekat ještě 45 minut po objednání...
- Některé pomocnice se někdy ujišťují, jak se provádí ta věc, jež mají od paní dokorky zadanou za úkol. Není to moc příjemné
- Neupozornila na zubní kámen


P
Ověřeny pacient

Pročetl jsem odkazy a s něčím bych souhlasil s něčím ne.
Pro: nikdy nebyl problém s komunikací s paní doktorkou. Stačí se zeptat, co vás zajímá. To se týká i personálu. Při nenadálých problémech okamžitá reakce. Skoro jsem přemýšlel, že bych začal chodit bez objednání, protože bych nemusel čekat. Odbornost - i když jsem tomu často nevěřil, vždy došlo k tomu co zamýšlela. Já lékař nejsem.
Neutrální: Holé ruce v puse. Doufal jsem, že nikdo z ošetřujících neměl záďěru a nějakou nemoc.
Proti: cena - přišlo mi to docela drahé, kor když jsem porovnával s kolegy. Čekání - kolikrát jsem tam čekal dopoledne i hodinu a půl přes termín objednání (souhlasím s továrnou z nějaké diskuse). Strach - když se mi někdo z této ordinace podíval do pusy s nějakým předmětem (až na jednu sestřičku, či doktorku, či co jsou pomocnice v ordinaci), měl jsem fakt strach. Nejdno bodnutí, sklouznutí nástroje v puse, cvaknutí do rtu, píchnutí, no prostě vše možné - to beru asi jako největší mínus!


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je ve svém oboru doslova machr. Její péče a zájem o vaše zuby je profesionální. Má hodně pacientů, ale i přesto se mi věnovala vždy potřebnou dobu, čekací doba je taky v poho, za celou dobu nošení rovnátek jsem neměla sebemenší problém. Vyplatí se mi za ní jezdit i několik desítek kilometrů, protože mám jistotu ,že to bude všechno o.k.. Lepšího ortodontistu nenajdete. Celému jejich týmu patří velký dík.


B

K paní doktorce jsme dorazili až po té, co se na úsměvu naší dcery otřesným způsobem podepsal Dr. Král.
Paní doktorka se ujala nápravy a jsme vděčni za úžasnou práci kterou se svým týmem odvedla !
Lidský a profesionální přístup lékařky a sestřiček. I přes vysoké pacovní tempo jen minimální čekací doba.
Vstupní vyšetření bylo velmi podrobné a smysluplné. Následný postup lěčby paní doktorka podrobně vysvětlila.
Při každé návštěvě zákrok předem vysvětlí. Návštěvu této ordinace můžu jenom doporučit.


Profesionální přístup, příjemné vystupování,s rovnátky nemá sebemenší problém.


Paní doktorku velice doporučuji, své práci rozumí a vždy vše ochotně vysvětlí. Jsem u ní v léčbě a zuby již mám skoro perfektně rovné za necelý rok. Vřele ji doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti