Umístění: Gynwell s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem naprosto spokojena .
Vždy mě uvítají milé usměvavé sestřičky .
Mohu jen doporučit .

Umístění: Gynwell s.r.o. Jiný

Věřím, že dříve byla lékařka určitě výborná, momentálně jde převážně o peníze. Po roce jsem odešla k jinému lékaři a tam jsem velmi spokojená. Paní doktorka je příjemná do chvíle, kdy je po jejím. Já si šla napsat svou první antikoncepci, paní doktorce se nelíbilo, že nechci pilulky. No budiž, napsala mi hormonální kroužek, tři měsíce jsem se trápila s bakteriálními a kvasinkovými infekcemi, záněty močových cest. Paní doktorka pouze střídala masti a antibiotika a řekla mi, že se nemůžu divit, když mám najednou v těle umělé hormony. Test, zda-li mám zánět doléčený mi udělal až po pár měsících můj obvodní lékař. Po třech měsících jsem antikoncepci změnila, to bylo bez problémů. Ovšem celý rok, co jsem sestrám volala o e-recept a vždy jsem je upozornila, že chci recept na tři měsíce, vždy jsem obdržela recept na měsíc, což jsem zjistila samozřejmě až v lékárně. Takže jsem pokaždé znovu volala do ordinace, jelikož recept na měsíc mě vycházel o poměrně dost korun dráž. Před zákrokem mi nikdo neřekl, že budu doplácet peníze za jimi provedené služby, tudíž jsem s sebou 500 Kč v hotovosti opravdu neměla a musela si jít vybrat do nejbližšího bankomatu (zapomněli nebo to byl záměr?). Jinak zákrok proběhl v pořádku. Poslední situace, která se mi stala před odchodem k jinému lékaři byla, když jsem v létě přišla s akutními problémy a za 5 dní jsem odjížděla do zahraničí, ordinace prázdná, telefon samozřejmě nikdo nezvedal, papír o dovolené a zástupu nikde (údajně ho prý někdo strhl, tak já tedy nevím, ale sešlo se nás tam několik, kdo jsme potřebovali pomoct a byl to první den jejich údajné dovolené). Naštěstí mě vzal jiný lékař u kterého jsem také zůstala, překvapená tím, že mi sám od sebe začne vysvětlovat informace a když se ho na něco zeptám, není dotčený. Sestry také úplně o něčem jiném, vstřícné, nápomocné. Za mě tedy bohužel musím říct ne. Pamatuji si ji z vyprávění jako výbornou lékařku, tak snad se to zase změní k lepšímu.

Umístění: Gynwell s.r.o. Jiný

Paní doktorka Spudichová nám velmi pomohla, když už jsme si po 8 letech marného snažení o miminko mysleli, že už to zkrátka nepůjde. Před ní jsem navštěvovala 2 lékaře a jednoho specialistu na léčbu neplodnosti. Teprve v této ordinaci jsem se setkala se skutečnou profesionalitou, jak lékařky, tak sestřiček. Dnes máme už 2,5 roku stará dvojčátka. Moc ordinaci doporučuji.

Pani doktorka bude zrejme specialistka na umela oplodneni ale co se tyce normalni pece tak moje zkusenost byla naprosto priserna. Pani doktorku jsem navstivila v 8.mesici tehotenstvi a chtela k ni prejit abych jiz nemusela dojizdet ke svemu lekari. Kdyz pominu cekarnu kde hraje televize nahlas tak ze neslysite jmeno ktere doktorka vola tak samotne vysetreni bylo to nejhorsi co jsem kdy zazila. Pani doktorka byla hruba a i pres informaci ze to boli se ve me stejnym zpusobem vrtala dal. Vysledkem bylo ze jsem doma zacala krvacet a radreji navstivila po jejim zasahu nemocnici kde mi potvrdili ze krvaceni bylo nejspis nasledkem hrubeho zachazeni. Doktorka absolutne nedbala toho jak se citim, u vysetreni me ani neinformovala co prave dela/bude delat a ve finale kdyz mi chtela psat termin materske tak zvolila1 o tyden pozdejsi nez muj lekar podle ultrazvuku. Kdyz jsem rekla ze s nim ale pocitam stejne tak jako v praci uz ho znaji tak mi rekla ze ji "termin z ultrazvuku nezajima protoze vetsinou nevyjde a ona to bere podle posledni menstruace". Po tom co jsem zacala krvacet jsem se rano dostavila opet abych oznamila zruseni registrace. Nikdo se me ani nezeptal proc, z cehoz usuzuji ze to nebylo poprve. Termin porodu podle UZ vysel presne. Pani doktorka je tedy mozna specialistka na umele oplodneni z ktereho jsou dozajista jine penize nez z bezneho vysetreni. Je arogantni a absolutne nedba vule pacienta. Pozdeji jsem se od znamych dozvedela ze z jeji ordinace nejednou odesli s placem kvuli jejimu chovani, jenze "chteji miminko" aq tak ji to trpi. Nikdy vice bych k ni nesla a nikomu nedoporucuji!

S manželem jsme velmi toužili po miminku, které se nám nedařilo počít přirozenou cestou ani po předchozí léčbě. Na doporučení své kamarádky jsem v listopadu 2014 navštívila paní doktorku Spudichovou a v říjnu 2015 se nám narodila zdravá a krásná dvojčátka. Chtěla bych poděkovat paní doktorce a sestřičkám za skvělý a pozitivní přístup a ochotu, za profesionalitu a perfektní práci. Vřele doporučuji všem, kteří se o miminko snaží. Díky paní doktorce máme to největší štěstí na světě!!! manželé Holubovi s Amálkou a Lumírkem, Jirkov

jako jediná z mnoha nám dokázala pomoc a díky ní máme zdravé dítě. Je to prostě profík na svém místě.

Moc milá paní doktorka, nemá přístup jako většina doktorů, že nasadí léčbu a v podstatě ani nevíte proč a co se bude dít dál. Navštívila jsem jí několikrát a vždy jsem dostala vysvětlení co dělá, proč to dělá a co bude dělat dál, pokud to nezabere. Děkujeme za miminko!

Nedoporučuju, velmi arogantní lékařka.
Možná je paní doktorka kapacita, (to už neposoudím, protože po druhé návštěvě jsem raději šla jinam), ale už asi nestíhá (ordinuje v Kadani, Chomutově, Teplicích...) a narostlo jí sebevědomí. Zpočátku se zdá milá, ale nemá ráda dotazy- dostala jsem regulérně vynadáno, že ona je odborník. Tak pardón, že se zajímám, jaké jsou možnosti léčby a co vše se svým tělem chci/nechci provést. Prostě nemám syndrom bílého pláště. Mimo řeč se nelichotivě vyjadřovala o třicetiletých vysokoškolačkách (hlavně že ty jí vpodstatě živí)....Také objednávání pacientek stojí za zmínku. Sice jsem byla objednána na určitou hodinu, ale k paní doktorce jsem se poprvé dostala až po hodině sezení v čekárně. Budiž, hodinu toleruju, ale podruhé to už bylo dvě a půl hodiny.
P.S. A s diagnózou a navrhovanou léčbou byla vedle jak ta jedle.

Rozhodně velmi milá paní doktorka, všem doporučuji. Díky ní se u nás konečně něco děje, okamžitě zařídila operaci, léky apod.. vše ochotně vysvětlí a poradí, moc milá... Můj gynekolog bohužel problémy zásadně neřešil. :( Moc jí děkuju za všechno a doufám ve zdárný konec.. :)

paní doktorka, je žena činu, škoda že není takových to lékařů více.Pokud si není jistá projedná to s kolegegy a dá vědět, a jste si jistí že se opravdu něco děje a neříká jen že o no to časem půjde. Jsem naprosto spokojená