Kapitána Jaroše 609, Kadaň
Gynwell s.r.o.

Umístění: Gynwell s.r.o. Jiný

Paní doktorka Spudichová nám velmi pomohla, když už jsme si po 8 letech marného snažení o miminko mysleli, že už to zkrátka nepůjde. Před ní jsem navštěvovala 2 lékaře a jednoho specialistu na léčbu neplodnosti. Teprve v této ordinaci jsem se setkala se skutečnou profesionalitou, jak lékařky, tak sestřiček. Dnes máme už 2,5 roku stará dvojčátka. Moc ordinaci doporučuji.

Pani doktorka bude zrejme specialistka na umela oplodneni ale co se tyce normalni pece tak moje zkusenost byla naprosto priserna. Pani doktorku jsem navstivila v 8.mesici tehotenstvi a chtela k ni prejit abych jiz nemusela dojizdet ke svemu lekari. Kdyz pominu cekarnu kde hraje televize nahlas tak ze neslysite jmeno ktere doktorka vola tak samotne vysetreni bylo to nejhorsi co jsem kdy zazila. Pani doktorka byla hruba a i pres informaci ze to boli se ve me stejnym zpusobem vrtala dal. Vysledkem bylo ze jsem doma zacala krvacet a radreji navstivila po jejim zasahu nemocnici kde mi potvrdili ze krvaceni bylo nejspis nasledkem hrubeho zachazeni. Doktorka absolutne nedbala toho jak se citim, u vysetreni me ani neinformovala co prave dela/bude delat a ve finale kdyz mi chtela psat termin materske tak zvolila1 o tyden pozdejsi nez muj lekar podle ultrazvuku. Kdyz jsem rekla ze s nim ale pocitam stejne tak jako v praci uz ho znaji tak mi rekla ze ji "termin z ultrazvuku nezajima protoze vetsinou nevyjde a ona to bere podle posledni menstruace". Po tom co jsem zacala krvacet jsem se rano dostavila opet abych oznamila zruseni registrace. Nikdo se me ani nezeptal proc, z cehoz usuzuji ze to nebylo poprve. Termin porodu podle UZ vysel presne. Pani doktorka je tedy mozna specialistka na umele oplodneni z ktereho jsou dozajista jine penize nez z bezneho vysetreni. Je arogantni a absolutne nedba vule pacienta. Pozdeji jsem se od znamych dozvedela ze z jeji ordinace nejednou odesli s placem kvuli jejimu chovani, jenze "chteji miminko" aq tak ji to trpi. Nikdy vice bych k ni nesla a nikomu nedoporucuji!

S manželem jsme velmi toužili po miminku, které se nám nedařilo počít přirozenou cestou ani po předchozí léčbě. Na doporučení své kamarádky jsem v listopadu 2014 navštívila paní doktorku Spudichovou a v říjnu 2015 se nám narodila zdravá a krásná dvojčátka. Chtěla bych poděkovat paní doktorce a sestřičkám za skvělý a pozitivní přístup a ochotu, za profesionalitu a perfektní práci. Vřele doporučuji všem, kteří se o miminko snaží. Díky paní doktorce máme to největší štěstí na světě!!! manželé Holubovi s Amálkou a Lumírkem, Jirkov

jako jediná z mnoha nám dokázala pomoc a díky ní máme zdravé dítě. Je to prostě profík na svém místě.

Moc milá paní doktorka, nemá přístup jako většina doktorů, že nasadí léčbu a v podstatě ani nevíte proč a co se bude dít dál. Navštívila jsem jí několikrát a vždy jsem dostala vysvětlení co dělá, proč to dělá a co bude dělat dál, pokud to nezabere. Děkujeme za miminko!

Nedoporučuju, velmi arogantní lékařka.
Možná je paní doktorka kapacita, (to už neposoudím, protože po druhé návštěvě jsem raději šla jinam), ale už asi nestíhá (ordinuje v Kadani, Chomutově, Teplicích...) a narostlo jí sebevědomí. Zpočátku se zdá milá, ale nemá ráda dotazy- dostala jsem regulérně vynadáno, že ona je odborník. Tak pardón, že se zajímám, jaké jsou možnosti léčby a co vše se svým tělem chci/nechci provést. Prostě nemám syndrom bílého pláště. Mimo řeč se nelichotivě vyjadřovala o třicetiletých vysokoškolačkách (hlavně že ty jí vpodstatě živí)....Také objednávání pacientek stojí za zmínku. Sice jsem byla objednána na určitou hodinu, ale k paní doktorce jsem se poprvé dostala až po hodině sezení v čekárně. Budiž, hodinu toleruju, ale podruhé to už bylo dvě a půl hodiny.
P.S. A s diagnózou a navrhovanou léčbou byla vedle jak ta jedle.

Rozhodně velmi milá paní doktorka, všem doporučuji. Díky ní se u nás konečně něco děje, okamžitě zařídila operaci, léky apod.. vše ochotně vysvětlí a poradí, moc milá... Můj gynekolog bohužel problémy zásadně neřešil. :( Moc jí děkuju za všechno a doufám ve zdárný konec.. :)

paní doktorka, je žena činu, škoda že není takových to lékařů více.Pokud si není jistá projedná to s kolegegy a dá vědět, a jste si jistí že se opravdu něco děje a neříká jen že o no to časem půjde. Jsem naprosto spokojená

S paní doktorkou jsme byly já i přítel velice spokojený.

8.6. 2010 jsem psala druhé hodnocení, to jsme byli skoro v půlce těhotenství :-) Dnes už máme doma téměř 4 měsíční dvojčátka Tomáška a Leontýnku :-) Po miminku jsme s manželem toužili 5 let a paní dr nám k němu pomohla za necelý rok a máme rovnou 2 :-)
Paní dr DĚKUJEME Vám za skvělou péči, za skvělí přístup a za to, že díky Vám jsme dnes konečně úplná rodina! Manželé Kulhánkovi, Tomášek a Leontýnka :)