Gynwell s.r.o.

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Gynwell s.r.o.

Kochova 1185

43001 , Chomutov

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Gynwell s.r.o.

Kapitána Jaroše 609

43201 , Kadaň , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

  E
  Lékař: Ilona Spudichová Jiný

  S paní doktorkou jsem naprosto spokojena .
  Vždy mě uvítají milé usměvavé sestřičky .
  Mohu jen doporučit .

  K
  Ověřený profil
  Lékař: Ilona Spudichová Jiný

  Věřím, že dříve byla lékařka určitě výborná, momentálně jde převážně o peníze. Po roce jsem odešla k jinému lékaři a tam jsem velmi spokojená. Paní doktorka je příjemná do chvíle, kdy je po jejím. Já si šla napsat svou první antikoncepci, paní doktorce se nelíbilo, že nechci pilulky. No budiž, napsala mi hormonální kroužek, tři měsíce jsem se trápila s bakteriálními a kvasinkovými infekcemi, záněty močových cest. Paní doktorka pouze střídala masti a antibiotika a řekla mi, že se nemůžu divit, když mám najednou v těle umělé hormony. Test, zda-li mám zánět doléčený mi udělal až po pár měsících můj obvodní lékař. Po třech měsících jsem antikoncepci změnila, to bylo bez problémů. Ovšem celý rok, co jsem sestrám volala o e-recept a vždy jsem je upozornila, že chci recept na tři měsíce, vždy jsem obdržela recept na měsíc, což jsem zjistila samozřejmě až v lékárně. Takže jsem pokaždé znovu volala do ordinace, jelikož recept na měsíc mě vycházel o poměrně dost korun dráž. Před zákrokem mi nikdo neřekl, že budu doplácet peníze za jimi provedené služby, tudíž jsem s sebou 500 Kč v hotovosti opravdu neměla a musela si jít vybrat do nejbližšího bankomatu (zapomněli nebo to byl záměr?). Jinak zákrok proběhl v pořádku. Poslední situace, která se mi stala před odchodem k jinému lékaři byla, když jsem v létě přišla s akutními problémy a za 5 dní jsem odjížděla do zahraničí, ordinace prázdná, telefon samozřejmě nikdo nezvedal, papír o dovolené a zástupu nikde (údajně ho prý někdo strhl, tak já tedy nevím, ale sešlo se nás tam několik, kdo jsme potřebovali pomoct a byl to první den jejich údajné dovolené). Naštěstí mě vzal jiný lékař u kterého jsem také zůstala, překvapená tím, že mi sám od sebe začne vysvětlovat informace a když se ho na něco zeptám, není dotčený. Sestry také úplně o něčem jiném, vstřícné, nápomocné. Za mě tedy bohužel musím říct ne. Pamatuji si ji z vyprávění jako výbornou lékařku, tak snad se to zase změní k lepšímu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  K
  Lékař: Ilona Spudichová Jiný

  Paní doktorka Spudichová nám velmi pomohla, když už jsme si po 8 letech marného snažení o miminko mysleli, že už to zkrátka nepůjde. Před ní jsem navštěvovala 2 lékaře a jednoho specialistu na léčbu neplodnosti. Teprve v této ordinaci jsem se setkala se skutečnou profesionalitou, jak lékařky, tak sestřiček. Dnes máme už 2,5 roku stará dvojčátka. Moc ordinaci doporučuji.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu