(29 názorů)

43201, Kadaň, ústecký

• Petr Hossner

Gynekolog,

• M

Pana doktora jsem měla u druhého porodu. Naprosto skvělý, příjemný a milý doktor. Moc ráda na něho vzpomínám. O jeho kariéře nic nevím.

• B

Svědomitý

• Ilona Spudichová

Gynekolog,

• J

Pani doktorka bude zrejme specialistka na umela oplodneni ale co se tyce normalni pece tak moje zkusenost byla naprosto priserna. Pani doktorku jsem navstivila v 8.mesici tehotenstvi a chtela k ni prejit abych jiz nemusela dojizdet ke svemu lekari. Kdyz pominu cekarnu kde hraje televize nahlas tak ze neslysite jmeno ktere doktorka vola tak samotne vysetreni bylo to nejhorsi co jsem kdy zazila. Pani doktorka byla hruba a i pres informaci ze to boli se ve me stejnym zpusobem vrtala dal. Vysledkem bylo ze jsem doma zacala krvacet a radreji navstivila po jejim zasahu nemocnici kde mi potvrdili ze krvaceni bylo nejspis nasledkem hrubeho zachazeni. Doktorka absolutne nedbala toho jak se citim, u vysetreni me ani neinformovala co prave dela/bude delat a ve finale kdyz mi chtela psat termin materske tak zvolila1 o tyden pozdejsi nez muj lekar podle ultrazvuku. Kdyz jsem rekla ze s nim ale pocitam stejne tak jako v praci uz ho znaji tak mi rekla ze ji "termin z ultrazvuku nezajima protoze vetsinou nevyjde a ona to bere podle posledni menstruace". Po tom co jsem zacala krvacet jsem se rano dostavila opet abych oznamila zruseni registrace. Nikdo se me ani nezeptal proc, z cehoz usuzuji ze to nebylo poprve. Termin porodu podle UZ vysel presne. Pani doktorka je tedy mozna specialistka na umele oplodneni z ktereho jsou dozajista jine penize nez z bezneho vysetreni. Je arogantni a absolutne nedba vule pacienta. Pozdeji jsem se od znamych dozvedela ze z jeji ordinace nejednou odesli s placem kvuli jejimu chovani, jenze "chteji miminko" aq tak ji to trpi. Nikdy vice bych k ni nesla a nikomu nedoporucuji!

• S manželem jsme velmi toužili po miminku, které se nám nedařilo počít přirozenou cestou ani po předchozí léčbě. Na doporučení své kamarádky jsem v listopadu 2014 navštívila paní doktorku Spudichovou a v říjnu 2015 se nám narodila zdravá a krásná dvojčátka. Chtěla bych poděkovat paní doktorce a sestřičkám za skvělý a pozitivní přístup a ochotu, za profesionalitu a perfektní práci. Vřele doporučuji všem, kteří se o miminko snaží. Díky paní doktorce máme to největší štěstí na světě!!! manželé Holubovi s Amálkou a Lumírkem, Jirkov

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Zuzana Vejběrová

Gynekolog, MUDr.

Umístění: jiné místo

Nejúžasnější paní doktorka, kterou znám. Vždy mi vše vysvětlila, byla ochotná a milá. Naprosto dávám ruku do ohně, jelikož je nejlepší jako doktor i jako člověk ! :)

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: gynekologická preventivní prohlídka

MUDr. Vejběrová je skvělá lékařka - vždy milá a ochotná. Díky ní není návštěva gynekologické ordinace vůbec nepříjemná. Chodíme k ní celá rodina a můžeme jenom doporučit!