Ilona Součková

Neurolog Více

Nové Město na Moravě 1 adresa

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Horší doktorku jsem nezažila. Neempatická, neprofesionální, zlá, hodnotí věci které jí ani trochu nepřísluší a hlavně se o ní rozhodně nedá hovořit jako o odbornici. Diagnózy určuje bez dalších vyšetření a chybně. Dělá jí dobře strašit rodiče. Hodně špatnou zkušenost nemám jen já, ale i mnoho mých kamarádek. Nevím kdo vlivný drží nad paní doktorkou ochrannou ruku, protože dělá nemocnici opravdu hodně špatnou reklamu.

X
Umístění: Ordinace Jiný

Kazda navsteva u pani doktorky zacinala hrozne, byla neprijemna, odmerena, schopna cloveku rict, ze dela vse blbe. Postupne se jakoby nalada zlepsovala a na konci navstevy uz se s ni dalo mluvit normalne. Nevim proc, ale bylo to tak u kazde nasi navstevy. Sestra prijemna a rozhodne empatictejsi, nez pani doktorka. Celkove jsem vzdy po vysetreni mela zkazeny den.

Umístění: Ordinace Jiný

Přestože jsme přinesli žádanku od lékařky, hned po vstupu do ordinace spustila, že jsme tam zbytečně a proč, že jsme to vlastně přijeli.
Paní doktorka ráda hodnotí věci, které jí nepřísluší. Např. výchovný přístup, výběr školy , nebo chování mého autistického dítěte.
K dětem nemá žádnou emaptii a už vůbec ne k dětem s nějakým handicapem. Podle toho , jak se vyjadřovala, mi přišlo, že autistu viděla poprvé v životě.
Po návštěvě od paní doktorky odcházím vždy s pocitem, že jsem nejhorší rodič na světě.

Umístění: Ordinace Jiný

Četla jsem recenze a nevěřila jsem, bohužel všechno je tady pravda. I když, co se týče Neurologie je profesionálka, taky nás i vzali i když jsme byli navíc... jinak neustále hodnotí a naráží na rodiče, upřímně říká jak jsou neschopní a co všechno neví a že to pokašlali na nejvyšší úrovni. Bohužel, paní doktorka nám taky !!pořádně znepříjemnila celý proces přijetí Helmičky pro miminko. S miminkem dělá jako s pytlíkem brambor a říká, že je plačtivé i když máte určitě sluníčko. Jestli máte možnost, určitě vynechte tuhle ordinaci. Ušetříte si spoustu nepříjemných dní a strach z další návštěvy.

Umístění: Ordinace Jiný

Vůbec nesouhlasím s předchozími negativními hodnoceními. Všechen personál byl příjemný, ochotný, po odborné stránce bych řekla, že paní primářka je špička v oboru, vše nám vysvětlila, velmi ochotně nám zařídila i dovyšetření na magnetické resonanci. Pokud nejste z cukru, tak určitě oceníte její přímost, ale to mi v našem případě vůbec nevadilo, protože jsme hlavně potřebovali pomoci dceři od záchvatových stavů.

Umístění: Ordinace Jiný

Z návštěvy paní doktorky jsem měla trauma, které jsem léčila dalších pět let. Řekla mi věci, jakože budu navždy přítěží rodičů, donutila mě posadit se na invalidní vozík abych si zkusila ´´jaké jednou mé postižení bude´´(každý jiný odborník nesamostatnost z mé budoucnosti vyloučil!), říkala o mých rukou že jsou nepřirozeně nesouměrné, že normální život nepřichází v úvahu. Rozplakala jsem se a od té doby měla strach z lékařů. Asi si dokážete představit co to způsobí teprve dospívající dívce

Nyní je mi 21 let, a jsem stastná a žiji sama

Umístění: Ordinace Jiný

K paní Mudr. jsem se dostal se 4 letým synem který se ráno nemohl zvednout z postele a stežoval si na bolest hlavičky. Z obav jsme si zavolali rychlou a ocitli se u zmiňované Mudr. Součkové. Ve svém životě jsem nezaznamenal tak nepřijemnou návštěvu lékaře a aroganci. O dětské empatii se ani nedá hovořit.

Jedním slovem otřesné,

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemná paní doktorka.
Pěkné prostředí.
Paní doktorka je profesionální, upřímná, vysvětlí a poradí.

Umístění: Ordinace Návštěva s novorozenou dcerou

Po prečtených hodnoceních jsem měla z návštěvy u paní doktorky strach, ale ošetřující lékař z dětské nemocnice i pediatrička nás ujistili, že je skutečný odborník. Zatím jsme paní doktorku s dcerou navštívily dvakrát a jsem spokojená. Ano, je přímá, říká věci tak jak jsou, ale zbytečně nestraší a dokáže v případě rizikového vývoje i do jisté míry uklidnit. Přijde mi velmi poctivá, vyšetřeni neodbyla a výsledky srozumitelně okomentovala. Ano, neurologové neříkají hezké věci, nikdo z nás nechce slyšet, že má rizikového novorozence, ale po setkání s neuroložkou z dětské nemocnice jsem odcházala vždy s méně informacemi a více vydeptaná.
Pokud máte čas řešit, že je paní doktorka moc upřímná, buďte rádi, že máte zdravé dítě a nemusíte řešit skutečné problémy. Za mě 5 hvězdiček.

Umístění: Ordinace

S manželem jsme byly s malou 9. měsíců posláni na neurologii do Nového Města, protože se nechtěla moc otáčet na bříško, ale mezitím to dohnala. Paní doktorka neochotná, zlá a nepříjemná. Zpochybňovala to jak vychovávám své dítě, předhazovala mi co všechno dělám špatně a vrcholem všeho bylo že o modřině na koleni kterou si malá způsobila tím, že se udeříla hračkou tvrdila oklikami, že za ni můžeme mi že ji mlátíme. Prý je zaostalá a za to můžu já svou výchovou a u dalšího dítěte se mám prý polepšit. Malá tam celou dobu proplakala a ona oní napsala do zprávy že je plačtivá. Byly jsme oba s mužem znechuceni.