Žďárská 610, Nové Město na Moravě
Ordinace (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

2.5

Umístění: Ordinace Návštěva s novorozenou dcerou

Po prečtených hodnoceních jsem měla z návštěvy u paní doktorky strach, ale ošetřující lékař z dětské nemocnice i pediatrička nás ujistili, že je skutečný odborník. Zatím jsme paní doktorku s dcerou navštívily dvakrát a jsem spokojená. Ano, je přímá, říká věci tak jak jsou, ale zbytečně nestraší a dokáže v případě rizikového vývoje i do jisté míry uklidnit. Přijde mi velmi poctivá, vyšetřeni neodbyla a výsledky srozumitelně okomentovala. Ano, neurologové neříkají hezké věci, nikdo z nás nechce slyšet, že má rizikového novorozence, ale po setkání s neuroložkou z dětské nemocnice jsem odcházala vždy s méně informacemi a více vydeptaná.
Pokud máte čas řešit, že je paní doktorka moc upřímná, buďte rádi, že máte zdravé dítě a nemusíte řešit skutečné problémy. Za mě 5 hvězdiček.

Umístění: Ordinace

S manželem jsme byly s malou 9. měsíců posláni na neurologii do Nového Města, protože se nechtěla moc otáčet na bříško, ale mezitím to dohnala. Paní doktorka neochotná, zlá a nepříjemná. Zpochybňovala to jak vychovávám své dítě, předhazovala mi co všechno dělám špatně a vrcholem všeho bylo že o modřině na koleni kterou si malá způsobila tím, že se udeříla hračkou tvrdila oklikami, že za ni můžeme mi že ji mlátíme. Prý je zaostalá a za to můžu já svou výchovou a u dalšího dítěte se mám prý polepšit. Malá tam celou dobu proplakala a ona oní napsala do zprávy že je plačtivá. Byly jsme oba s mužem znechuceni.

NEDOPORUČUJI!!!!!!! Po opakovaných návštěvách u paní prim. MUdr. Součkové musím i já přidat svůj komentář. Všem maminkám upřímně doporučuji, aby zvážily nutnost návštěvy této lékařky a celkově i samotného oddělení. Domnívám se, že dokážu pochopit, že někdo nemá svůj den a občas něco sdělí neadekvátní formou, ale všeho je moc (o našem dítěti se např. vyjádřila jako o divném - dětskou neurologii jsme navštívili s banální záležitostí, naše dítě je zdravé). Z první návštěvy jsme odcházeli s dojmem, že máme to nejdivnější dítě na světě.
Jedná se o oddělení, kde rodiče mnohdy neslýchají příjemné věci o svých dětech, proto si myslím, že by lidský přístup měl být na prvním místě. Nejspíše paní MUDr. Součková nezná etický kodex a neučila se o správném přístupu k pacientovi a jeho blízkým. Současně musím negativně hodnotit i vše ostatní (např. zpochybňování péče rodičů ve vztahu k dítěti aj.). S odstupem času musím říci, že se mi postoj paní MUDr. Součkové jeví jako cílený - udržet si nás v péči co nejdéle, a to za každou cenu. Stále jsem ji omlouvala a ordinaci navštěvovala dále, ale po dnešní návštěvě se opravdu již nikdy nedostavíme. Je mi ale upřímně líto, že tuto práci vykonává takový nelidsky zaměření pracovník.
Doufám, že obdobnou zkušenost a mnoho probděných a ubrečených nocí zažije (díky přístupu MUDr. Součkové a popravdě i ostatního personálu) co nejméně rodičů !!!!

NEDOPORUČUJI!!!
Paní primářka je velmi nepříjemná a arogantní. S dcerou (2roky) jsme byli na vyšetření EEG a nic horšího jsme nezažili. Absolutní nezájem o dítě. Jen další "kus" na vyšetření - rutina, která v případě (nejen) dětí není na místě! Dcera je objednaná na další vyšetření, ale hledáme jiného lékaře - tam už nepůjdeme!!!

Nepřístupná, nepříjemná, a dle mé zkušenosti k ničemu. O etickém kodexu zřejmě nikdy nečetla. Novoměstská nemocnice si hraje na spokojenost pacientů, podstrkuje jim na to různé dotazníky, na svých webovkách to mají hned na úvodní stránce, ale o tom asi někteří její zaměstnanci nemají ani páru a triko si kvůli tomu netrhají.
Od doktorky jsem se ani jednou nedozvěděla co mému děcku vlastně je, i když jsem se opakovaně ptala, nedokázala mi ani odpovědět, jak se to projeví v budoucnu - nebyla schopná odpovědi ani "to vám nikdo neřekne". Dokázala mě akorát urážet, nařknout ze lži a to jsem si samozřejmě líbit nenechala, takže spolupráce byla ukončena. Její vyšetření trvalo asi minutu, neřekla co dělá, proč to dělá a jak to všechno dopadlo, sedla jen k pc a psala 5 min zprávu. Při kontrolní návštěvě akorát řekla, že zlepšení vidí, ale není to ještě ono. A to je primářka? Prostě děs.
Po prvním setkání jsme měli chuť k ní už nikdy nejet, ale řekli jsme si, že neměla třeba svůj den a dali jí šanci. Paní doktorka ale zřejmě nemá své dny nikdy. Jediné čím nám pomohla, bylo doporučení na výbornou rehabilitační pracovnici, která dle mého názoru ví víc, než ona.
Tuto lékařku nedoporučuji.
S děckem jsme lítali po mnoha lékařích, zejména v HB nemocnici, ale takovýhle přístup jsem nezažila. A takovéhle lékaře platíme z našeho pojištění???

Paní doktorka je velice necitlivá, sestřička u ní v ordinaci také. Na syna zvyšovala hlas a vyjadřovala se ironicky, sestřička doporučovala léčbu vařečkou, takže se od ní potom vůbec nechtěl nechat vyšetřit a celou návštěvu zbytečně probrečel. Pediatrem požadované EEG neprovedla, prý je to moc drahý přístroj, než aby si na něj napojila neposlušné dítě. A diagnozu stanovila jen na základě toho, že malý nechtěl vejít do ordinace. Ano, nechtěl, mně se tam po tom jejich "přivítání" mezi dveřmi také nechtělo. Potom jsme navštívili asi 10 dalších lékařů a nikde se k nám takto nechovali a syn se normálně nechal vyšetřit

Paní primářka je odborník na svém místě,má lidský přístup,jezdíme k ní se synem několik let,vždy se nám snaží maximálně pomoci a vyjít vstříc,neměnila bych,moc jí za všechno děkujeme,to platí i o sestrách na oddělení.

Profesně je možná paní doktorka na svém místě, ale lidský přístup chybí… náladová až hrůza a zřejmě tak namyšlená, že nechápe, že každý není vystudovaný lékař a potřebuje některé věci důkladně vysvětlit atd. Léčí děti, tzn, že by měla chápat tu šílené útrapy a bolest rodičů, když se něco děje s jejich dítětem.

S Názorem Makymaky nemůžeme souhlasit. Měli jsme velké problémy již v 5 týdnech s naší dcerkou a jedině ona přišla na diagnozu a začala ji včas léčit a je to jen její zásluha, že je v pořádku. Je to ten nejlepší dětský neurolog. Vždy usměvavá, vše vysvětlí bez problémů a přístup k dceři úžasný. Všem vřele doporučujeme. Moc Vám děkujeme paní primářko.

Nám paní primářka vždy pomůže,poradí,je příjemná,lidská,neměnila bych,jezdíme k ní několik let,maximální spokojenost