Lidická 10, Boskovice
Gynekologická ambulance (mapa)

Přidávám se k řadě maximálně spokojených pacientek. Byla u obou mých porodů. Byla mojí jistotou. Je profesionál každým coulem.Lidský přístup a takovou vstříctnost jsem nikde jinde nezaznamenala. Dělala mi dva gynekologické zákroky na jednodenní chirurgii.Palec nahoru!Je prostě skvělá!

Paní doktorka je skvělá, bohužel horší to je s objednací lhůtou...cca. 2 měsíce. Sestřička taktéž nepatří k nejpříjemnějším.

Po mých zkušenostech s nejmenovaným panem doktorem z Prostějova se to nedá srovnat. Paní doktorka je skvělá, pečlivá, vše v klidu vysvětlí. Byla jsem mile překvapena z první návštěvy. Jen doporučuji :)

Paní doktorky si velmi vážím. Jak již bylo řečeno chytrá, sympatická, moc hodná. Díky jejímu přístupu jsem překonala strach z malého lékařského zákroku. Tímto chválím i velmi přátelský personál a domácké prostřední na operačním sále jednodenní gynekologie. Jen by bylo dobré, kdyby tak ochotná a milá byla i sestřička paní Hegerové.

Navštěvuji paní doktorku již 5. rok a i přes to, že si ji všichni pochvalují, já nejsem příliš spokojená. Je mi 20 let a dost dbám o svoje zdraví. Pokaždé, když přijdu jen na preventivní prohlíku mi ze slov paní doktorky připadá, že ji velmi obtežuji. Ke konci prohlídky mi zdůrazňuje, že mám přijít až za rok, nejlépe později, ale já si myslím, že bych měla chodit vícekrát do roka(chodím tedy jen jednou ročně, cítila bych se jinak hloupě). Nemyslím, že je to dobrý přístup.
Hormonální antikoncepci mi napsala již v 15ti letech, když jsem u ní byla poprvé a moc mi to vychvalovala, ale teď už jsem chytřejší a antikoncepci už nikdy brát nebudu. Myslím, že správný gynekolog by antikoncepci nikdy předepsat neměl. Možná jsem moc přírodní typ, ale nechci být jednou zamindrákovaná třicítka, co nemůže otěhotnět.

Výborná doktorka. Velice trpělivá a hlavně vše děla pečlivě. Prošla jsme s ní obě své těhotenství a byla jsem naprosto spokojená. Doporučuji...

Jsem velmi spokojena s přístupem a prací paní doktorky.

Stoprocentní spokojenost.

Měla jsem již od útlého věku zdravotní problémy, nikdo z původně navštěvovaných lékařů mi nebyl schopen pomoci nebo vysvětlit co a proč se se mnou děje. Teprve u paní doktorky Hegerové se mi dostalo potřebných vyšetření a dokonce vyřešení problémů. V současné době jsem těhotná a nemůžu si vynachválit chování a ochotu paní doktorky a jsem moc ráda, že prvním těhotenstvím procházím právě s ní. Vřele ji doporučuji, dělá čest svému oboru.

Paní doktorka je velice milá a ochotná, jsem ráda že kdysi zaskakovala a já jsem se k ní prakticky náhodou dostala a prošla s ní svoje dvě těhotenství! za což jí moc děkuji! Všem doporučuji!