Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lidická 10, Boskovice
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

S paní doktorkou jsem už dlouhé roky spokojena. Vždy je milá a empatická. Odpoví na všechny dotazy a vždy hledá řešení. Když jsem přestala brát antikoncepci a zvolila jiný způsob ochrany, který v té době nebyl moc známý, se zájmem si vyslechla a přála si i zpětnou vazbu až budu déle používat jak jsem spokojená. Oceňuji její lidský přístup a to, že vždy vše vysvětlí a je ve své práci pečlivá a důsledná.

M
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Pani doktorka je super, vždy rada pomohla, byla sem na zakroku a podarilo se mi po druhe otěhotnět, příjemná, vše dobré vysvetli

R
Ověřeny pacient

Přidávám se k řadě maximálně spokojených pacientek. Byla u obou mých porodů. Byla mojí jistotou. Je profesionál každým coulem.Lidský přístup a takovou vstříctnost jsem nikde jinde nezaznamenala. Dělala mi dva gynekologické zákroky na jednodenní chirurgii.Palec nahoru!Je prostě skvělá!

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá, bohužel horší to je s objednací lhůtou...cca. 2 měsíce. Sestřička taktéž nepatří k nejpříjemnějším.

K
Ověřeny pacient

Po mých zkušenostech s nejmenovaným panem doktorem z Prostějova se to nedá srovnat. Paní doktorka je skvělá, pečlivá, vše v klidu vysvětlí. Byla jsem mile překvapena z první návštěvy. Jen doporučuji :)

T
Ověřeny pacient

Paní doktorky si velmi vážím. Jak již bylo řečeno chytrá, sympatická, moc hodná. Díky jejímu přístupu jsem překonala strach z malého lékařského zákroku. Tímto chválím i velmi přátelský personál a domácké prostřední na operačním sále jednodenní gynekologie. Jen by bylo dobré, kdyby tak ochotná a milá byla i sestřička paní Hegerové.

T
Ověřeny pacient

Navštěvuji paní doktorku již 5. rok a i přes to, že si ji všichni pochvalují, já nejsem příliš spokojená. Je mi 20 let a dost dbám o svoje zdraví. Pokaždé, když přijdu jen na preventivní prohlíku mi ze slov paní doktorky připadá, že ji velmi obtežuji. Ke konci prohlídky mi zdůrazňuje, že mám přijít až za rok, nejlépe později, ale já si myslím, že bych měla chodit vícekrát do roka(chodím tedy jen jednou ročně, cítila bych se jinak hloupě). Nemyslím, že je to dobrý přístup.
Hormonální antikoncepci mi napsala již v 15ti letech, když jsem u ní byla poprvé a moc mi to vychvalovala, ale teď už jsem chytřejší a antikoncepci už nikdy brát nebudu. Myslím, že správný gynekolog by antikoncepci nikdy předepsat neměl. Možná jsem moc přírodní typ, ale nechci být jednou zamindrákovaná třicítka, co nemůže otěhotnět.

E
Ověřeny pacient

Výborná doktorka. Velice trpělivá a hlavně vše děla pečlivě. Prošla jsme s ní obě své těhotenství a byla jsem naprosto spokojená. Doporučuji...

Z
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojena s přístupem a prací paní doktorky.

A
Ověřeny pacient

Stoprocentní spokojenost.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti