Ilona Černíková, gynekolog Liberec

MUDr. Ilona Černíková

Gynekolog Více

44 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. Sokolovské 261/17, Liberec
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
44 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog

Paní doktorku nepodoporucuji. Arogantní chování a neochota když se chcete na něco zeptat nebo máte obavy z něčeho tak vám Řekne nespechejte počkejte takové chování co jsem od ní zažila sem dlouho neviděla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog

S paní doktorkou mám špatné zkušenosti. Chodila sem k ni vic jak 3 roky za celou dobu mi delala akorat jeden jedinej ster na citologii, po kterém sem 4 dny spinila. Na roční prohlídky sem se k ni vždycky musela vnutit aby me vůbec vzala. A kolikrát ta jeji arogance? No sileny. Největší vrchol bylo když sme se s přítelem víc jak rok snazily o miminko tak sem nás chtěla oba nechat vyšetřit. A co mi na to paní doktorka odpověděla? Že na testy je ještě brzy. Nyní sem u jiného doktora a najednou po měsíci a půl čekáme pristi rok první přírůstek. Takze za me urcite jineho doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Sla jsem k ni s tim ze 14 dnu krvacim a zr me boli podbrisek, ktery me bolel i cele sestinedeli, takze o tom taky vedela. Vubec me nevysetrila, napsala nejake tablety a poslala domu. Po 18 dnech krvácení a zhorsujicich se bolestech jsem jela radeji na pohotovost, kde vysetreni ukazalo zbytky placenty po porodu a okamzita operace. K teto doktorce jiz nemam duveru a to nemluvim o jeji neustale zmene nalad a nevhodnem chovani. Podavam take stiznost na lekarskou komoru!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Zdravím všechny, 14 dní jsem měla menzes, i přesto, že beru hodně let hormonální tablety. Přijdu k paní Černíkové, na mojí žádost mě prohlédne na utz, pry je vše v pořádku a poradila mi, abych vynechala prášky na dva měsíce, že se vše "srovná" a že mi pak nasadí tablety s vyšší hladinou hormonů a vyfasovala jsem i menstruační kalendář a odešla jsem. Nedalo mi to a ihned poté jsem navštívila jiného gynekologa, a že přejdu k nim, i z duvodu chování paní Černíkové. Nejdřív mi jeho sestra sdělila, že neberou nové pacienty, když jsem ale uvedla jméno mé dosavadní gynekoložky, bez váhání mě přijali. Závěr? V děloze mi pan doktor našel myom - 2 cm, kvůli kterému jsem měla právě problémy s krvácením a následně mi bylo doporučeno zajet na operaci do Prahy (vzhledem k mé celkové anamneze). Když jsem tuhle informaci zavolala Černíkové, nechtěla o tom moc slyšet a ještě se mi vysmála, že se tyto "malé" myomy neoperuji (tzn
že jej na utz musela vidět a vědomě mi o tom neřekla). Takže kdybych dál navštěvovala Černíkovou, nechci ani domyslet, jak to mohlo dopadnout ... :( Takže milé dámy, pokud krvacíte jinak než obvykle, řešte to a nenechte se odbýt takovou kravovinou, že máte "jen" vyměnit prášky za silnější.
Takže nohy na ramena, dokud je čas.
.....pokračování - 3 dny po nalezení myomu krvácím do dnes (14.3.2017), mám hematometru (krev v děloze, která neodtéká), čeká mě teď víc operačních zákroků. Pokračování možná příště ;)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím od svých 16ti let a jsem max. spokojená. Celé mé těhotenství proběhlo bez problémů, byla ve všem stoprocentní. Vyloženě nutí do kontrol, což mě vyhovuje, jsem na lékaře lajdák :-) Máme v rodině rakovinu děl. čípku, už jsem byla i na zákroku a vše v pořádku, hrozně pečlivá.


L
Ověřeny pacient

chtela jsem se tu optat kdo chodite k pani doktorce,musite mit od lekare razitko?diky


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem šla, protože v Liberci nemám jiného gynekologa a vyšetřila mě akutně. Bohužel jsem byla zhrozená ze zakouřené ordinace a jejích maxi gelových nehtů, což je v jejím oboru nepřípustné. Ani mi neudělala řádné stěry a hned mi dala širokospektrální antibiotika, aby mi to zabilo i ty "dobré" buňky. Nejsem s ní spokojená, proto při dalším problému vyhledám někoho jiného.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Já chodím k paní doktorce už 5rokem jsem sní naprosto spokojená.Když sem měla jakýkoliv problém vše vyřešila ihned.Můžu jen doporučit. Je příjemnáa vše vždy vysvětlí.Neměnila bych .


P
Ověřeny pacient

cista na vaječníku, velikost 6 cm, na ultrazvuku ji paní doktorka neviděla, teprve se snímkem a nálezem z urologie ji paní doktorka našla, pak hned žádanka na operaci, že jsem neměla 6 měsíců menzes nevadí, prý jsem v přechodu - ve 44 letech, po nastudování příslušné literatury (mnou) jsem zažádala o vyvolávací injekci, přišla silná menstuace a cista už je pryč, čemuž věřím, protože bolesti břicha ustaly a to bez operace, pokračování příště...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

K této lékařce chodím tři měsíce, proto dávám zatím "jen" hodnocení dobrý. Přestoupila jsem k ní po té, co mě bývalá lékařka chtěla nechat v 5. týdnu dále chodit do práce s těžkými kovy, chlorem a kyanidem. Za tuto dobu jsem se setkala vždy s milým přístupem jak sestry, tak lékařky a názory, že kouří v ordinaci nebo je opilá mi přijdou jako něčí pomsta. Mohu doktorce Černíkové jen poděkovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti