Interní a všeobecná ambulance
Piaristů 23, Mikulov

Umístění: Interní a všeobecná ambulance Jiný

Pan doktor i sestřička jsou uzasni! Oba jsou extrémě milí lidé a člověk úplně cítí tu jejich pozitivní léčivou energii.

Umístění: Interní a všeobecná ambulance ošetření

Kdyby byli všichni lékaři tak příjemní a ochotný jako náš pan doktor,lépe by pacient snášel své onemocnění.Sestřička má zlaté ručičky a je ochota sama.Svěřte se jim bez obav!!!!!!!!!!

В

Jezdím za panem doktorem až z Brna a vůbec mi to nedělá problém, protože pan doktor i sestřička jsou velice milí lidé :) Myslim, ze lepšího lékaře bych už nenašla

Zlatý pan doktor, lepšího lékaře, odborníka a zároveň clověka už nehledám, ani bych nenašla. A milou šikovnou sestříčku k tomu, co víc si přát? Posádka této ordinace je bezchybná, ochotná vžd pomoci, i nepacientům. Dík Bohu za ni.

Pan doktor i sestřička jsou bez chyby.Jen přejeme panu doktorovi,aby mu sloužilo zdravíčko.Vynikající!!

super ordinace a jeho sestra je výborná, milá ke všem pacientům,zručná a krve bere exkluzivně, jezdíme za ní mnoho kilometrů, jsme moc spokojeni

JE TO LÉKAŘ NA SVÉM MÍSTĚ,MILÝ,LIDSKÝ A ODBORNÍK,OCHOTNÝ

Pan doktor jak má být vždy poradí a pomuže.Jsem ráda že k němu codím a určitě měnit nebudu lepšího bych stejně nenašla.

kvalitni na dobu ve které žijeme.

Nej..., nej..., nej...