Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kijevská 16, Svitavy
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Odrodil mě s parézou brachiálního plexu. Komunikace byla velmi špatná. Nemluvě o jeho nevhodných vtipech.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Ověřeny pacient

Pan doktor Homola je fajn,super a vždy dobře naladěn.Chodím k němu 20 roků jako pacientka a nedám na něj dopustit.Mimo jiné k němu dojíždí i má dcera z Prahy,kde jsou lékaři tzv.kapacity....Jen ta arogance a dlouhé čekání nás odradila....I když ne všichni jsou stejní.Pan doktor mne asistoval u porodu a já pěji samou chválu....Pokud má někdo problém,vyzkoušejte např.mudr.Richtera,....A uvidíme.-).A zda pije???!!! Svitavy-město-drby,klepy,závist a pomlouvání jeden druhého....na zvracení.

B
Ověřeny pacient

mám z doktora homoly také smíšené pocity, váhám, jestli si najít jiného lékaře, jsem teď ve 34 týdnu těhotenství. zatím je vše v pořádku, ale v poslední době jsem slyšela spoustu negativních informací o něm. navíc prý chlastá, tak já nevím. je tady někdo kdo má lepší informace o tomto panu doktorovi? prohlídky u něho mě nebaví, když se na něco zeptám nikdy mi nic nevysvětlí tak, abych to jako laik pochopila. někdy mu vůbec nerozumím co chce vlastně říct a jeho vtipy jsou trapné a vyprávění o jeho rodině mě taky moc nezajímá. první dítě jsem nedonosila, tak mám strach, aby se to neopakovalo a jeho přístup mi přijde neprofesionální.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím od začátku co jsem tak nějak začala s přítelem být.Pokaždý když přijdu podá ruku usměje se a chce třeba vtip.Každý vyšetření u něho je v naprostém pořádku a bez problému.Když jsem objednaná tak se těším k němu víc než k zubaři :) jsem velice spokojená s panem doktorem.Líp jsem si nemohla vybrat.

E
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila pár let. Vždy mě do jeho ordinace přivedla vynechaná menstruace, kterou jsem měla někdy třeba jen 1 x za čtvrt roku. Pan doktor ale vždy více řešil počasí, jak moje problémy. Vždy mi píchnul injekci a o více se nestaral. Loni mi byla zjištěna snížená funkce štítné žlázy, proto ty problémy. Když jsem se šla od něj loni odhlásit, byl už na jiné adrese. Údajně z toho důvodu, že byl vyhozen ze svitavské nemocnice kvůli alkoholu. A jak měl vždy plnou ordinaci, nebyla teď u něj ani noha. Tak nevím. Pro mě je to každopádně podprůměrný doktor.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím několik let, shodou okolností byl i u jednoho mého porodu, a za mě spokojenost. Atmosféra v ordinaci je vždy odlehčená, i u porodu vládla pohoda,... Je pravda, že jsem neřešila žádné vážné gynekologické problémy, ale v rámci běžné pravidelné péče nemám co vytknout. Jediné, s čím jsem teď měla problém, bylo najít nový kontakt na pana doktora, neboť se ordinace přestěhovala. Takže, pokud někdo řeší podobný problém jako já, tak nově pan doktor sedí na adrese U stadionu 9 (naproti hygieně, kousek od červeného kostela a nemocnice), nový telefon je: 776648381. Nově nabízí možnost objednání on line na www.gasv.cz, což je prima, vzhledem k tomu, že do ordinace na Kijevské byl někdy problém se dovolat.

M
Ověřeny pacient

Doktor je sice hodně upovídaný, ale když se člověk nedá, dostane se i k jádru problému, jen se nenechat odbýt! Ale aspoň ta jeho upovídanost odlehčí nepříjemnost vyšetření.
Sestra je ale opravdu hodně odměřená, řeší zdravotní problémy v čekárně přede všema a je schopna vás se zánětem objednat až za týden :-(

J
Ověřeny pacient

Přišlo mi,že ho víc zajímá co se dějě v okolí,než aby řešil zdravotní problém. Dokáže svou upovídaností nastolit pohodu a odstranit stres z prohlídky,to ano,ale to je asi všechno.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velká Spokojenost.

Velmi dobrý doktor.Po dlouhém běhání po doktorech s bolestma on jediný přišel že mám rakovinu zachránil mi život bylo to né za 5min.dvanáct,ale za 1min.dvanáct.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti