Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
náměstí T. G. Masaryka 29, Holice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Myslím si, že výše uvedené kritické hlasy nemají pevný základ a už z jejich hodnocení je patrný neodborný přístup k dané problematice. Přes Vaše nesouhlasné názory mohu jen doporučit.

Pani doktorka je sice moc prijemna,ale to je asi tak vsechno co se da doporucit,po profesni strance je to totalni propadak a je to spatny u dospelych,ale tragedie u deti,mam osobni zkusenost,kdy nam pani doktorka,troufam si rict,zanedbala vyvoj kycli u miminka a nasledne jsme,diky jinemu odbornikovi,skoncili na neprijemnem leceni nekolikatydenni trakce,zaplat "panubohu" za to,ze jsme to vse zastavili vcas a nedostalo se toto leceni az na nejaky vyssi vek ditete,tj.napr.7,8.mesic,pokud muzete,berte nohy na ramena a utikejte jinam,zvlaste se svym ditetem.

Zachraňuje na ortopedii diabetiky v akutním stavu, proto se nemůže věnovat objednaným pacientům v odborné ambulanci. Moc nedokáže poradit, natož pomoci s bolestmi u dítěte. Máte-li možnost, rozhodně jděte jinam.

odborně zoufalá, dávala mi obstřik na hlezno, které bylo jak se ukázalo dávno zralé na operaci.\půl roku trvající otoky ze dne na den, prudký zánět ,který přešel jejím přičiněním v chronický a vývoj sudeckova syndromu ji vůbec neoslovily.

moc příjemná paní doktorka!!!