Urologická a chirurgická ambulance
Skrétova 47, Plzeň

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická a chirurgická ambulance Jiný

Hrůza...arogantní, nepříjemný a neprofesionální. .i jeho zdravotní sestra....prostě hrůza.

To, že pan doktor zřejmě viděl počítač jen z rychlíku a píše na psacím stroji, opomíjím. Co mi však opravdu hodně vadí je, že neumí používat ani telefon. Termín si musím přijít domluvit osobně a to i přes to, že ultrazvuk provozuje jen jeden den v týdnu asi 2 hod., všechny pacienty objedná najednou a pak tu natřískanou čekárnu pomalu "zpracovává" S mým problémem mi nepomohl, naopak mi léčbu rozmlouval a byl u toho dost arogantní. Mám chodit na kontroly každých půl roku, ale k němu už nikdy!

Nemůžeme si na pana doktora Heřmana stěžovat, je to velká kapacita, pomohl mě, ale i manželovi a tomu nejvíce. Jeho chování je přizpůsobeno k lidem, kteří se také nechovají dobře k němu. Nedáme na něj dopustit. Děkujeme.

Udělala jsem tu samou chybu jako p.bublikova, měla jsem si přečíst komentáře dřív, než jsem tam šla. Pan doktor i sestra se chovají velice arogantně a povýšeně. Jsou velice neochotní. Komunikace žádná. Vždy jsem odcházela úplně psychicky rozhozená, ponížená. Vyhledala jsem jiného urologa. Souhlas s ostatními názory, NEDOPORUČUJI !!!

Špatná komunikace, respektive jednostranná komunikace stran pana doktora, neochota, ponižování pacienta, arogance. I když je prázdná čekárna a vy máte s sebou doporučení jiného lékaře a čerstvé výsledky z místní laboratoře, nevezme Vás. Mentoruje, ponižuje, pustí Vás ke slovu jen jste-li tázán, žádný dialog nesnese! Připadáte si v jeho ordinaci jak kus hadru! Souhlas s ostatními názory, nedoporučuji!

Měla jsem si tyto komentáře přečíst, než jsem tam zašla. Měla jsem obrovské bolesti ledviny a můj obvodní lékař ordinoval až od jedné tak jsem tam zašla a když jsem viděla prázdnou čekárnu tak jsem se radovala, že se mi uleví. Přičemž mi otevřela sestra a bez většího vyptávání a soucitu mi vykopla. Nemám doporučení ani moč. Myslela jsem že ambulance jsou od toho aby tam chodili lidi i s akutními problémy a moč jsem svému panu obvodnímu doktoru dávala v ordinaci. Hrůza!! Tuhle práci by opravdu neměl dělat každý. Tenkrát mi bylo špatně ale potkat tu sestru ted tak by si něco vyslechla! Takové jednání je neslýchané!!

Navštívil jsem ho někdy pře 6 lety objednal mě na SONO vyšetření a upozonil mě, že mu toto vyšetření pojištovna nehradí a já budu muset zaplatit 200kč.
Nějak se mi to nezdálo, tak jsem se šel na pojišťovnu zeptat. Tam mi řekli, že SONO hradí v plné výši a že pokud po mě pan doktor bude chtít něco platit, že si na to mám nechat vystavit účtenku. Vyšetření jsem absolvoval a když po mě potom doktor chtěl zaplatit 200kč.,požádal jsem ho o potvrzení,které mi vydat odmítl.Řekl jsem mu tedy, že pokud mi nedá potvrzení, nic mu nezaplatím. Dopadlo to tak,že mě řekl ať vypadnu a už se tam neukazuju. Dodnes mě mrzí, že jsem si tenkrát jeho slova nenahrál, protože tak sprosté jednání by bylo na žalobu.

Souhlasím s panem Karlem K.. Já tam byl také s doporučením ohledně výskytu krve v moči. Zbytek je podobný jako u pana Karla a to mě je 30 let.

Přikláním se k těm, kteří jej hodnotí záporně. Někteří zde píší pochvaly a tvrdí, že tento lékař se chová arogantně pouze k těm, kteří nedodržují léčbu. Žádnou léčbu, kterou bych nedodržoval, jsem u něj neprodělal. Prostě mi píchalo občas ve varleti a můj obvoďák mi poslal na urologii. To byl asi vůbec největší průšvih, který jsem si mohl dovolit. Arogantní, bezcharakterní nafoukanec, pro kterého vyšetřovaný není zákazník, ale spodina. Všechno na co jsem mu odpověděl bylo doprovázeno gesty, jakoby chtěl říci, co mi tady vykládáš za pitomosti. Když se mi například zeptal, jestli jsem byl na vojně, hrozně se divil. Když jsem mu odpověděl, jestli jsem byl normálně napoprvé odveden, opět obrovský údiv. Další údiv byl, když jsem mu odpověděl na otázku, jestli jsem se snažil vyhnout vojně a já řekl že ne. Nevěřil dokonce ani tomu, že jsem tu na doporučení obvoďáka i když jsem mu dal papír s doporučením. Nic, co jsem mu řekl nebyla pravda. Dopustil jsem se zřejmě velké drzosti ho navštívit. Všechno, co se řekne v ordinaci je slyšet do čekárny přes dveře, které sice mají jakési polstrování, ale je tam platné jako hadovi noha. Pro mne nepříjemné vyšetření mi prováděl před sestrou. Kamarád, který kdysi emigroval do Německa mi nevěřil, když jsem mu zážitek s MuDr. Heřmanem vyprávěl. Tam prý neexistuje, aby takovéto vyšetření lékař prováděl v ordinaci za přítomnosti sestry. Místnost pro vyšetření je tam oddělená od místnosti, kde sedí setra. Není tu dost prostoru napsat úplně všechno, doufám, že můj příspěvek odradí alespoň někoho od návštěvy této ordinace, pokud nechce zažít přístup lékaře, který si nezaslouží jedinou korunu od pacienta. Vzteky se mi klepala ruka se 30 korunami, které jsem mu dával. Ve svých téměř 50 letech jsem zažil různá vyšetření, ale toto byl kvůli chování lékaře ten nejhorší zážitek ze zdravotnictví. Nechápu jak ještě někdo může takto fungovat v době, kdy si lékaře můžeme vybírat. Vzhledem k jeho přístupu se domnívám, že těch několik málo pochval, které zde jsou, si napsal pan doktor sám. Ostatním radím: v žádném případě!

Ukázkový příklad doby,kdy se studovalo za „půl prasete“ a švestiček ze zahrádky…