Mírová 1537, Rychvald
Praktický lékař pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Stara prakticka znalá klasické i alternativní medicíny, ktera se 3x zamysli nez do deti zacne cpat antibiotika. V kombinaci se sestrickou naprosta spokojenost.

F

Tuto paní doktorku nikomu nedoporučuji! Nikdy nedokázala dostatečně poradit. Vždy se do ordinace přikutálela, při jakýchkoliv symptomech prohmatala uzliny, podívala se do krku a předepsala penicilín.

Mám 2letého synka, vždy při zdravotním problému pomohla, poradila. Někdy jsou účinnější alternativní přístupy, než kila prášků. Já jsem velmi spokojena a neměnila bych!!! Názory některých matek nechápu, ale stát se může cokoli. Lékař je také jen člověk, že!!!

Obětavá a empatická lékařka, znalá klasické i alternativní medicíny.

Paní doktorka je velmi zodpovědná a velmi chytrá.
Poradí jak dětem či mě, vždy najdeme nějakou cestu jak problém vyřešit.
Za celou tu dobu nám ATB předepsala pouze jednou a to z důvodu zánětu v oušku.
Sestřička je také perfektní je to taková starostlivá maminka.
Máme je obě moc rády. Ted k ní chodím i s dalším dítětem a jsme spokojeny.

Je to vynikající lékářka, která moudře a velmi rozumně (a srozumitelně i pro laika) spojuje přírodní a alopatickou medicínu. Máme k ní v rodině naprostou důvěru, jezdili jsme k ní na rady, ještě když jsme bydleli moc daleko na to, aby byla naše dětská lékařka, ale jakmile to šlo, jsme k ní zapsali obě děti. Kéž by takto moudrých a osvícených lékařů bylo více!!! Pilařovi

Otřesné, opět jsem se přesvědčila, že tato paní doktorka je naprosto neschopná, role v ordinaci si se sestřičkou vyměnily už dávno, ordinuje sestřička, paní doktorka jen píchá očkování a poslouchá srdíčko, když přijde nemocné dítě, ještě tak někdy vyšetří uzliny a tímto končí. Žádné stěry, prohlédnout krk, no prostě děs, podle mého by si měla sbalit ty svoje bylinky, kyvadlo a jít konečně do důchodu. Nechápu jak může mít ještě řidičák, když pomalu nevidí ani před sebe na nemocné dítě, to už prostě vyloženě řve po kontrole z nějakého nadřízeného orgánu, komory, pojištovny, prostě kohokoli, kdo by měl kompetence na to, aby doporučil ukončení činnsoti.

Paní doktorka je velice dobrá,příjemný přístup k dětem,antibiotika předepisuje jen v krajní nouzi což je chválihodné,musím pochválit i sestřičku

Mám již kluky velké a oba od narozezení paní doktorka ošetřovala. Před tzv. revolucí ordinovala hojně antibiotika, po revoluci začala používat různé alternativní metody. A s velkým úspěchem.

Chodil jsem k pí. doktorce léta a neměl jsem problém. Vždy zdráv.Jelikož už nejsem dítě chodím k jiné a nemůžu to s pí. Winklerovou srovnávat.Pí Winklerová si vždy věděla rady. Zaráží mne některé reakce, které zde byly napsány.