Adresa

Mírová 1537, Rychvald
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
16 názorů

R
Ověřeny pacient

Stara prakticka znalá klasické i alternativní medicíny, ktera se 3x zamysli nez do deti zacne cpat antibiotika. V kombinaci se sestrickou naprosta spokojenost.


F
Ověřeny pacient

Tuto paní doktorku nikomu nedoporučuji! Nikdy nedokázala dostatečně poradit. Vždy se do ordinace přikutálela, při jakýchkoliv symptomech prohmatala uzliny, podívala se do krku a předepsala penicilín.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Mám 2letého synka, vždy při zdravotním problému pomohla, poradila. Někdy jsou účinnější alternativní přístupy, než kila prášků. Já jsem velmi spokojena a neměnila bych!!! Názory některých matek nechápu, ale stát se může cokoli. Lékař je také jen člověk, že!!!


Obětavá a empatická lékařka, znalá klasické i alternativní medicíny.


Paní doktorka je velmi zodpovědná a velmi chytrá.
Poradí jak dětem či mě, vždy najdeme nějakou cestu jak problém vyřešit.
Za celou tu dobu nám ATB předepsala pouze jednou a to z důvodu zánětu v oušku.
Sestřička je také perfektní je to taková starostlivá maminka.
Máme je obě moc rády. Ted k ní chodím i s dalším dítětem a jsme spokojeny.


Ověřeny pacient

Je to vynikající lékářka, která moudře a velmi rozumně (a srozumitelně i pro laika) spojuje přírodní a alopatickou medicínu. Máme k ní v rodině naprostou důvěru, jezdili jsme k ní na rady, ještě když jsme bydleli moc daleko na to, aby byla naše dětská lékařka, ale jakmile to šlo, jsme k ní zapsali obě děti. Kéž by takto moudrých a osvícených lékařů bylo více!!! Pilařovi


Ověřeny pacient

Otřesné, opět jsem se přesvědčila, že tato paní doktorka je naprosto neschopná, role v ordinaci si se sestřičkou vyměnily už dávno, ordinuje sestřička, paní doktorka jen píchá očkování a poslouchá srdíčko, když přijde nemocné dítě, ještě tak někdy vyšetří uzliny a tímto končí. Žádné stěry, prohlédnout krk, no prostě děs, podle mého by si měla sbalit ty svoje bylinky, kyvadlo a jít konečně do důchodu. Nechápu jak může mít ještě řidičák, když pomalu nevidí ani před sebe na nemocné dítě, to už prostě vyloženě řve po kontrole z nějakého nadřízeného orgánu, komory, pojištovny, prostě kohokoli, kdo by měl kompetence na to, aby doporučil ukončení činnsoti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Paní doktorka je velice dobrá,příjemný přístup k dětem,antibiotika předepisuje jen v krajní nouzi což je chválihodné,musím pochválit i sestřičku


J

Mám již kluky velké a oba od narozezení paní doktorka ošetřovala. Před tzv. revolucí ordinovala hojně antibiotika, po revoluci začala používat různé alternativní metody. A s velkým úspěchem.


T

Chodil jsem k pí. doktorce léta a neměl jsem problém. Vždy zdráv.Jelikož už nejsem dítě chodím k jiné a nemůžu to s pí. Winklerovou srovnávat.Pí Winklerová si vždy věděla rady. Zaráží mne některé reakce, které zde byly napsány.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti