Helena Volková, gynekolog Mělník

Helena Volková

Uložit

Gynekolog Více

38 názor

Uložit


Adresy (2)

Ordinace PL gynekologa
Pražská 528, Mělník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Ordinace PL gynekologa
Macharova 376, Mělník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

38 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace PL gynekologa Jiný

Kontroly v těhotenství jsou neadekvátní. Všude jinde máte UTZ na každé kontrole, tady vás paní doktorka směšně změří centimetrem, poslechne sotva 10 cm dopplerem a vše je vlastně v pořádku. Na všechny vaše problémy je jen jedno řešení magnézium. Její nepřipravenost na pacienta mě pokaždé vytáčí. Na jakékoliv jiné návštěvě byl jakýkoliv doktor vždy připraven, ale paní doktorka kouká do karty a stejně se Vás zeptá na všechny otázky co už máte v kartě už 100x napsané. Nedej bože když s paní doktorkou nesouhlasíte, to je velmi neochotná a nepříjemná. S její péčí v těhotenství jsem opravdu nespokojena a i když jsem žádala o kontrolu UTZ po covidu, tak mi vstříc nevyšla. Při poslední dotazu jestli je možné že v pokročilém stádiu těhotenství těsně před porodem, mohu mít poslíčky, tak mi sdělila, že to mám vědět nejlépe sama. Děkuji jsem prvorodička a z vašich kontrol netuším, jestli se jedná o poslíčky nebo o jiní problém. Večerní paní doktorka i sestřičky jsou skvělé, ale paní doktorka Volková, by měla praxi už opustit čím je starší tak empatie je na nule a její péče také.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřený profil

Dobrý den, také já se musím připojit že paní doktorka Volková už stárne a je to znát,a souhlasím s dalšími názory na nekvalitní ošetření..... poslední vyšetření proběhlo velmi bolestivě, a to jsem byla předtím 3x během 1/4roku vyšetřena kolegyň a vše v pořádku,odebrané stěry, sono, prohlídka. Ikdyž jsem u MuDr Volkové 2x bolestí zakřičela bylo mi řečeno že jsem se neuvolnila..no ve 40letech jsem nebyla na prohlídce poprvé abych nevěděla jak to probíhá...bohužel paní doktorka nepovolila a vyšetřovala hrubě dál...doma po vyšetření kdy bolest neustávala jsem zjistila že mám spodek překrvavěný, nateklý a vrcholem bylo že mě i natrhla...umíte si představit jak to i další dny bylo bolestivé. Ale při zavolání na výsledky jsem je měla prý výstavní, takže bolest nebyla kvůli nějakému možnému zánětu, jen že jsem měla brutální vyšetření, protože to bylo patrné zvenku....takže k paní doktorce Volkové již nikdy více, buď k jejím kolegyním, nebo úplně pryč z její soukromé ambulance.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce ca 10 let. V případě, že jdete na prevenci a vše je v pořádku tak ok, paní doktorka je milá a usmívá se. Do té doby dokud nemáte nějaký problém je vše v pořádku, jakmile se ale na něco zeptáte je zle. Paní doktorka nahodí kyselej úsměv při kterém mám pocit že říká....."co ty mi tady budeš povídat"
Kdysi asi bývala správná lékařka ale bohužel jak stárne, její péče neodpovídá dnešním požadavkům společnosti. Poohlížím se po jiném lékaři, než bude pozdě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřený profil

paní doktorka se zdála zpočátku velmi milá a profesionální. Bohužel, stanovila chybnou diagnozu, se kterou mě přes půlroku léčila, prakticky mi zakázala veškeré sportovní aktivity a tlačila mne kvůli údajným myomům do odnětí dělohy. nedala jsem se, kontaktovala odborníka na myomy a ten potvrdil mou domněnku, žádný myom není a nebyl, léčba, která byla nasazena byla absolutně nevhodná a operace navrhovaná paní doktorkou byla absolutně nevhodná, dokonce dle názoru lékařů v Praze kontraindikovaná!! Hledám jiného lékaře, paní doktorce už nevěřím. Půl roku jsem se trápila kvůli něčemu, co není a cpala do sebe hormony ve vysokých dávkách, navíc přesně opačné, než bych potřebovala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velmi spokojená. Přívětivá a stále usměvavá navštěvuji p.Volkovou už 23 let.

Ochotná, pečlivá a spolehlivá v diagnoze

Je velice příjemná a profesionální

Profesionalita, Lidskost, odpovědnost, pracovitost, ochota.

K paní doktorce chodím a jsem s ní moc spokojená . Mám teď krásného 17 měsíčního syna Patrika a chtěla bych paní doktorce moc poděkovat a všem co se o nás starali moc děkujeme za super péči . sl.Katka a syn Páťa

Milá, ochotná, vyšetření v pohodě. Ale měla jsem s ní nepříjemný zážitek po tom, co jsem odmítla HA - jak sestra, tak doktorka se mě snažili přesvědčit, že to je ten jediný a nejlepší způsob, vše ostatní je nespolehlivé, nebezpečné atd. - fakt demagogie, jednali se mnou jak s malou holkou. Chápu, že je za to farmaceutické firmy platí, ale nemuselo by to být tak zjevné.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti