Ordinace PL gynekologa
Pražská 528, Mělník

Ordinace PL gynekologa
Macharova 376, Mělník

Umístění: Ordinace PL gynekologa Jiný

Paní doktorka byla sice vždy milá, ale nepoznala mimoděložní těhotenství, přestože embryo již mělo být vidět a neviděla ho. Večer (po dopolední návštěvě u paní doktorky) mě odvezla záchranka s vnitřním krvácením rovnou na operační sál.

Umístění: Ordinace PL gynekologa Jiný

Kontroly v těhotenství jsou neadekvátní. Všude jinde máte UTZ na každé kontrole, tady vás paní doktorka směšně změří centimetrem, poslechne sotva 10 cm dopplerem a vše je vlastně v pořádku. Na všechny vaše problémy je jen jedno řešení magnézium. Její nepřipravenost na pacienta mě pokaždé vytáčí. Na jakékoliv jiné návštěvě byl jakýkoliv doktor vždy připraven, ale paní doktorka kouká do karty a stejně se Vás zeptá na všechny otázky co už máte v kartě už 100x napsané. Nedej bože když s paní doktorkou nesouhlasíte, to je velmi neochotná a nepříjemná. S její péčí v těhotenství jsem opravdu nespokojena a i když jsem žádala o kontrolu UTZ po covidu, tak mi vstříc nevyšla. Při poslední dotazu jestli je možné že v pokročilém stádiu těhotenství těsně před porodem, mohu mít poslíčky, tak mi sdělila, že to mám vědět nejlépe sama. Děkuji jsem prvorodička a z vašich kontrol netuším, jestli se jedná o poslíčky nebo o jiní problém. Večerní paní doktorka i sestřičky jsou skvělé, ale paní doktorka Volková, by měla praxi už opustit čím je starší tak empatie je na nule a její péče také.

Dobrý den, také já se musím připojit že paní doktorka Volková už stárne a je to znát,a souhlasím s dalšími názory na nekvalitní ošetření..... poslední vyšetření proběhlo velmi bolestivě, a to jsem byla předtím 3x během 1/4roku vyšetřena kolegyň a vše v pořádku,odebrané stěry, sono, prohlídka. Ikdyž jsem u MuDr Volkové 2x bolestí zakřičela bylo mi řečeno že jsem se neuvolnila..no ve 40letech jsem nebyla na prohlídce poprvé abych nevěděla jak to probíhá...bohužel paní doktorka nepovolila a vyšetřovala hrubě dál...doma po vyšetření kdy bolest neustávala jsem zjistila že mám spodek překrvavěný, nateklý a vrcholem bylo že mě i natrhla...umíte si představit jak to i další dny bylo bolestivé. Ale při zavolání na výsledky jsem je měla prý výstavní, takže bolest nebyla kvůli nějakému možnému zánětu, jen že jsem měla brutální vyšetření, protože to bylo patrné zvenku....takže k paní doktorce Volkové již nikdy více, buď k jejím kolegyním, nebo úplně pryč z její soukromé ambulance.

Chodím k paní doktorce ca 10 let. V případě, že jdete na prevenci a vše je v pořádku tak ok, paní doktorka je milá a usmívá se. Do té doby dokud nemáte nějaký problém je vše v pořádku, jakmile se ale na něco zeptáte je zle. Paní doktorka nahodí kyselej úsměv při kterém mám pocit že říká....."co ty mi tady budeš povídat"
Kdysi asi bývala správná lékařka ale bohužel jak stárne, její péče neodpovídá dnešním požadavkům společnosti. Poohlížím se po jiném lékaři, než bude pozdě.

paní doktorka se zdála zpočátku velmi milá a profesionální. Bohužel, stanovila chybnou diagnozu, se kterou mě přes půlroku léčila, prakticky mi zakázala veškeré sportovní aktivity a tlačila mne kvůli údajným myomům do odnětí dělohy. nedala jsem se, kontaktovala odborníka na myomy a ten potvrdil mou domněnku, žádný myom není a nebyl, léčba, která byla nasazena byla absolutně nevhodná a operace navrhovaná paní doktorkou byla absolutně nevhodná, dokonce dle názoru lékařů v Praze kontraindikovaná!! Hledám jiného lékaře, paní doktorce už nevěřím. Půl roku jsem se trápila kvůli něčemu, co není a cpala do sebe hormony ve vysokých dávkách, navíc přesně opačné, než bych potřebovala.

Velmi spokojená. Přívětivá a stále usměvavá navštěvuji p.Volkovou už 23 let.

Ochotná, pečlivá a spolehlivá v diagnoze

Je velice příjemná a profesionální

Profesionalita, Lidskost, odpovědnost, pracovitost, ochota.

K paní doktorce chodím a jsem s ní moc spokojená . Mám teď krásného 17 měsíčního syna Patrika a chtěla bych paní doktorce moc poděkovat a všem co se o nás starali moc děkujeme za super péči . sl.Katka a syn Páťa