Helena Volková, gynekolog Mělník

Pražská 528, Mělník
Ordinace PL gynekologa

Macharova 376, Mělník
Ordinace PL gynekologa

Dobrý den, také já se musím připojit že paní doktorka Volková už stárne a je to znát,a souhlasím s dalšími názory na nekvalitní ošetření..... poslední vyšetření proběhlo velmi bolestivě, a to jsem byla předtím 3x během 1/4roku vyšetřena kolegyň a vše v pořádku,odebrané stěry, sono, prohlídka. Ikdyž jsem u MuDr Volkové 2x bolestí zakřičela bylo mi řečeno že jsem se neuvolnila..no ve 40letech jsem nebyla na prohlídce poprvé abych nevěděla jak to probíhá...bohužel paní doktorka nepovolila a vyšetřovala hrubě dál...doma po vyšetření kdy bolest neustávala jsem zjistila že mám spodek překrvavěný, nateklý a vrcholem bylo že mě i natrhla...umíte si představit jak to i další dny bylo bolestivé. Ale při zavolání na výsledky jsem je měla prý výstavní, takže bolest nebyla kvůli nějakému možnému zánětu, jen že jsem měla brutální vyšetření, protože to bylo patrné zvenku....takže k paní doktorce Volkové již nikdy více, buď k jejím kolegyním, nebo úplně pryč z její soukromé ambulance.

Chodím k paní doktorce ca 10 let. V případě, že jdete na prevenci a vše je v pořádku tak ok, paní doktorka je milá a usmívá se. Do té doby dokud nemáte nějaký problém je vše v pořádku, jakmile se ale na něco zeptáte je zle. Paní doktorka nahodí kyselej úsměv při kterém mám pocit že říká....."co ty mi tady budeš povídat"
Kdysi asi bývala správná lékařka ale bohužel jak stárne, její péče neodpovídá dnešním požadavkům společnosti. Poohlížím se po jiném lékaři, než bude pozdě.

paní doktorka se zdála zpočátku velmi milá a profesionální. Bohužel, stanovila chybnou diagnozu, se kterou mě přes půlroku léčila, prakticky mi zakázala veškeré sportovní aktivity a tlačila mne kvůli údajným myomům do odnětí dělohy. nedala jsem se, kontaktovala odborníka na myomy a ten potvrdil mou domněnku, žádný myom není a nebyl, léčba, která byla nasazena byla absolutně nevhodná a operace navrhovaná paní doktorkou byla absolutně nevhodná, dokonce dle názoru lékařů v Praze kontraindikovaná!! Hledám jiného lékaře, paní doktorce už nevěřím. Půl roku jsem se trápila kvůli něčemu, co není a cpala do sebe hormony ve vysokých dávkách, navíc přesně opačné, než bych potřebovala.

Velmi spokojená. Přívětivá a stále usměvavá navštěvuji p.Volkovou už 23 let.

Ochotná, pečlivá a spolehlivá v diagnoze

Je velice příjemná a profesionální

Profesionalita, Lidskost, odpovědnost, pracovitost, ochota.

K paní doktorce chodím a jsem s ní moc spokojená . Mám teď krásného 17 měsíčního syna Patrika a chtěla bych paní doktorce moc poděkovat a všem co se o nás starali moc děkujeme za super péči . sl.Katka a syn Páťa

Milá, ochotná, vyšetření v pohodě. Ale měla jsem s ní nepříjemný zážitek po tom, co jsem odmítla HA - jak sestra, tak doktorka se mě snažili přesvědčit, že to je ten jediný a nejlepší způsob, vše ostatní je nespolehlivé, nebezpečné atd. - fakt demagogie, jednali se mnou jak s malou holkou. Chápu, že je za to farmaceutické firmy platí, ale nemuselo by to být tak zjevné.

Paní doktorka je opravdu moc milá. Velice mi pomohla s problémy, které jsem měla ohledně otěhotnění - můj předchozí gynekolog mi nepomohl vůbec. V průběhu těhotenství jsem ale 3x krvácela z děložního čípku a vždy mě rovnou odeslala do nemocnice bez jakékoli léčby, 2x jsem ležela v Mělníku, kde mě vůbec nepomohli a potřetí jsem jela do nemocnice v Mladé Boleslavi, kde se divili, že jsem dávno nebyla přeléčena antibiotiky, že tento zánět mám pravděpodobně celé těhotenství a proto to krvácení. Nasadili antibiotika a problém byl vyřešen, škoda, že jsem prvních 7 měsíců těhotensví prožila zbytečně ve strachu a po nemocnicích, když léčba byla jednoduchá. Zaráží mě také to, že mi paní doktorka ještě při žádné prohlídce nevyšetřila prsa. Myslím, že tím jsem vysvětlila, že ji nemohu ani doporučit, ale ani zavrhnout - podle mého názoru je průměr.