Ordinace lékařské imunologie

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí
Ordinace lékařské imunologie
K Hrnčířům 263, Praha-Šeberov , Praha

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Tato paní doktorka je velmi všetečná a je na ní vidět, že svoji práci miluje.
Každičký problém se snaží vyřešit a o pacienta se zajímá s širším pohledem. Zbývá jen na nich zda na její rady dají. Pokud ano, mohu zaručit úspěch s léčbou. S vyšetřeními nešetří a pokud může o zdraví člověka něco zjistit, využije toho. Je milá a ráda si popovídá.
Na všechno záporné jsem díky její pečlivosti ráda zapomněla.

Co bych vytkla je, že alergikům často aktivně nabízí nejrůznější volně prodejné záležitosti (deky, léky...).
Často měří tlak a nikdy nezapomene vybrat 30 Kč.
Ordinace je vybavená mnoha sedačkami, návleky, věšákem i toaletou. Pomalované stěny určitě zaujmou děti.
K paní doktorce je vždy třeba se objednat a napoprvé přinést doporučení. Objednací lhůty jsou dlouhé dle vážnosti problému.

je to nejhorsi doktorka . neleci musite si stezovat rok a pak teprve zacne lecit . nemuze se k ni clovek dovolat a pak mu vycte ze ste se neozvaly a ze je blbost ze ste se musely dovolat je neprijemna az arogantni. s horsi doktorjkou jsme se jeste nesetkala

U našeho 3letého syna se tento týden poprvé projevila alergie a to opuchnutím, zarudnutím a pálením očí. Šli jsme k paní doktorce se žádostí o předepsání léků, abychom malému mohli pomoci co nejdříve. K paní doktorce jsme se však nedostali přes její sestřičku, která přesto, že v čekárně vůbec nikdo nebyl, nás bez doporučení dětského lékaře odmítla k doktorce pustit s tím, že přeci nejde o život. Vzhledem k tomu, že dětská lékařka ordinovala až druhý den, šli jsme k jiné alergoložce, kde nám bez problémů pomohli. Hezký příklad lidského přístupu k pacientovi.

Vzhledek znalostem, který si neustále paní doktorka zdokonaluje, dokázala díky novým lékům (z Francie) potlačit mou jarní alergii ...více takových lékařu, kteří jezdí po Světe a zajímají o nové druhy léčby.

Velmi dobrý lékař

Paní doktorka je kontroverzní. Myslím, že o své pacienty pečuje dobře, někdy až příliš fanaticky, ale takový hypochondr jako já to ocenní. Chodím k ní velmi dlouho. JSou tady ale postupy, se kterými bych nesouhlasila, jako malé mi z pokoje museli odstranit všechny plyšáky, nesměla jsem chodit do zoo, foukala jsem foukačku, jedla aerius se zodackem jako chleba, a to kvůli pouhému riziku. Nicméně - dobře mi všechno vysvětlila, provedla mi testy, odebrala krev, je důsledná a pečlivá. Děky nabízela též. Ale to je myslím podřadné. Sestřička tam někdy byla - někdy nebyla...

Paní doktorka je velmi nepříjemná na rodiče, neumí vysvětlit posupy léčby, chová se arogantně. Rozdohla jsem se se pro její výměnu po té, co na mě 4 krát křičela (do telefonu i v čekárně před dalšími pacienty).

Jsem s pani doktorkou spokojena. Chodim k ni uz od detstvi. :-)

Nemůžu hodnotit paní doktorku za jiné, ale co se náš týká, je velmi příjemná a dceři opravdu pomohla.