Helena Veselská, psychoterapeut Praha

Psychoterapeut, Psycholog, Dětský psycholog Více

11 objednaných návštěv během 30 dní

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

V Jámě 8, Praha

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní magistra je profesionálka s lidským přístupem,umí jasně a srozumitelně vysvětlit podstatu věci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

po první návštěvě mohu hodnotit empatii a zájem i snahu o pomoc.Doufám,že další setkání bude v tomto duchu pokračovat.ztím jsem spokojená

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s.

Příjemná, chápající. Bohužel pro nás je návštěva moc daleko. Ale pro ostatní, ketří chtějí navštívit paní doktorku - doporučujeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s.

Paní magistra je velmi empatická, stačila jedna návštěva, aby mi pomohla vyřešit můj problém. Všem její návštěvu doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s.

Dlho som sa bála vyhladať odbornu pomoc ale Pani psychologicka bola najlepsia vec co ma mohla stretnúť. Je vybornou oporou v tazkych chvilach. Vie co povedat a ako pomoct. Som velmi spokojná a odporúčam.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s.

Zatím první schůzka, ale paní magistra byla velmi příjemná, krásně jsme si popovídali. A těšíme se na spolupráci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s.

Velmi empatický přístup. Nenásilná komunikace, dcera má v paní psychoterapeutku důvěru a souhlasi s další konzultací

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Pani magistra je velmi mila, umi naslouchat a pomoci cloveku videt veci, ktere si neuvedomuje a pomaha postupne po kruckach odbouravat nefukncni schemata z detstvi. Timto jeste jednou dekuji. Jana

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s.

Jsme u paní doktorky krátce, ale já i syn jsme moc spokojení. Paní doktorka je velice vstřícná a empatická.

Umístění: Equita Therapy, z.s.

S paní terapeutkou mám skvělou zkušenost, je velice milá, vstřícná, empatická a zároveň pragmatická. Její přístup mi moc vyhovuje, po sezení se cítím daleko lépe. Pomáhá mi uvědomit si věci, které mám před sebou a přesto je nevidím. Nic nevnucuje, když na něco upozorní, je to vždy ku prospěchu. Díky jejím upozorněním se často dostaneme mnohem dál, než by mě napadlo samotnou. Doporučuji!

• psychoterapie
  • dětská psychologie