Helena Veselská, psychoterapeut Praha

Psychoterapie • 1 800 Kč +1 Více

Psychoterapie • 1 800 Kč

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Zažila jsem naprosto úžasnou konzultaci u koní, resp. s koňmi. Řešily jsme mojí snahu nutit sama sebe do plnění povinností i ve chvíli, kdy už nemám síly. Paní Helena vytvořila bezpečný prostor - to zní banálně, ale byla to naprosto nadpozemská síla, která byla snad i fyzicky hmatatelná. Koně ve všech ohradách se připojili k procesu a pomáhali mi najít nějaké jiné nové řešení. U koní se pohybuji, ale už roky jsem neviděla, aby všichni zanechali žrádla a soustředěně fandili přes hrazení. Dodávali mi obrovské množství síly a možnost být vnitřně svobodná. Našla jsem v sobě nový postoj, nový přístup, jak s podobnými situacemi zacházet, a ten se pak ještě dva tři týdny zakotvoval v těle... Změna byla velká a zřetelná - zkouškové bez somatizací, leckdy i s docela hezkým pocitem, že mě to vlastně baví. oproti předchozím zkouškám ve škole i v životě sakra rozdíl. a zatím to vypadá, že je to proměna trvalá.... moc bych vám přála, abyste s koňmi a paní Helenou zažili podobně krásnou transformaci. Děkuji

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní Helena byla skvělá, vše mi velmi pěkně vysvětlila a počáteční obavy ze mě brzy odpadly a uvolnila jsem se. Terapie za pomoci koně byla pro mě úplně nová zkušenost, užila jsem si každou minutu a odcházela jsem klidná a spokojená. Do stáje za paní psychoterapeutkou se budu ráda vracet a věřím, že mi terapie pomocí koní pomůže překonat těžké životní období.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní magistra je profesionálka s lidským přístupem,umí jasně a srozumitelně vysvětlit podstatu věci.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

po první návštěvě mohu hodnotit empatii a zájem i snahu o pomoc.Doufám,že další setkání bude v tomto duchu pokračovat.ztím jsem spokojená

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Příjemná, chápající. Bohužel pro nás je návštěva moc daleko. Ale pro ostatní, ketří chtějí navštívit paní doktorku - doporučujeme.

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Paní magistra je velmi empatická, stačila jedna návštěva, aby mi pomohla vyřešit můj problém. Všem její návštěvu doporučuji.

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Dlho som sa bála vyhladať odbornu pomoc ale Pani psychologicka bola najlepsia vec co ma mohla stretnúť. Je vybornou oporou v tazkych chvilach. Vie co povedat a ako pomoct. Som velmi spokojná a odporúčam.

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Zatím první schůzka, ale paní magistra byla velmi příjemná, krásně jsme si popovídali. A těšíme se na spolupráci.

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Velmi empatický přístup. Nenásilná komunikace, dcera má v paní psychoterapeutku důvěru a souhlasi s další konzultací

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Pani magistra je velmi mila, umi naslouchat a pomoci cloveku videt veci, ktere si neuvedomuje a pomaha postupne po kruckach odbouravat nefukncni schemata z detstvi. Timto jeste jednou dekuji. Jana

• psychoterapie
  • dětská psychologie