Helena Veselská, psychoterapeut Praha

Psychoterapeut, Psycholog, Dětský psycholog Více

19 objednaných návštěv během 30 dní

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

V Jámě 8, Praha

1 500 Kč

1 500 Kč

V Jámě 8, Praha

Dozvědět se více

Dozvědět se více

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Zatím první schůzka, ale paní magistra byla velmi příjemná, krásně jsme si popovídali. A těšíme se na spolupráci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Velmi empatický přístup. Nenásilná komunikace, dcera má v paní psychoterapeutku důvěru a souhlasi s další konzultací

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Pani magistra je velmi mila, umi naslouchat a pomoci cloveku videt veci, ktere si neuvedomuje a pomaha postupne po kruckach odbouravat nefukncni schemata z detstvi. Timto jeste jednou dekuji. Jana

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Jsme u paní doktorky krátce, ale já i syn jsme moc spokojení. Paní doktorka je velice vstřícná a empatická.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

S paní terapeutkou mám skvělou zkušenost, je velice milá, vstřícná, empatická a zároveň pragmatická. Její přístup mi moc vyhovuje, po sezení se cítím daleko lépe. Pomáhá mi uvědomit si věci, které mám před sebou a přesto je nevidím. Nic nevnucuje, když na něco upozorní, je to vždy ku prospěchu. Díky jejím upozorněním se často dostaneme mnohem dál, než by mě napadlo samotnou. Doporučuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi empaticka terapeutka, ktere zalezi na klientech a neboji se v sezeni projevit svuj nazor i sve emoce. Navic pracuje v krasnem prostredi, ktere na klienty dycha pohodou

Umístění: jiné místo Jiný

Díky konzultacim s paní terapeutkou se mi otevřely oči na to, ze je mi 18 let a pomohla mi získat vyšší sebevědomí. Pomohla mi se vším, s čím jsem za ni přišla. Za to moc děkuji.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Paní terapeutka vyslechne, umí naslouchat, najít řešení, příkladně pracuje s klientem. Jsem spokojený a mohu vřele doporučit. Sezení výrazně pomohlo.

Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá terapeutka, která mi velmi pomohla. Řešil jsem dlouholetý problém, se kterým mi jinde nebyli schopni pomoct, až jsem narazil na paní Helenu. Všem doporučuji

Umístění: jiné místo Jiný

Byla jsem velmi spokojena s pristupem. pani terapeutka byla moc ochotna a empaticka. Diky nasi spolupraci citim, ze jsem ve svem zivote nekam posunula. Mohu jen doporucit.

• psychoterapie
  • dětská psychologie