Helena Váchová, pediatr Zlín

MUDr. Helena Váchová

Pediatr Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zahradní 973, Zlín
Praktická lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorku bych neměnila,k dětem milá anic nepodcenit.Ochotna i na soukromém čísle poradí.mohu jen a jen doporučit !!! A sestřička je zlatá,mila užasna ženská.!!!:-)


L
Ověřeny pacient

Nejsem s pani doktorkou spokojena. Podcenuje zdravotni problemy deti, v predchozich hodnoceni ctu, ze zvazuje nasazeni atb. To ano, jenze v nasem pripade, byly nasazeny vzdy velice pozde nebo vubec. Korunu tomu dala, kdyz dceri na hnisavou anginu, poradila vincentku a paralen. Na pohotovosti mi tyz den nechteli ani verit, ze jsem u pediatra byla, ihned prepsany atb a dcera byla ok. Dale odmita delat odbery na zjisteni crp! Coz me docela stve. A celkove problemy zlehcuje. A sestricka mi moc taky nesedi, je az moc vlezla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Výborná lékařka,chodím k ní už spoustu let s dětmi,vždy mi dobře poradila a nikdy mně neodbyla,byť nejednou se stalo,že jsme potřebovali poradit a volali na soukromé číslo.Je velmi pečlivá a moc hodná,děti se k ní těší :-)


Ověřeny pacient

Velmi kvalitní a příjemná paní doktorka, mám s ni zkušenosti sama jako dítě, tak i teď se svými 2 dětmi. Vždy je ochotná poradit, jak už bylo uvedeno neřeší vše atb a jsem za to moc ráda. S paní sestřičkou jsou skvělý tým, děti je mají rady a já jsem ráda za to, že je ochotna vše vysvětlit, navrhnout alternativy a v případě nouze poradit kdykoliv i po telefonu. Určitě bych neměnila.


P
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost jak s paní doktorkou tak i se sestřičkou. Paní doktorka je milá obětavá, usměvavá... prostě super. Ochotně poradí i po telefonu. Jednou jsem zažila zástup a už nikdy více (Mému 10týdennímu miminku nadala,že se počuralo a že křičelo při očkování...).


V

Paní doktorku mohu jen doporučit. Byla mou lékařkou a dnes k ní chodím se svou dcerou. Neměnila bych. V dnešní době, kdy se i na obyčejné nachlazení předepisují bez uvážení antibiotika, přistupuje k léčbě zodpovědně. Je milý profesionál a souhlasím, že se sestřičkou jsou laskavé k pacientům a vstřícné k rodičům.


vynikající lékařka a bezva sestřička


Fantastická!Milá i profesionální zároveň, což je ideální, ale ne vzácné.Děti se jí nebojí a zároveň nevynechá i to co je jim nepříjemné.Neměnil bych neboť by to lépe zřejmně dělat nešlo.


M
Ověřeny pacient

Perfektní čekárna, úžasná sestřička a fantastická doktorka...jsem velmi spokojená.


Jsem s paní doktorkou max. spokojená....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti