Helena Váchová, pediatr Zlín

MUDr. Helena Váchová

Pediatr Více

19 názorů

Uložit


Adresa

Zahradní 973, Zlín
Praktická lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
19 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorku bych neměnila,k dětem milá anic nepodcenit.Ochotna i na soukromém čísle poradí.mohu jen a jen doporučit !!! A sestřička je zlatá,mila užasna ženská.!!!:-)


L
Ověřeny pacient

Nejsem s pani doktorkou spokojena. Podcenuje zdravotni problemy deti, v predchozich hodnoceni ctu, ze zvazuje nasazeni atb. To ano, jenze v nasem pripade, byly nasazeny vzdy velice pozde nebo vubec. Korunu tomu dala, kdyz dceri na hnisavou anginu, poradila vincentku a paralen. Na pohotovosti mi tyz den nechteli ani verit, ze jsem u pediatra byla, ihned prepsany atb a dcera byla ok. Dale odmita delat odbery na zjisteni crp! Coz me docela stve. A celkove problemy zlehcuje. A sestricka mi moc taky nesedi, je az moc vlezla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Výborná lékařka,chodím k ní už spoustu let s dětmi,vždy mi dobře poradila a nikdy mně neodbyla,byť nejednou se stalo,že jsme potřebovali poradit a volali na soukromé číslo.Je velmi pečlivá a moc hodná,děti se k ní těší :-)


Ověřeny pacient

Velmi kvalitní a příjemná paní doktorka, mám s ni zkušenosti sama jako dítě, tak i teď se svými 2 dětmi. Vždy je ochotná poradit, jak už bylo uvedeno neřeší vše atb a jsem za to moc ráda. S paní sestřičkou jsou skvělý tým, děti je mají rady a já jsem ráda za to, že je ochotna vše vysvětlit, navrhnout alternativy a v případě nouze poradit kdykoliv i po telefonu. Určitě bych neměnila.


P
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost jak s paní doktorkou tak i se sestřičkou. Paní doktorka je milá obětavá, usměvavá... prostě super. Ochotně poradí i po telefonu. Jednou jsem zažila zástup a už nikdy více (Mému 10týdennímu miminku nadala,že se počuralo a že křičelo při očkování...).


V

Paní doktorku mohu jen doporučit. Byla mou lékařkou a dnes k ní chodím se svou dcerou. Neměnila bych. V dnešní době, kdy se i na obyčejné nachlazení předepisují bez uvážení antibiotika, přistupuje k léčbě zodpovědně. Je milý profesionál a souhlasím, že se sestřičkou jsou laskavé k pacientům a vstřícné k rodičům.


vynikající lékařka a bezva sestřička


Fantastická!Milá i profesionální zároveň, což je ideální, ale ne vzácné.Děti se jí nebojí a zároveň nevynechá i to co je jim nepříjemné.Neměnil bych neboť by to lépe zřejmně dělat nešlo.


M
Ověřeny pacient

Perfektní čekárna, úžasná sestřička a fantastická doktorka...jsem velmi spokojená.


Jsem s paní doktorkou max. spokojená....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti