Praktický lékař pro děti a dorost
Vydmuchov Dětský domov 1835, Karviná

Velmi dobrá lékařka.Když je třeba,poradí po telefonu,nevadí jí,když přetáhne ordinační hodiny,zbytečně nezahlcuje léky,přešla jsem k ní od jiné dětské lékařky na doporučení známých a nemůžu si ji vynachválit.

Vždycky jsem si myslela,že je to super doktorka,která poradí,vyšetří co se dá,i já jsem k ní jako dítě chodila,ale teď co tam mám své dítě,tak mě ale dostala,člověk tam příjde s nemocným dítětem a dostane reklamní letáčky,že si mám koupit,co uvážím já za vhodné, i když mi jeden doporučovala víc,ale to jsem si mohla rovnou zajít jen do lékárny a netahat nemocné dítě v dešti po venku a pak čekat v čekárně půl hoďky,když tam nebyla ani noha..:/ A co víc.."či já viem,či je to viróza ale chrípka" - to jako myslela vážně??? No nas.ala mě strašně moc.Na jednu stranu je mi to líto,ale pokud má mít takový přístup a vlastně jakoby neřešit radši,nebo nevidět,tak ať jde třeba do... důchodu.

Skvela pani doktorka, ktera ma lidsky pristup a vzdy si udela na sve pacienty cas, dokonce i mimo pracovni dobu. Ma porozumeni a krasny pristup k detem. Chtela bych timto za jeji praci moc podekovat.

Pani dr.Smetanova je skvela lekarka.Syn se u ni leci uz 3 roky a nedam na ni dopustit.Myslim si ze ona je jednim z mala lekaru,kteri vi co delaji.Pred ni jsem chodila k pani dr.Tvrdonove a musela jsem od ni odejit protoze memu synovi nedokazala zjistit diagnozu a myslim size se o to ani moc nesnazila. Nakonec mi rekla ze uz nevi co s nim ma delat(asi jsem ho mela nechat odstrelit)takovou vetu by zadny rodic z ust lekare nemel slyset.Kdyz jsem presla k pani dr.Smetanove,okamzite zacala synovi delat veskere mozne testy a poslala nas ke specialistovi a do mesice jsme vedeli co synovi vlastne je a timto ji chci velice podekovat.Takze abych to nejakym slusnym zpusobem ukoncila:komu se nelibi jakym zpusobem leci pani dr.Smetanova at zmeni lekare.

Myslím si, že je velmi dobrá a zkušená lékařka..Synovi v Havířově řekly před lety že má neštovice a paní Doktorka Smetanová věděla s jistotou že je to Stafylokog, takže si nemyslím že je špatná je profesionál. Rádi kní chodíme :)

Moje dcera je 86 ročník chodila jsem k paní doktorce od jejího narození až do vyspělostí a byla jsem velice spokojená.
Paní doktorka Smetanová velice šetrně léčila mou dceru a přistupovala k ní jako kdyby to byla její dcera, moc mě to těšilo,proto mohu říct, že je to doktorka na svém místě.

Paní doktorka je velmi dobrý člověk a profesionál ve svém oboru. Mě nikdy nezklamala, naopak poradila ve všem, nikdy nezanedbala péči mých dětí. Co se týká čekací doby, co by jste chtěli, jak dlouho vykonává svou lékařskou praxi, něco přes 30let tuším má hodně pacientů, kteří se sami kní tlačili, poněvadž jinde byly nespokojeni, buďme rádi že je ještě tady a ordinuje.

Jako člověk je paní doktorka bezesporu velmi příjemná. Co se ale jejího řemesla týče, je NEUVĚŘITELNĚ pomalá. Tři lidé v čekárně již znamenají sáhodlouhé hodiny pod bzučící lampou v čekárně. Poté přijdete na řadu společně s dalšími dvěma pacienty, skupinově rozeberete diagnozy Vašich dětí, a domů se odebere s radou o "másle, igelitu a šátku". Kdo zažil pochopí... tudíž radši oželím přátelské jednání a úsměv na rtech, za RYCHLOST, EFEKTIVITU A SOUKROMÍ.

Paní doktorka + Paní Miladka nejlepší dvojka... Pomohli mi ve všem... Vylečí mne do týdne ze všeho...Pomohla mne ze stránek nemoci ale i Psichyckých problému...Tady tu paní doktorku už jenom doporučuji;))

Zdravím všechny maminky. Mám téměř půlroční dceru a má volba pediatra byla od počátku jasná. K MUDr. Smetanové jsem chodila i já, proto jsem volila známou tvář. Uznávám, že každému sedět nemusí, ale já na ni nedám dopustit. Dá se s ní o všem mluvit, vše vysvětlí a v případě nutnosti odkáže dál. Respektuje můj názor,že ne vždy je nellepší okamžtě nasazovat léky, jsou případy, kdy je vhodnější začít "babskými radami" (reakce na negativní komentář).
Katka