MUDr.

Helena Pešanová

Psychiatr

Kontaktní informace

• já jsem s paní doktorkou moc spokojena, hodně mi pomohla, dnes žiji s její pomocí celkem spokojeně, což jsem při příchodu k paní doktorce nedokázala

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

já chodím k paní doktorce víc jak 10 let a vždy mě pomůže. Je to nemoc, která mě bude provázet celý život a proto jsem šťastná,že můžu-díky p.doktorce normálně fungovat.... Mirka

• D

i já jsem s P.doktorkou byla spokojená,,nyní už tam nechodím ,,protože mi hodně pomohla,,,nechápu lidi,co píšou že ne,myslím,že člověk by tomu malinko měl pomoct i sám....

• N

Paní doktorka mi vůbec nepomohla, nevyslechla, neptala se, jen vnucovala jakousi skupinovou terapii, která probíhá každý den celý den a na můj dotaz, kde budu bydlet když nebudu moct kvůli terapii chodit do práce a vydělávat na nájem, odpověděla, abych šla bydlet ke své příbuzné, která je shodou okolností také její pacientkou, dodnes se nevyléčila ze závislosti na alkoholu a po nejnovější "pomocí" paní doktorky to teď kombinuje s antidepresivy. Absolutní nezájem o pacienta a hlavně ho mít z krku, to je její přístup.

• Jsem s paní doktorkou spokojen pomáhá mi a je ochotná.Nedozvěděl jsem se od ní nic převratného i když něco přece,ale prášky bez kterých bych nemohl existovat mi teda vždy napíše.Tak jí teda děkuji.

• Nejenom, že paní doktorka má úžasný přístup k pacientovi plný úcty a pochopení, který bohužel ještě vůbec není samozřejmostí mezi ostatními lékaři, ale je také skutečnou odbornicí ve svém oboru. Opravdu léčí a pomáhá. Kéž by bylo více takových lékařů!

• Paní doktorka mi moc pomohla. Jsem s ní spokojena.

• Neznám osobně pani doktorku,ale z vyprávění a to i odborníků ze zdravotnictví.Dělá svoji práci zodpovědně,proto pravda někdy vážení pacienti moc bolí,a proto nehodnoťte někoho špatně,kdo Vám chce pomoci a to velmi rychle..Za pravdu se nemá platit negativním hodnocením...Proto pani doktorko,děláte svoji práci velmi dobře...S pozdravdem Jana

• M

Vynikající lékařka, na kterou je spoleh, ohleduplná, lidská. Neni nic co bych jí mohla vytknout.