Helena Olivová-Šretterová, pediatr Rakovník

MUDr. Helena Olivová-Šretterová

Pediatr

11 názorů

Adresa

Žižkovo nám. 169, Rakovník
Praktický lékař pro děti a dorost

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost preventivní lékařské prohlídky

Byli jsme u pani Šretterove poprvé a její chování nás dost šokovalo. Nejenže jsem vubec nevěděla s kým mluvím, nikdo se mi nepredstavil ale pani dokrtorka je nejspíše senzibil ... aniz by dceru vysetrila, pokud tedy nepocitam to hrubé vyšetření úst dřevěnou špátlí, uzavřela, ze dcera je naprosto zdravá.Doktorka naprosto neprofesionální, arogantní přístup. Řeší nepodstatné věci na úkor kvality vyšetření. Na dceru se skoro nepodivala, svym přístupem ji rozplakala. Naprosto žádný prostor pro diskusi.Nikdy jsem se s takto neprofesionálním přístupem k malému pacientovi nesetkala. Nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Táta byl velice dobrý doktor. Měla jsem ho moc ráda. Ovšem to neznamená, že paní doktorka také. Nesnášela jsem chození k ní, vždycky jsem si jen poslechla, že všechny mé problémy jsou kvůli nadváze (takto prosím diagnostikovala i boreliózu), když jsem k ní v patnácti přišla s neštovicemi, dozvěděla jsem se, že je to obyčejné akné. O tom, že na všechno ostatní předepíše paralen nebo ibalgin nemluvě... Své děti bych k ní nedala nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Olivová-Šretterová se ctí navazuje na práci svého otce. Její profesionalita se snoubí s lidskostí a bezprostředností. Je důkazem toho, že kdo něco opravdu umí, nemá potřebu hrát divadélko. Jak jsme tomu v lékařské profesi bohužel často svědkem: prázdný sud nejvíc duní. Howgh.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto skvělá. Chodíme k ní s oběma dcerama a jsme naprosto spokojení. Je velice ochotná, vyslechne, poradí. Dcera měla zánět středního ucha a paní doktorka ji ochotně ošetřila i v sobotu. Poradí i po telefonu a vždy správně. Jsme naprosto spokojeni a můžeme jen doporučit. Kéž by takových lékařů bylo mnohem více.


O
Ověřeny pacient

jsem velmy spokojena s touhle lekarkou.moc mi pomohla se synem kdy mu zjistily celiakii.


Nesouhlasím s předešlým hodnocením. Paní doktorka je velmi profesionální, rychlá, v čekárně nemusíme s dětmi dlouho čekat. když zavolám o radu, vždy mi pomůže a ošetří děti i mimo ordinační hodiny. Velmi dobře pokračuje v práci pana doktora.


Mám s paní doktorkou špatné zkušenosti. Prohlídky jsou opravdu rychlé na úkor kvality, odmítala nám doporučit vyšetření na specializovaných pracovištích. Změnili jsme lékaře a jsme spokojení. Opravdu nebe a dudy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Velmi dobrá paní doktorka,která nás nikdy s maličkostí z ordinace nevyhodila a vždy pomohla i poradila.Děti k ní velmi rády chodí bez pláče.


B

Tady platí , že jablko nepadá daleko od stromu. Stejně jako její otec je paní doktorka milá,usměvavá, vstřícná a ochotná kdykoliv pomoci.Škoda, že už nejsem malý pacient. Paní doktorko za vše děkuji.


I

Paní doktorka je moc příjemná, ochotná, rychlá.. díky za skvělou péči, až se budeme muset odstěhovat budete nám chybět :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti