Psychiatrická ordinace
Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Dobry den. Musim se pridat k negativnim nazorum. Prochazim slozitou zivotni situaci ktera vyustila v zachvaty paniky a pani doktorka si ani poradne nevyslechla s ceho to je atd. Rekla ze chyba je asi ve me a proc si hledam takove protejsky. Neprofesionalni pristup a bylo mi jeste hur kdyz jsem od ni odchazel:-( navic motala jedny prasky pres druhy az doslo k interakci. Nedoporucuju

Potřebovala jsem naléhavě pomoc, právě v nemocnici, kde jsem se dozvěděla krutou pravdu o stavu svého otce a nemohla ani odjet domů. Lékařka mne odmítla, pak přece přijala, ale nevyslechla ani s čím jdu, poslechla jsem si kolik měla pacientů, jak je unavená a nemá čas, odešla jsem zničená ještě víc, naštěstí mi pomohli v lékárně. Proč ta stará dáma chodí ještě do práce ničit zničené lidi?

Neuvěřitelně neochotná, nesympatická paní doktorka. Každého pacienta by nejradši poslala v Jihlavě na Kopeček. Nepřijde mi její kvalifikace odpovídající znalostem. Mylsela jsem, že ona je tu od toho, aby lidem pomohla, ne pouze na to, aby je přeposlala rovnou na Kopeček!!!! Jsem silně nespokojena s jejím chováním a řešením problémů!

Neznám tu lékařku ale evidentní je že svůj obor nezvládá.Mám u ní zaevidovanou dceru která trpý schizofrenií už hodně let,a její nemoc se zhoršuje ale jak se dívám na názory druhých,tato doktorka opravdu dokáže jen se zeptat na banální věci jako jsou,jak spíte a jak se máte.Toje její léčebný postup.Ale můžeme změnit lékaře takže tady není co řešit.

Mně paní doktorka velice pomohla. Mrzí mě, když tady na ni čtu negativní příspěvky.. Já mám naštěstí velmi dobrou zkušenost - se mnou si vždy popovídala, mohla jsem se svěřit, byla jsem ráda, že mně někdo vyslechl a řekl mně svůj názor. Při mých zlepšeních mě chválila, neuvěřitelně mně to dodávalo sílu a vděčím ji za své vyléčení z anorexie. Už bych to nechtěla nikdy zažít a jsem ráda, že jsem to díky ní a její léčbě překonala. Děkuji:)

Špatný lékař pro člověka s problémy. Akorát vám napíše léky a na kontrolách říká kupříkladu "Jak se máte?, jak spíte?, tak si léky nechte, než se vaše situace vyřeší, nebo nechcete silnější? Příští týden jedu na kongres, nevíte, jak tam jedou vlaky?" Odešla jsem od ní, v mylné naději, že už antidepresiva nepotřebuju, ale má situace nebyla vyřešená, takže jsem časem zašla k jiné psychiatričce, mladé, která si se mnou na úvod hodinu energicky povídala, vysvětlovala, reagovala. Moravcová něčeho takového není schopná, je to jen stará paní předepisující léky.

Musím se přidat k těm negativním postojům vůči paní doktorce.Nepomohla nám s maminkou,ještě nás zesměšnila. Maminka trpí schizofrenií. Máme s ni dost velké problémy a obáváme se,že může ublížit sobě nebo dědečkovi!

Přidám i já svůj názor, když už se tu tak pěkně vytvořily dvě kontrastní skupiny lidí, s narosto odlišným hodnocením. Mně paní doktorka Moravcová pomohla. Nepředepsala mí žádné léky, na jejiž krabičce by byl ještě srp a kladivo, ani neměla zájem na tom, ládovat mě přehnaně léky horem dolem, naopak, v tomto ohledu si počínala velmi šetrně. Hned při první návštěvě vyslechla můj problém a neměla jsem pocit, že mě má za blázna. Ono také záleží na tom, co očekáváte. Všichni psychiatři předepisují léky, od toho jsou to psychiatři, záleží na tom, jestli si se svými problémy dokážete poradit bez medikace, nebo nikoliv, proto asi nemá smysl jít hned za psychiatrem a zkusit nejprve psychologa. A vždycky máte možnost volby, pokud se budete cítít nespokojení, vždy můžete odejít a zkusit jiného odborníka, po jihlavě je jich dost. Já však mám zkušenosti s paní doktorkou dobré, myslím, že kdyby skutečně někomu nějak ublížila, v čekárně by nebyla ani noha.

K doktorce jsem zašla kvůli problémům s úzkpostmi a spaním. Neočekávala jsem, že by mi nějak extra pomohla, ale pochopila mě a napsala mi prášky, které mi zabraly za pár dní a já jsem teĎ šťastná, že jsem si tam zašla. Paní doktorku doporučuji!

Paní doktorka pomohla opakovaně mojí matce a pomáhá dodnes i mě. CHtěla bych říci všem, kteří se vysmívají každému,kdo se právě v této ordinaci musí léčit, aby nikdy nehodnotil a neodsuzoval. Cesta do této ordinace totiž může potkat opravdu každého a v dnešní době to platí víc, než kdy jindy. Každý člověk, který se zde léčí, tak něco prožil, je v tom vždycky kus osobního trápení a prožitku, mnohdy naprosto neřešitelná situace, se kterou musíte žít a pak - to mi věřte - jste vděčný, že existuje někdo a něco, co Vám pomůže to přečkat, přežít a žít s tím svým křížem na zádech dál.
Vím o čem mluvím. Paní Moravcová není z nejmladších lékařů, ale zkušenost v léčbě mluví za vše. Stále sleduje nové trendy v psychiatrii, navštěvuje semináře, školení, prostě nezaostává a to navzdory svému věku.
Bude jednou velmi chybět, kdo má osobní zkušenost, tak to potvrdí.
Doporučila jsem ji několika svým známým a jednoznačně pomohla.