Ordinace pratického lékaře
Lázeňské náměstí 554, Luhačovice

Pani k dokktorce chodím 12 let a jsem sní velice spokojená vždycky mě pomohla nikdy nic nezanedbala a je velice pečlivá vždy mě s ochotou pečlivě vyšetřila a vyslechla poradila a věnovala mě svůj čas pani doktorka je milá,vstřícná,ochotná a má znalosti je nejhlepší praktická lékařka na příjmu je milá sestřička

Paní doktorka je nejlepší praktická doktorka, ke které jsem chodila. Vždy když mám nějaký problém, věnuje se mi, příčinu mých potíží odhalí. Pokud je potřeba, pošle mě na vyšetření. Nikdy mi nic nezanedbala, narozdíl od mých předešlých doktorů.

Chodím k ní už snad 20 let a jsem velmi spokojený.Ochota,vstřícnost,znalosti.
Milá sestřička na příjmu.
Zdeněk Bartoš

Jsem zde v Luhačovicích s manželem jako doprovod při jeho pobytu v LH Palace. Onemocněla jsem, a musela jsem vyhledat lékaře, a tím byla Mudr Lutrová.U ní jsem se setkala s naprostou profesionalitou, pochopením a velice vstřícným jednáním.Paní doktorka mne pečlivě vyšetřila i nad rámec mé nemoci, poradila,vyslechla a věnovala mi svůj čas v době své přestávky na oběd.Paní doktorce patří můj veliký dík za ochotu a lidský přístup.Dovolila bych zde podotknout, že to je po velmi dlouhé době lékař, který je oporou pacientovi.Škoda, že jich není víc.Marie Víšková

Žádný z jiných praktických lékařů, co jsem měla možnost poznat, se mi tak důkladně nevěnoval, jako tato paní doktorka. Předchozí doktoři se mě vždycky jen zeptali, jaké léky chci napsat, abych dlouho nezdržovala. Dokonce mi kolikrát ani nezměřili tlak!
Ale paní doktorka je jiná. Opravdu se snaží a vždy mě dopodrobna vyslechne. Už několikrát mi velmi pomohla.