MDDr. Helena Kozárková
Rokytnice 413, Vsetín

Jezdím za touto stomatoložkou až z Brna - jedna z nejlepších!!! Doporučuji

Nejlepší stomatolog široko daleko.

Mladá a velmi dobrá zubní lékařka :-).

Mladá, svědomitá a pečlivá. Se zuby nemám větších problémů, ale sehnat dnes kvalitního stomatologa je téměř umění. Tuto lékařku doporučuji, ona i sestřička jsou sympatické a v pohodě :-)

Musela jsem odejít od svého bývalého stomatologa z důvodů zanedbávání péče, a velmi dlouho jsem hledala nového zubaře. Pak mi kamarádka dala číslo na tuto paní doktorku a nemůžu si vynachválit její péči. Je svědomitá, když má jakékoliv podezření okamžitě dělá všechna vyšetření, posílá na rentgeny zubů, což můj bývalý zubař nedělal vůbec, je milá, během prohlídky se vás snaží odreagovat tím že vtipkuje se setrou. Opravdu velmi doporučuji!!!!

Moderní metody léčby, svědomitý, poctivý, vřele doporučuji.

je to výborný zubař a navíc se s ním skvěle povídá.

Byla jsem nucena změnit zubaře, protože moje lékařka odešla do důchodu. P. doktor, jako jediný, kterého jsem kontaktovala, zaregistroval celou rodinu (4 ks), včetně dvou dětí, což jiní zubaři odmítli. Z milého přístupu pana doktora i sestřičky jak k dětem, tak i k nám dospělým jsem nadšená. Poskytuje dostatek informací k zákrokům, dobré vybavení ordinace (včetně rentgenu), profesionální přístup.

Přestěhovala jsem se do Ostravy a tak jsem byla nucena změnit i lékaře stomatologa. S p. doktorem Mrovcem jsem maximálně spokojená. Pokaždé se mi 100procentně věnuje, vždy mi nabídne různé možnosti jak ošetření či zákrok provést. Jeho ordinace je skvěle vybavená a i kvůli rentgenu nemusím chodit jinam. Maximálně doporučuji.