Adresa

Odborný lékař dermatovenerologie
Janského 24, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Běžný termín

Chemický peeling

Kožní vyšetření +4 Více

Léčba světlem (UVA, UVB)

Světloléčba

Vlasová poradna

Více

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Janského 24, Olomouc

Odborný lékař dermatovenerologieJanského 24, Olomouc

Odborný lékař dermatovenerologieJanského 24, Olomouc

Odborný lékař dermatovenerologieJanského 24, Olomouc

Odborný lékař dermatovenerologieJanského 24, Olomouc

Odborný lékař dermatovenerologieJanského 24, Olomouc

Odborný lékař dermatovenerologieJanského 24, Olomouc

Odborný lékař dermatovenerologie

Zkušenosti

O mně

V DOBĚ NEMOCI, prosím VOLEJTE na OBJEDNÁNÍ.

V roce 1981 jsem promovala na lékařské fakultě J.E. Purkyně (nynější Masarykova Univ...

Více

Léčené nemoci

  • Akne
  • Padání vlasů

Specializace

  • dermatovenerologie

54 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie kožní vyšetření

Paní doktorka je naprosto skvělá. Má úžasný, lidský přístup a profesionální péči.

A
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Běžný termín

Výborná, vynikající a excelentní doktorka. Vysoce lidský a empatický přístup. Poradí a velmi podrobně popíše postup léčby, proč se takto rozhodla a jak bude léčba probíhat. Po odborné i lidské stránce se jedná o TOP doktora. Opravdu neváhejte. Dlouho jsem nepotkal člověka s tak vysoce senzitivním chováním k pacientovi. Smekám a velmi děkuji.

J
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie vlasová poradna

Paní doktorka je velice příjemná a empatická. Vždy na přivítanou podá ruku a je naprosto skvělý odborník ve svém oboru. Docházím k ní už několik let s androgenní alopecií a jako jediná na Moravě mi dokázala s tímto problémem pomoci. Obrovská psychická podpora a hlavně do ní při každé návštěvě vkládám obrovskou důvěru a naději ( při zhoršení stavu mého onemocnění). Všem vřele doporučuji !!!!!!


A
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Atopický ekzém

Synovi se ve 3. měsíci rozjel atopický ekzém a po přečtení hodnocení na internetu jsme se objednali k paní doktorce Korandové. Jako jeden z velice mála lékařů nám po prohlédnutí malého podrobně vysvětlila jak ekzém vzniká, jak atopická pokožka funguje, jaká je léčba a prevence. Moc si taky ceníme toho, že malého vždycky objedná rychle. Má úžasný lidský přístup a na mě osobně působí jako skvělá odbornice. Teď k paní doktorce chodí celá rodina a můžeme ji všem ostatním vřele doporučit.


M
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie AKNÉ

Paní doktorka je velice milá,ochotná,vše trpělivě vysvětlí,podá Vám ruku.Dcera se léčila s akné (měla to opravdu hrozné),první kožní lékařka jí dávala různé vodičky,gely,mastičky....Ze začátku to celkem zabíralo,ale časem to už zabírat přestalo a dceři léčba paní doktorky spíše škodila.Začala být na gely a mastičky alergická,pleť jí vždycky zrudla a vypadalo to ještě hůře než ze začátku "léčby". Pak mi byla doporučena paní doktorka Korandová,která mi dceru z akné opravdu vyléčila.Divila se,proč když už dcera začala špatně snášet lokální léčbu,tak proč v ní paní doktorka pokračovala dále.Paní doktorka Korandová dceři nasadila léky,které jí opravdu pomohly-akné máme po několika letech pryč :-) Paní doktorku mohu jen vřele doporučit.


R
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Ekzém po porodu

Paní doktorka je úžasná. Navštívila jsem před ní jiné kožní lékaře a vždy to stejné: tohle zobat, tímhle mazat, nashledanou. Paní doktorka Korandová dopodrobna vysvětlí, co se děje, proč se to děje, kde se to vzalo, co to zhoršuje a co očekávat. Sama pak lidsky dodá, že teorie je krásná, ale pokud rukama s ekzémem musíte pracovat, nebo se starat o dítě, je to zkrátka přitěžující faktor. Akorát musíte vědět, že jim to dělá zle a zařídit se podle toho. Už jen tohle vědomí hodně pomohlo - vyhnout se činnostem, které ekzém zhoršují. Jasně vysvětlí princip užívání kortkoidů tak, že to pochopí (a zapamatuje si) i naprostý laik. Neléčí za každou cenu malé děti silnými kortikoidovými mastmi jen aby si odškrtla, že je to vyřízeno. Jedná s rozumem, moudře, lidsky, a profesionálně. Je prostě úžasná! Jako jedna z mála také pacientovi při příchodu i odchodu podá ruku - to je prostě povznášející pocit, i když taková "maličkost".


Ověřený profil

Vřele doporučuji. Velice hodná , milá a vstřícná. Čekací doba je jak kdy ale to se dá pochopit vzhledem k tomu , že sama má zdravotní problémy. Přeji brzké uzdravení.


B
Ověřený profil

vynikající odborník ,velmi dobrý přístup ke klientům,rozhodně doporučuji všem s kožními potížemi
Sabatka


M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost :) Vše vysvětlila dopodrobna.. zatíl léčba vyhovuje a jsou vidět skvělé výsledky :)


D
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

CHodím k paní doktorce již několik let a jsem s ní spokojená. Dříve mi vadilo, že se návštěvy neobjednávaly a dlouho se čekalo v čekárně. Teď jsou návštěvy na objednání a je to super.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné k Vám přijít na konzultaci. Byla jsem již u dvou lékařů a zatím mi nic nepomohlo. Od puberty mi začaly padat vlasy, začal mi červenat oblyčej až ke svědění a mam suchá místa na těle, především dlaních. Děkuji za odpověď

Na konzultaci je možné se objednat .
Zdravím

MUDr. Helena Korandová

Dobrý den paní doktorko,synovi stále,ale jen v létě velmi praskají paty,stále mažem a lepíme,ale pořád se to opakuje.Mužem se k vám objednat?Synovi je 38 roku a je lehce postižený.Děkuji.

Objednejte se telefonicky.
Korandová

MUDr. Helena Korandová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.