Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Atopický ekzém

Synovi se ve 3. měsíci rozjel atopický ekzém a po přečtení hodnocení na internetu jsme se objednali k paní doktorce Korandové. Jako jeden z velice mála lékařů nám po prohlédnutí malého podrobně vysvětlila jak ekzém vzniká, jak atopická pokožka funguje, jaká je léčba a prevence. Moc si taky ceníme toho, že malého vždycky objedná rychle. Má úžasný lidský přístup a na mě osobně působí jako skvělá odbornice. Teď k paní doktorce chodí celá rodina a můžeme ji všem ostatním vřele doporučit.

Janského 24, Olomouc
Odborný lékař dermatovenerologie (mapa)

Hotovost

Léčba světlem (uva, uvb)

Vlasová poradna

Světloléčba + 4 Více

Chemický peeling

Kožní vyšetření

Vyšetření trichogramu

V DOBĚ NEMOCI, prosím VOLEJTE na OBJEDNÁNÍ. V roce 1981 jsem promovala na lékařské fakultě J.E. Purkyně (nynější Masarykova Univerzita) v Brně. 198...

• akne
  • padání vlasů

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie AKNÉ

Paní doktorka je velice milá,ochotná,vše trpělivě vysvětlí,podá Vám ruku.Dcera se léčila s akné (měla to opravdu hrozné),první kožní lékařka jí dávala různé vodičky,gely,mastičky....Ze začátku to celkem zabíralo,ale časem to už zabírat přestalo a dceři léčba paní doktorky spíše škodila.Začala být na gely a mastičky alergická,pleť jí vždycky zrudla a vypadalo to ještě hůře než ze začátku "léčby". Pak mi byla doporučena paní doktorka Korandová,která mi dceru z akné opravdu vyléčila.Divila se,proč když už dcera začala špatně snášet lokální léčbu,tak proč v ní paní doktorka pokračovala dále.Paní doktorka Korandová dceři nasadila léky,které jí opravdu pomohly-akné máme po několika letech pryč :-) Paní doktorku mohu jen vřele doporučit.

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Ekzém po porodu

Paní doktorka je úžasná. Navštívila jsem před ní jiné kožní lékaře a vždy to stejné: tohle zobat, tímhle mazat, nashledanou. Paní doktorka Korandová dopodrobna vysvětlí, co se děje, proč se to děje, kde se to vzalo, co to zhoršuje a co očekávat. Sama pak lidsky dodá, že teorie je krásná, ale pokud rukama s ekzémem musíte pracovat, nebo se starat o dítě, je to zkrátka přitěžující faktor. Akorát musíte vědět, že jim to dělá zle a zařídit se podle toho. Už jen tohle vědomí hodně pomohlo - vyhnout se činnostem, které ekzém zhoršují. Jasně vysvětlí princip užívání kortkoidů tak, že to pochopí (a zapamatuje si) i naprostý laik. Neléčí za každou cenu malé děti silnými kortikoidovými mastmi jen aby si odškrtla, že je to vyřízeno. Jedná s rozumem, moudře, lidsky, a profesionálně. Je prostě úžasná! Jako jedna z mála také pacientovi při příchodu i odchodu podá ruku - to je prostě povznášející pocit, i když taková "maličkost".

Vřele doporučuji. Velice hodná , milá a vstřícná. Čekací doba je jak kdy ale to se dá pochopit vzhledem k tomu , že sama má zdravotní problémy. Přeji brzké uzdravení.

vynikající odborník ,velmi dobrý přístup ke klientům,rozhodně doporučuji všem s kožními potížemi
Sabatka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost :) Vše vysvětlila dopodrobna.. zatíl léčba vyhovuje a jsou vidět skvělé výsledky :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

CHodím k paní doktorce již několik let a jsem s ní spokojená. Dříve mi vadilo, že se návštěvy neobjednávaly a dlouho se čekalo v čekárně. Teď jsou návštěvy na objednání a je to super.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

velmi milá paní doktorka a evidentně se ve své práci vyzná, jestli rady pomůžou musím zatím počkat.o)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku znám již dlouho,vždy jsem s ní byla spokojena a proto se k ní stále vracím! Doporučuji,je to opravdu odborník a navíc s profesionálním a lidským přístupem! Nádvorníková

Jana S.

Pani doktorku VRELE DOPORUCUJI. Dnes jsem u ni byla na konzultaci a je to clovek na svem miste. Jsem nadsena jejim pristupem, vrelosti a ochotou cokoliv vysvetlit.

Běžný termín

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Ekzém po porodu

Sabatka

Jana S.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné k Vám přijít na konzultaci. Byla jsem již u dvou lékařů a zatím mi nic nepomohlo. Od puberty mi začaly padat vlasy, začal mi červenat oblyčej až ke svědění a mam suchá místa na těle, především dlaních. Děkuji za odpověď

Na konzultaci je možné se objednat .
    Zdravím

MUDr. Helena Korandová

• Dobrý den paní doktorko,synovi stále,ale jen v létě velmi praskají paty,stále mažem a lepíme,ale pořád se to opakuje.Mužem se k vám objednat?Synovi je 38 roku a je lehce postižený.Děkuji.

Objednejte se telefonicky.
    Korandová