Helena Jahnová, gynekolog Plzeň

MUDr. Helena Jahnová

Gynekolog Více

14 názorů

Uložit


Adresa

Sokolovská 77, Plzeň
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
14 názorů

V
Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím s Lucií K. Tahle rádoby lékařka je velmi nebezpečná( viz můj příspěvek níže) . A to bohužel bez nadsázky. Je to jednoduše plevel mezi profesionáli. A pevně doufá že navštěvuje tyto stránky.


L
Ověřeny pacient

K téhle "doktorce" jsem před rokem a půl přešla z toho důvodu, že jsem se domnívala, že je to doktorka s letitou praxí, zkušenostmi a tudíž budu v dobrých rukou. Opak se stal pravdou. :-( Ve 30. týdnu těhotenství mi při náběru cytologie poranila zrcadly pochvu natolik, že jsem začala silně krvácet, musela mě dvakrát šít, následně jsem byla i hospitalizovaná a musela jsem pod celkovou anestezii. To samo o sobě nebylo rozhodně příjemné, ještě o dost horší pro mě bylo chování doktorky a její, dle mého názoru, naprosto neprofesionální přístup - v momentě, kdy se tohle stalo, začala totálně panikařit a celou situaci neměla absolutně pod kontrolou, což dávala i hodně najevo - dávala vinu mně a připadala jsem si hrozně. Dokonce mi několikrát řekla, že by mě nechtěla rodit, a to pak zopakovala i mému manželovi a mamince. Volala si na pomoc dalšího lékaře, sestry a rozhodně člověka nedovedla nějak uklidnit, ani se nesnažila, ba naopak! Můžu říct, že jsem po tomhle "zážitku" měla docela trauma a děsila jsem se dalšího vyšetření u ní. Díky bohu jsem pak přešla k profesionálnímu lékaři (primář MUDr. Vileta), který u mě následně vše zachraňoval.... následkem poranění pochvy totiž došlo buď ke zjizvení či srůstům nebo to zkrátka paní doktorka definitivně sešila (to dosud nikdo nechápe a není to nikomu jasné) a pochva se stala zcela neprůchodnou. Můj nový gynekolog mi musel naplánovat císařský řez, jelikož přirozený porod nepřipadal díky tomu v úvahu. Později jsem musela podstoupit 2 plast. operace, abych měla pochvu zase v původním stavu. To vše trvalo necelý rok a stálo mě to nejen spoustu nervů, stresu, bolestí, později pak i řešení péče o miminko v době mých hospitalizací a pooperač. období apod..., ale také i docela dost peněz. Souhlasím s názorem níže, že MUDr. Jahnová by měla v nemocnici opravdu maximálně uklízet. To, co u mě napáchala, bych opravdu nikomu nepřála! Také musím říct, že při vyšetřeních (a to nejen cytologických) je velice neobratná a hlavně velice nešetrná! Veškerá vyšetření byla bolestivá a dokud jsem nepřešla k jinému lékaři, tak jsem si už začínala myslet, že se se mnou něco stalo a nejsem v pořádku (do té doby jsem totiž takovýto problém nikdy nemívala). Nyní při gyn. vyšetřeních se někdy nestačím divit, jak mohou být vyšetření bezbolestná, a to dokonce i po operač. zákroku. Raději ani nedomýšlím, jak bychom já i můj, tehdy nenarozený, syn dopadli, pokud bych včas před porodem nezměnila lékaře.... :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

K paní doktorce Jahnové již chodím 18 let a jsem maximálně spokojená. Díky ní mám dceru, kterou mi předcházející lékař nedoporučoval. Je to profesionálka každým krokem , a to že je někdy rázná, je jen k dobru věci.


doktorka Jahnová je profesionální gynekoložka s letitou praxí. myslím si, že málokdy se stane, aby pochybovala nebo udala špatnou prognózu. moc mě uspokojuje její jednání a chování k pacientkám,já osobně nemám strach z návštěvy když vím, že mě bude ošetřovat.jsem ráda, že mohu navštěvovat její ordinaci a rozhodně bych ji za nikoho jiného neměnila. jsem s paní doktorkou a sestrami v ordinaci velice spokojená.


Ověřeny pacient

Na tuto paní doktorku bych si jinak nemohla stěžovat, ale má jeden nedostatek. Je velmi nešikovná při cytologickém vyšetření, alespoň u mě to tak bylo. Chodila jsem k ní od puberty a než jsem změnila gynekologa, myslela jsem si, že se mnou není něco v pořádku, protože mě u pí. doktorky vždy ukrutně bolelo vkládání zrcatel při cytologickém vyšetření. A to "ukrutně" je slabé slovo, připadalo mi, že mě někdo trhá a řeže zevnitř. A pak jsem vždy ještě 2 dny slabě krvácela. Paní doktorka se divila, jak mě to může tak bolet, dokonce mi i nějak upalovala/zvětšovala děložní hrdlo! Pak jsem musela změnit lékaře a nestačila jsem se divit, jak je cytologie bezbolestná! Takže je mi líto mladých dívek, které tohle zažijí a vypěstují si - tak jako já - fobii i z pohlavního styku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodím k paní doktorce přes 10 let a jsem spokojená.


P


Paní doktorka je úžasnej človíček a jsem ráda,že jsem její pacientka,protože mi dokáže vždy vše vysvětlit a poradit.Nikdy jsem se u ní nesetkala s tím,že by byla nepříjemná,a když sedím v čekárně,tak i ostatní pacientky na ní pěly samou chválu.Když jsem byla na laparoskopii,tak jsem věděla,že jsem v dobrých rukou a,že bude vše dobré a taky ano.Doufám,že až budu rodit,tak ona u toho bude.


Hodná, ochotná, zkušená.


Paní doktorka Jahnová je velice hodná a ochotná, u málokterého lékaře se s něčím podobným setkám.Jsem jí moc vděčná,její přístup k pacientkám je obdivuhodný.


Paní doktorka je velice erudovaná a jsem s ní velmi spokojená.Měla jsem velké štěstí, že jsem se k ní dostala. Díky ní mám dvě hezké děti. Měla jsem zdravotní problémy a jediná ona dobře určila diagnózu a laparoskopií dala vše do pořádku. Byla i u obou porodů - co víc si přát, než když v nejtěžší chvíli vidí svojí lékařku. Hned mně bylo lépe. Jen někdy komunikace trochu vázla a na můj vkus dost od "rány"!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti