Sokolovská 77, Plzeň
Gynekologická ordinace (mapa)

Naprosto souhlasím s Lucií K. Tahle rádoby lékařka je velmi nebezpečná( viz můj příspěvek níže) . A to bohužel bez nadsázky. Je to jednoduše plevel mezi profesionáli. A pevně doufá že navštěvuje tyto stránky.

K téhle "doktorce" jsem před rokem a půl přešla z toho důvodu, že jsem se domnívala, že je to doktorka s letitou praxí, zkušenostmi a tudíž budu v dobrých rukou. Opak se stal pravdou. :-( Ve 30. týdnu těhotenství mi při náběru cytologie poranila zrcadly pochvu natolik, že jsem začala silně krvácet, musela mě dvakrát šít, následně jsem byla i hospitalizovaná a musela jsem pod celkovou anestezii. To samo o sobě nebylo rozhodně příjemné, ještě o dost horší pro mě bylo chování doktorky a její, dle mého názoru, naprosto neprofesionální přístup - v momentě, kdy se tohle stalo, začala totálně panikařit a celou situaci neměla absolutně pod kontrolou, což dávala i hodně najevo - dávala vinu mně a připadala jsem si hrozně. Dokonce mi několikrát řekla, že by mě nechtěla rodit, a to pak zopakovala i mému manželovi a mamince. Volala si na pomoc dalšího lékaře, sestry a rozhodně člověka nedovedla nějak uklidnit, ani se nesnažila, ba naopak! Můžu říct, že jsem po tomhle "zážitku" měla docela trauma a děsila jsem se dalšího vyšetření u ní. Díky bohu jsem pak přešla k profesionálnímu lékaři (primář MUDr. Vileta), který u mě následně vše zachraňoval.... následkem poranění pochvy totiž došlo buď ke zjizvení či srůstům nebo to zkrátka paní doktorka definitivně sešila (to dosud nikdo nechápe a není to nikomu jasné) a pochva se stala zcela neprůchodnou. Můj nový gynekolog mi musel naplánovat císařský řez, jelikož přirozený porod nepřipadal díky tomu v úvahu. Později jsem musela podstoupit 2 plast. operace, abych měla pochvu zase v původním stavu. To vše trvalo necelý rok a stálo mě to nejen spoustu nervů, stresu, bolestí, později pak i řešení péče o miminko v době mých hospitalizací a pooperač. období apod..., ale také i docela dost peněz. Souhlasím s názorem níže, že MUDr. Jahnová by měla v nemocnici opravdu maximálně uklízet. To, co u mě napáchala, bych opravdu nikomu nepřála! Také musím říct, že při vyšetřeních (a to nejen cytologických) je velice neobratná a hlavně velice nešetrná! Veškerá vyšetření byla bolestivá a dokud jsem nepřešla k jinému lékaři, tak jsem si už začínala myslet, že se se mnou něco stalo a nejsem v pořádku (do té doby jsem totiž takovýto problém nikdy nemívala). Nyní při gyn. vyšetřeních se někdy nestačím divit, jak mohou být vyšetření bezbolestná, a to dokonce i po operač. zákroku. Raději ani nedomýšlím, jak bychom já i můj, tehdy nenarozený, syn dopadli, pokud bych včas před porodem nezměnila lékaře.... :-(

K paní doktorce Jahnové již chodím 18 let a jsem maximálně spokojená. Díky ní mám dceru, kterou mi předcházející lékař nedoporučoval. Je to profesionálka každým krokem , a to že je někdy rázná, je jen k dobru věci.

doktorka Jahnová je profesionální gynekoložka s letitou praxí. myslím si, že málokdy se stane, aby pochybovala nebo udala špatnou prognózu. moc mě uspokojuje její jednání a chování k pacientkám,já osobně nemám strach z návštěvy když vím, že mě bude ošetřovat.jsem ráda, že mohu navštěvovat její ordinaci a rozhodně bych ji za nikoho jiného neměnila. jsem s paní doktorkou a sestrami v ordinaci velice spokojená.

Na tuto paní doktorku bych si jinak nemohla stěžovat, ale má jeden nedostatek. Je velmi nešikovná při cytologickém vyšetření, alespoň u mě to tak bylo. Chodila jsem k ní od puberty a než jsem změnila gynekologa, myslela jsem si, že se mnou není něco v pořádku, protože mě u pí. doktorky vždy ukrutně bolelo vkládání zrcatel při cytologickém vyšetření. A to "ukrutně" je slabé slovo, připadalo mi, že mě někdo trhá a řeže zevnitř. A pak jsem vždy ještě 2 dny slabě krvácela. Paní doktorka se divila, jak mě to může tak bolet, dokonce mi i nějak upalovala/zvětšovala děložní hrdlo! Pak jsem musela změnit lékaře a nestačila jsem se divit, jak je cytologie bezbolestná! Takže je mi líto mladých dívek, které tohle zažijí a vypěstují si - tak jako já - fobii i z pohlavního styku.

Chodím k paní doktorce přes 10 let a jsem spokojená.

Paní doktorka je úžasnej človíček a jsem ráda,že jsem její pacientka,protože mi dokáže vždy vše vysvětlit a poradit.Nikdy jsem se u ní nesetkala s tím,že by byla nepříjemná,a když sedím v čekárně,tak i ostatní pacientky na ní pěly samou chválu.Když jsem byla na laparoskopii,tak jsem věděla,že jsem v dobrých rukou a,že bude vše dobré a taky ano.Doufám,že až budu rodit,tak ona u toho bude.

Hodná, ochotná, zkušená.

Paní doktorka Jahnová je velice hodná a ochotná, u málokterého lékaře se s něčím podobným setkám.Jsem jí moc vděčná,její přístup k pacientkám je obdivuhodný.

Paní doktorka je velice erudovaná a jsem s ní velmi spokojená.Měla jsem velké štěstí, že jsem se k ní dostala. Díky ní mám dvě hezké děti. Měla jsem zdravotní problémy a jediná ona dobře určila diagnózu a laparoskopií dala vše do pořádku. Byla i u obou porodů - co víc si přát, než když v nejtěžší chvíli vidí svojí lékařku. Hned mně bylo lépe. Jen někdy komunikace trochu vázla a na můj vkus dost od "rány"!