Praktický lékař stomatolog
Rybářská 86, Opava

Nedoporučuji,v nynější době již není ,,TA Paní Doktorka ,,to co bývala,profesionálka každým coulem .Její péče o zuby pacientů je sice levná,ale bohužel na katastrofální úrovni a boj o záchranu zubů v minulosti paní doktorkou léčených je ve větší míře neúspěšná a tím pádem daleko dražší,než kdyby dostaly hned to co si zasloužily.Vybavení ordinace by si zasloužilo taky řádnou injekci a hlavně přístup tzv.sestřičky nahání hrůzu-neprofesionální ,zmatečné jednání se hned tak nevidí.

Mám ji nově. Zatím jsem spokojena, vyšla mi prozatím ve všem vstříc.

Chodíme k ní celá rodina asi 15 let,výborně mi vytrhla zub moudrosti.Jsme velmi spokojeni.

Líbí se mi její nová ordinace.Když slyším o cenách jiných zubařů,jsem překvapen,jaké služby poskytuje a neplatím,kromě regulačního poplatku nic,jen za bílé plomby

V 6 ráno je na pracovišti,veselá,pracovitá.Mám jen dobré zkušenosti a chodím k ní 30 let

Nemyslím si, že by byla tak špatná, jak píši ostatní.Já bych ji klidně ostatním doporučil. Spíš mně mrzí, že půjde za chvíli do důchodu a nevím co potom.

Mám dva nejhorší zážitky v životě:když mě zasypalo na šachtě ato bylo houby proti tomu,když mi tahle baba trhala zub...

nedoporucuji, malem jsem z ni potratila...

spokojen