Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka v mém případě úplně selhala při diagnostice a začala mi léčit vážné onemocnění CNS antidepresivy a tím u mě oddálila nasazení adekvátní léčby. Na specializovaném pracovišti v Praze se při čteních zpráv od paní doktorky nestačili, že ještě jsou neurologové, které neznají doporučené postupy pro diagnostiku roztroušené sklerózy.

S paní doktorkou jsem velice spokojena,našla ksem si ji na základě recenzí a mohu říct,že opravdu nelituji.Kéž by bylo víc takových lékařů!

Naprostá spokojenost. Paní doktorka mi pomohla od migrén a ukrutných bolestí zad. Obojím jsem trpěla cca 10let a nikdo mi nemohl- neuměl pomoct. Děkuji!!!
Lenka D.

Paní doktorka, je lékař s L. Je to člověk na svém místě, který kromě velmi dobrých a kvalitních zkušeností má i krásný lidský přístup. Přeji ji mnoho úspěchů a hlavně zdraví.

Výborná lékařka, která mě pomohla k tomu, že i přes silné záchvaty epilepsie, mám nyní zdravou dceru.Už je jí šest let.Jsem jí za to strašně moc vděčná. Je to nejenom perfektní lékařka, ale je také velice vstřícná a chápavá.

U paní MUDr. Hojdíkové jsem byla v minulosti s mojí těžce nemocnou maminkou na neurol. klinice, měla jsem velké štěstí, paní doktorka velmi příjemná a vysvětlila mi co obnáší těžká choroba mojí maminky, předepsala jí jiné léky - účinnější nežli předešlá lékařka v ambulanci na poliklinice! Jsem ráda, že paní doktorka Hojdíková má svoji ambulanci na poliklinice, každému ji doporučuji! Je to odbornice na svém místě a ještě velmi milá!

Paní doktorka je opravdu odbornice na správném místě.Děkuji moc za péči o mého synka.Lenka V.

Paní doktorka ve svém oboru nemá konkurenci je opravdu dobrá a ví očem mluví můžu jen doporučit už hlavně to že je skvělý diagnostik a má opravdu dobrý přístup k dětem.

F

35 let mě léčila její matka na hvězdičku. Takřka po dvouleté péči paní doktorky Hojdíkové mohu jenom potvrdit,že skvěle pokračuje v rodinné tradici. Její péče, diagnostika a snaha vždy pomoci a poradit v nelehkých chvílích těžko hledá konkurenci.I když je to hodnocení lékařky, musím se zmínit i o sestřičce Krupičkové, s kterou tvoří opravdu dobrý tým. Kéž by byl člověk vždy takto spokojen....

Paní doktorku jsme měli tu čest poznat na ambulanci dětské neurologie.Mohu říct,že jsem byla velmi spokojena,je pozorná,milá,naslouchající.Nic pro ní nebyl problém.Doporučuji