Náměstí 767, Nýrsko
Praktický lékař pro dospělé

jsem s Paní doktorkou velmi spokojená, také jsem přešla od jiného lékaře a můžu říct, že jsem se ještě nesetkala s takovou pečlivostí jako u p. Dr. Bečvářové. Nic nenechá jen tak, poradí, vysvětlí. DOPORUČUJI!

Před několika lety jsem přešla k paní doktorce od jiného lékaře. Za dobu, co jsem její pacientkou, si nemohu vubec na nic stěžovat. Ona je skutečně tím, čím by měl být dobrý lékař. Od bezchybné stanovení diagnozy až po přívětivé jednání s pacientem. Dnes se setkávám spíše s tím, že pro mnohé lékaře je pacient pouze někdo, kdo mu načítá bodíky. Chybí tu lidskot. Paní doktorka mi připomíná doktory z dob dávno minulých, kterým se nikdo nebál otevřít svoje srdce a duši. A právě tím, že se nebojíte svěřit se svými obavami,starostmi je další kruček k uzdravení.

Paní doktorka Bečvářová je příjemná a velmi, velmi pečlivá. My jsme s ní celá rodina moc spokojeni a to jsme v její péči už téměř 20let. Umí poslouchat a povzbudit.
Pokud nejste spokojen, tak se obraťte na jiného lékaře, dnes máte tu možnost a nebo ještě lépe sežeňte kvalitní náhradu za paní doktorku, aby mohla v klidu odejít do důchodu. Myslím, že by Vám byla i vděčná.
Reakce na příspěvek ze dne 19.11.2010

Paní doktorka Bečvářová , je ta nejlepší co jsem kdy měla! Vžádném případě nic nezanedbá, když se jí něco nezdá sama vás pošle na specialní vyšetření. Plně ji důvěřuji. Vžádném případě není arogantní. Je to lékařka na svém místě. Vřele doporučiji všem!

Paní doktorka je arogantní a smrdí kouřem.