Zubní lékař, zubní laboratoř
Cihlářská 3124, Varnsdorf

K paní doktorce Bartlové chodím od malička a jsem s ní nadmíru spokojená. Je milá, člověk se u ní nebojí, profesionálka. Vždy poradí a nikdy jsem s její péčí neměla problém

Opravdu strašný přístup když malého 3 roky bolel zoubek a neměli jsme se jak dostat ke svému zubaři v jiném městě dost zvláštním zpusobem nás odmítla s tím že máme smulu že nás neošetří , nechápu jak toto muže zubařka říci když se jedná o malé dítě opravdu děs a o sestře ani nemluvím. Hrozné, kde mají tu jejich slavnou přísahu fak nevím . Olga

Paní Bartlová je jakožto lékařka výborná, ale jaksi nerespektuje právo pacienta na soukromí při vyšetření. Sedíte v křesle s otevřenou pusou a on tam za ní klidně přijde dealer, účetní či známý a v pohodě si spolu popovídají metr od vás...Dle mého názoru u ošetření má být pouze lékař a sestra. Ještě že třeba není gynekoložka...

Hodnocení změněno moderátorem na neutrální.

Ano, mozna ze je profesionalni ve sve profesi ale rozhodne na lidi prijemna neni ani omylem! Snad jenom kdyby ji tam prisel starosta!

Přešla jsem sem od dětské zubařky a neměla jsem s paní doktorkou doposud žádný problém. Velmi dbá na péči o zuby a ústní hygienu ze strany svých pacientů a pokud k ní budete chodit na pravidelné preventivní prohlídky, myslím, že budete všichni stejně jako já oboustranně spokojeni! A určitě vám nebude druhé zuby radši trhat, než ošetřovat ba naopak! Co se týče sestry, asi dokáže být někdy trochu nerudná,ale když se člověk za sebe asertivně postaví, uklidní se a mám zkušenost, že se i omluvila :-)A navíc, sestru tu nehodnotíme..i když je samozřejmě důležitou součástí ordinace. Jinak na pohotovost radím jít ráno, 7-8h. kdy mají čas k tomu určený, osobně. Když si sestru nebo p. doktorku osobně odchytíte, určitě vás nevyhodí.

profesionální přístup výborný přístup k pacientům, jaem maximálně spokojen

Výborná, profesionální paní doktorka. Citlivá,jemná.Celá rodina k ní chodíme už léta, a jsme všichni spokojeni. Doporučuji. Vrtání - bezbolestné!

Oceňujeme velmi profesionální , jemný a citlivý přístup paní doktorky. Chodíme k ní celá léta a jsme velmi spokojeni.