Velice šikovná , moc příjemná lékařka , už se nebojím chodit k zubaři , pokaždé mě píchne injekci proti bolesti a myslím si že je to lepší jak pro mě , tak i pro paní doktorku. Vřele doporučuji , i když už prý nepřijímá nové pacienty.

Sokolská 317, Červený Kostelec
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Vynikající paní doktorka. Kvalitní odborné ošetření se spolehlivými výsledky. Mám s paní doktorkou dlouholeté zkušenosti a nemohu uvést jediný závažnější nedostatek.

už se nebojím chodit k zubaři, už mezi dveřmi dává injekci proti bolesti:)

Pokud nemáte lepšího stomatologa po ruce, pak vstupte. Jinak bych šel raději "o dům dál". Moje zkušenosti - jinde dám daleko méně peněz za "stejně muziky" a věčně nestíhá (nepřiměřeně dlouhé čekání - vůbec nestíhá a čas objednání nelze označit ani jako orientační) Tedy je mě líto, ale dle mých zkušeností nemohu doporučit.

opravdu skvělá, u ní člověk nemá strach ze zubaře a dokonce se i na návštěvy těší.

Výborný přístup, plomby drží, na požádání umrtví. Sestřičky příjemné a rády pomohou. A pokud zná vás nebo vaše příbuzný tak si strašně ráda povídá o tom komu se jak daří, naštěstí jako odpověď stačí jen přikývnutí, protože se opravdu nedá mluvit když vám vrtá zub:-)

Úžasná zubařka,velmi vlídný přístup k pacientům,navíc má perfektní smysl pro humor.DOPORUČUJI!!!

Dobrý přístup k pacientovi,nevnucuje zbytečně drahé materiály a zákroky!!

velmi příjemné vystupování, kvalitní přístup k pacientovi, vždy perfektně odvedené ošetření!

už se nebojím chodit k zubaři, už mezi dveřmi dává injekci proti bolesti:)

Dobrý přístup k pacientovi,nevnucuje zbytečně drahé materiály a zákroky!!