Zobrazit ostatní plastických chirurgů v okolí

Umístění: BODY klinika plasticke chirurgie s.r.o. Laser

U paní doktorky jsem byla na laseru obličeje. Vše dopadlo skvěle, má zlaté ruce. Kéž by takových lékařů bylo víc.

U paní doktorky jsem podstoupila augmentaci prsou. Mohu jen doporučit ! Výsledek operace je velmi hezký, jsem nadmíru spokojená. Přístup nejen paní doktorky Zimovčákové, ale také veškerého personálu na klinice byl skvělý - všichni byli velmi profesionální ale zároveň pozorní, citliví, ochotní kdykoliv pomoci. Paní doktorka všechny kroky operace a rekonvalescence podrobně vysvětlí, po operaci i při následných kontrolách je velmi příjemná.

Paní doktorka je opravdu velmi příjemná skromná paní a v neposlední řadě chirurg na svém místě.Můžu jen doporučit.

Je to velmi milá a spolehlivá paní doktorka! Průběh operace věcně a jasně okomentuje. Mile zodpoví všechny vaše otázky. Všem doporučuji a paní doktorce děkuji.

Paní doktorku musím jen pochválit, velká spokojenost, jak s přístupem tak i s průběhem a výsledkem operace.

U paní primářky jsem byl na operaci víček-naprostá spokojenost jak s přístupem k pacientovi,tak s výkonem,vřele doporučuji a paní primářce děkuji

Paní doktorka je velmi šikovná a přátelská, bal jsem u ní na laserové operaci a jsem maximálně spokojená

Paní doktorka je takový malý anděl s lidskou tvářičkou.Byla jsem s ní sice jen krátce, ale zato velice spokojená. S operací, s přístupen- no nedá se nic vytknout. Mohu jen doporučit.