Adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Na Šancích 1181, Chrudim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Nejlepší doktorka,co znám. Velice děkuji a smekám...;)

S
Ověřený profil

U paní doktorky Ženkové a sestřičky Hutlové jsou mé děti určitě v těch nejlepších rukou!!!! Velice pečlivé, vždy ochotně se vším poradí, mají krásný vztak k dětem :-) Kluci se k paní doktorce vůbec nebojí chodit, naopak se za tetami "Haničkami" těší! Sestřička nám zachránila kojení, se kterým mi v porodnici nedokázali pomoci a perfektně se vyzná v dětské výživě :-) Paní doktorka nikdy nic nezanedbá, perfektní profesionál!Mám tři velké děti.Té poslední bylo 18 let. Stále je vedená u paní doktorky . Už teď mi je smutno z toho ,že ji budu muset přehlásit k jinému lékaři.
U všech třech dětí jsem nikdy neměla nejmenší výhradu,ba naopak.Paní doktorka je velice vstřícná a dokáže poradit.Jsem s ní velice spokojená.Tuhá


Ověřený profil

Už jako malá holčička jsem chodila k milé paní doktorce Ženkové...po porodu mých holčiček tedy bylo naprosto jednoduché rozhodnutí kam jít...přece k našim Haničkám.....:-D
Máme je moc rády a i touto cestou děkujeme za to,že tu pro nás jsou a za všechno,co pro nás dělají...díky holky Homolky


Ověřený profil

Milá, svědomitá, pečlivá a spolu se setřičkou tvoří perfektní tým!!!


Ověřený profil

Super ordinace, přístup lidský, profi - vždy umí poradit, doporučuji


Paní doktorku a sestřičku mohu jen doporučit. Mám 4 letou dcerku a chodím k ní už od narození dcerky.Moc mi paní doktorka i sestřička pomohly když jsem měla problém s kojením a následně i s "prdíky":-).Kykoli se mohu objednat na konzultaci a paní doktorka mě vezme , vyslechne a poradí.Se sestřičkou jsou sehraný tým.Já jen doporučuji a vím, že se o nich mluví i mimo Chrudim a jsou uznávané:-)


Ověřený profil

MuDr.Ženkovou a sestřičku Hutlovou doporučuji všem maminkám, které hledají pro své děti sympatické, empatické a profesionální kamarády pro případ zdravotních problémů. K dětem i rodičům přistupují individuálně, s respektem k potřebám pacientů i jejich rodičů. Poskytují služby i nad rámec své pracovní náplně, jsou ochotny vždy poradit, zodpovědět dotazy úzkostných rodičů. Vykonávají svou práci na 150%,ikdyž to musí být někdy vyčerpávající.Záchránily kojení u našich obou dětí tím, že poskytly pomoc ve správnou chvíli.Oceňuji i humor a čas na úsměv u obou.
Lenka Kellerová


Chodím k MUDr. Ženkové se svými dvěma dětmi a jsem moc ráda, že chodíme právě k ní. Své práci rozumí, každou nemoc i léčbu vysvětlí a pokud mám nějaký dotaz nebo nejasnost, odpoví. Děti chodí tam chodí rádi, nebojí se, a to mě jako maminku těší.


K paní doktorce Ženkové chodíme velice rádi,své práci rozumí,pokud nám není něco jasné,ráda vysvětlí.
Pokud není v čekárně nával,je čas i na popovídání s dětmi,takže děti se pak nebojí a mají svou paní doktorku rády a k jiné nechtějí.
Prostě dětská lékařka jak má být.
Doporučuji.
Zuzana


Došlo k chybě, zkuste to znovu