Nemocnice TGM Hodonín, p.o.
Purkyňova 11, Hodonín

C

Absolutně hrozná doktorka, všechnu práci odvádí sestřičku, rozhodně nedoporučuji tuto doktorku. Při návštěvě se vůbec nezajímá co vás trápí, ani vás neprohlédne, všechno s váma řeší sestřičky.

Nepříjemná paní dr. S bolestí na hrudi či žaludku.. mně ve dveřích řekla, že je to psychické a nemám otravovat. Ok už jsem jinde. A už jsem měla být dávno. Pokud jste nemocní raději jinam. To je má osobní zkušenost.

Arogantní a nespolehlivá. Její prohlídka proběhla chaoticky, po odborné stránce je paní doktorka velmi nedostačující. Znovu bych tam nešel, rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorka je šikovná, pečlivá , má velmi profesionální a zároveň lidský přístup ke všem pacientům. Jsem naprosto spokojená, vážím si jí jako odborníka na svém místě a mohu jen doporučit.

K pani doktorce chodí celá naše rodina, je vždy milá, usměvavá ochotná. Pokaždé dobře poradí. Naprostá spokojenost.

Tato doktorka se mi vysmála, když jsem začala větou: "Já si myslím...." Skočila mi hned do řeči a důrazně vysvětlila, že ona je doktor, takže "myslet" bude ona. Měla jsem problém s bolavým chodidlem. Bez toho, aniž by si nohu prohlédla, poslala mě k ortopedovi, který předepsal rehabilitaci. Ta nezabrala, postižené místo začínalo dokonce červenat a teplat. Proto jsem se k ní po nějaké době (asi 3 měsíce) vrátila zpět. Vynadala mi, že bez diagnózy ortopeda - kterou jsem za tu dobu někde založila nebo vyhodila - mě nemůže prohlédnout, ať si příště laskavě nosím všechny papíry s sebou. Ani po té, co jsem jí slovně sdělila, jaká vyšetření mám za sebou, neměla zájem o můj zdravotní problém a v podstatě mě vyhodila ven.
Studentce klavíru, která cvičí více, než polovinu dne, dokonce během ordinační doby ublížila na zdraví. Přišla k doktorce s bolavým, pravděpodobně naraženým, prstem a prosbou, zda-li by jí mohla vystavit dobropis ke specialistovi. Arogantně jí doktorka řekla, že stav věci musí posoudit ona sama, coby odborník. Kamarádce prohmatala prst tak, že jí ho zlomila. Vzniklou škodu pak konstatovala slovy, že je třeba navštívit specialistu. Po okamžité návštěvě nemocnice, dostala kamarádka sádru s diagnózou "čerstvá zlomenina." Prst ji ovšem bolel už asi týden.
Kromě toho, že je doktorka arogantní, protivná a neschopná, nerozeznává ani tykání od vykání. Během rozhovoru je pacientům schopná tykat i vykat.

Paní doktorka je velmi arogantní, neprofesionální a její chování neodpovídá hypokratově přísaze !

Paní doktorka Výmolová je velmi precizní a profesionální, jsem s ní velmi spokojená. Jako jediná mi dokázala vyřešit dlouhodobé zdravotní problémy.

100%