Smetanova 204, Starý Plzenec
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Umístění: jiné místo

Nedoporučuji. Vyhnali nemocné lidi na chodbu kde se netopí. Dcera byla mezi nimi. V noci nemohla spát kvůli kašli a vysoké teplotě. Měla zimnici. Čekala v zimě než na ní přijde řada, když konečně přišla na řadu, tak sestra jí řekla ty si sedni počkaš. Odjeli jsme do Blovic na plicní tam je skvělá paní doktorka bere i děti.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je velmi milá a trpělivá. Oceňuji, že se vždy v první řadě snaží jít cestou bez medikace, ale zároveň nic nepodcení ani nezanedbá. Více vyšetřuje a testuje a méně předepisuje.

Skvělá precizní chápajcí paní doktorka ,chodím k ní už léta a jsem nadmíru spokojená . Nikdy nic nezanedbala ,vše krásně vysvětlí. Paní doktorka má skvělí přístup k dětským pacientům .Monika Sedláčková

Nejlepší paní doktorka, chodíme k ní s dvojčaty a před tím i se starším synem. Nevyměnili jsme ji ani po přestěhování do vzdálenějšího bydliště. Vždy vše vysvětlila, nikdy nic nezanedbala. Určitě nikdy nedávala zbytečně antibiotika. Škoda jen, že k ní nemohou chodit i dospělí...

K paní doktorce chodíme řadu let s dvojčaty a před tím i se starším synem. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy nám ochotně vše vysvětlila, poradila, nikdy nic nezanedbala. Nemám dojem, že by zbytečně předepisovala antibiotika. Dnes už děti chodí většinou jen na preventivní prohlídky a dcera se k ní těší...

Chodila jsem k ní do svých 19 let a větší problém nebyl, ale naštěstí mi taky nikdy nic vážného nebylo.
+: nenapsala mi brýle do řidičáku, i když mohla :-)
-: dva roky po sobě mi léčila zánět průdušek antibiotiky, která nezabrala

Velice milý přístup

Velmi dobrá dětská doktorka. Ochotná a vstřícná. Děti k ní rádi chodí, nebojí se, jako občas slýchávám. Pokud jdeme s dětmi jinam (pohotovost, specialista), tak přístup bývá od nevstřícného po arogantní. Tady se mi to nestalo. Vše pečlivě vysvětlí, nebrání se diskuzi. Mohu jenom doporučit. Antibiotika pouze v potvrzených případech, řekla bych, že je předepisuje obezřetně a rozhodně ne na všechno a ráda, mám opačnou zkušenost.

Mohu jen doporučit, paní doktorku znám již dlouhá léta a nemůžu si stěžovat. Vždy ochotně poradí, pomůže, spousta problémů se vyřešila po telefonu. I co se týče chování a jednání s malým pacientem.

Mám samé pozitivní zkušenosti. Po telefonu se občas něco řeší, ale když šlo do tuhého, tak paní doktorka přijela si malého prohlídnout. Přístup na jedničku a hlavně, vše je vysvětleno a konzultováno. Nezdá se mi, že by vše léčila antibiotikama, naopak. Moc dětských doktorů pravda neznám, ale pro mě paní doktorka zatím nejlepší.