Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Smetanova 204, Starý Plzenec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktora je skvělá. Nic nezanedba a všechno krásně vysvětlí. Nikdy jsem neměla pocit, že otravuji, kdyz jsem se potřebovala poradit po telefonu. Jsem moc ráda, že si děti převzala k sobě.

I
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je hrozně hodná, pečlivá, nic nezanedbává. Nemáte pocit, že otravujete. Nikdy nebyl problém s akutním ošetřením. Nikdy nečekáme. Dokonce samy volají, jak se nám daří. Nemám jedinou výtku. Pani doktorka i sestřička jsou úžasné.

J
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je fajn, hodná a vše nám vysvětlí, problém máme se setrou. Máme první dítě a tak se o něj bojíme, když šest řekla manželovi, když tam byl s nemocným synem, no to byste sem mohli jezdit pořád se vším. Takže teď, když má malej horečky, se bojím Dr zavolat.


A
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Nedoporučuji. Vyhnali nemocné lidi na chodbu kde se netopí. Dcera byla mezi nimi. V noci nemohla spát kvůli kašli a vysoké teplotě. Měla zimnici. Čekala v zimě než na ní přijde řada, když konečně přišla na řadu, tak sestra jí řekla ty si sedni počkaš. Odjeli jsme do Blovic na plicní tam je skvělá paní doktorka bere i děti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je velmi milá a trpělivá. Oceňuji, že se vždy v první řadě snaží jít cestou bez medikace, ale zároveň nic nepodcení ani nezanedbá. Více vyšetřuje a testuje a méně předepisuje.


Ověřený profil

Skvělá precizní chápajcí paní doktorka ,chodím k ní už léta a jsem nadmíru spokojená . Nikdy nic nezanedbala ,vše krásně vysvětlí. Paní doktorka má skvělí přístup k dětským pacientům .Monika Sedláčková


M
Ověřený profil

Nejlepší paní doktorka, chodíme k ní s dvojčaty a před tím i se starším synem. Nevyměnili jsme ji ani po přestěhování do vzdálenějšího bydliště. Vždy vše vysvětlila, nikdy nic nezanedbala. Určitě nikdy nedávala zbytečně antibiotika. Škoda jen, že k ní nemohou chodit i dospělí...


M
Ověřený profil

K paní doktorce chodíme řadu let s dvojčaty a před tím i se starším synem. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy nám ochotně vše vysvětlila, poradila, nikdy nic nezanedbala. Nemám dojem, že by zbytečně předepisovala antibiotika. Dnes už děti chodí většinou jen na preventivní prohlídky a dcera se k ní těší...


Chodila jsem k ní do svých 19 let a větší problém nebyl, ale naštěstí mi taky nikdy nic vážného nebylo.
+: nenapsala mi brýle do řidičáku, i když mohla :-)
-: dva roky po sobě mi léčila zánět průdušek antibiotiky, která nezabrala


Velice milý přístup


Došlo k chybě, zkuste to znovu