MUDr.

Hana Václavová

Pediatr

Kontaktní informace

• Skvělá precizní chápajcí paní doktorka ,chodím k ní už léta a jsem nadmíru spokojená . Nikdy nic nezanedbala ,vše krásně vysvětlí. Paní doktorka má skvělí přístup k dětským pacientům .Monika Sedláčková

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Nejlepší paní doktorka, chodíme k ní s dvojčaty a před tím i se starším synem. Nevyměnili jsme ji ani po přestěhování do vzdálenějšího bydliště. Vždy vše vysvětlila, nikdy nic nezanedbala. Určitě nikdy nedávala zbytečně antibiotika. Škoda jen, že k ní nemohou chodit i dospělí...

• K paní doktorce chodíme řadu let s dvojčaty a před tím i se starším synem. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy nám ochotně vše vysvětlila, poradila, nikdy nic nezanedbala. Nemám dojem, že by zbytečně předepisovala antibiotika. Dnes už děti chodí většinou jen na preventivní prohlídky a dcera se k ní těší...

• Chodila jsem k ní do svých 19 let a větší problém nebyl, ale naštěstí mi taky nikdy nic vážného nebylo.
      +: nenapsala mi brýle do řidičáku, i když mohla :-)
      -: dva roky po sobě mi léčila zánět průdušek antibiotiky, která nezabrala

• Velice milý přístup

• Velmi dobrá dětská doktorka. Ochotná a vstřícná. Děti k ní rádi chodí, nebojí se, jako občas slýchávám. Pokud jdeme s dětmi jinam (pohotovost, specialista), tak přístup bývá od nevstřícného po arogantní. Tady se mi to nestalo. Vše pečlivě vysvětlí, nebrání se diskuzi. Mohu jenom doporučit. Antibiotika pouze v potvrzených případech, řekla bych, že je předepisuje obezřetně a rozhodně ne na všechno a ráda, mám opačnou zkušenost.

• Mohu jen doporučit, paní doktorku znám již dlouhá léta a nemůžu si stěžovat. Vždy ochotně poradí, pomůže, spousta problémů se vyřešila po telefonu. I co se týče chování a jednání s malým pacientem.

• Mám samé pozitivní zkušenosti. Po telefonu se občas něco řeší, ale když šlo do tuhého, tak paní doktorka přijela si malého prohlídnout. Přístup na jedničku a hlavně, vše je vysvětleno a konzultováno. Nezdá se mi, že by vše léčila antibiotikama, naopak. Moc dětských doktorů pravda neznám, ale pro mě paní doktorka zatím nejlepší.

• Paní doktorka je velice příjemná , ale příliš čast dává antibiotika.

• Paní doktorka je příjemná,klidná a empatická.Nebojím se jí na cokoli zeptat,vždy ochotně poradí a vše vysvětlí.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní