MUDr.

Hana Václavová

Pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Praktický lékař pro děti a dorost

Smetanova 204
    33202 Starý Plzenec, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna

• velmi dobrý

Skvělá precizní chápajcí paní doktorka ,chodím k ní už léta a jsem nadmíru spokojená . Nikdy nic nezanedbala ,vše krásně vysvětlí. Paní doktorka má skvělí přístup k dětským pacientům .Monika Sedláčková

• velmi dobrý

Nejlepší paní doktorka, chodíme k ní s dvojčaty a před tím i se starším synem. Nevyměnili jsme ji ani po přestěhování do vzdálenějšího bydliště. Vždy vše vysvětlila, nikdy nic nezanedbala. Určitě nikdy nedávala zbytečně antibiotika. Škoda jen, že k ní nemohou chodit i dospělí...

• velmi dobrý

K paní doktorce chodíme řadu let s dvojčaty a před tím i se starším synem. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy nám ochotně vše vysvětlila, poradila, nikdy nic nezanedbala. Nemám dojem, že by zbytečně předepisovala antibiotika. Dnes už děti chodí většinou jen na preventivní prohlídky a dcera se k ní těší...

• neutrální

Chodila jsem k ní do svých 19 let a větší problém nebyl, ale naštěstí mi taky nikdy nic vážného nebylo.
    +: nenapsala mi brýle do řidičáku, i když mohla :-)
    -: dva roky po sobě mi léčila zánět průdušek antibiotiky, která nezabrala

Velice milý přístup

• velmi dobrý

Velmi dobrá dětská doktorka. Ochotná a vstřícná. Děti k ní rádi chodí, nebojí se, jako občas slýchávám. Pokud jdeme s dětmi jinam (pohotovost, specialista), tak přístup bývá od nevstřícného po arogantní. Tady se mi to nestalo. Vše pečlivě vysvětlí, nebrání se diskuzi. Mohu jenom doporučit. Antibiotika pouze v potvrzených případech, řekla bych, že je předepisuje obezřetně a rozhodně ne na všechno a ráda, mám opačnou zkušenost.

• velmi dobrý

Mohu jen doporučit, paní doktorku znám již dlouhá léta a nemůžu si stěžovat. Vždy ochotně poradí, pomůže, spousta problémů se vyřešila po telefonu. I co se týče chování a jednání s malým pacientem.

• velmi dobrý

Mám samé pozitivní zkušenosti. Po telefonu se občas něco řeší, ale když šlo do tuhého, tak paní doktorka přijela si malého prohlídnout. Přístup na jedničku a hlavně, vše je vysvětleno a konzultováno. Nezdá se mi, že by vše léčila antibiotikama, naopak. Moc dětských doktorů pravda neznám, ale pro mě paní doktorka zatím nejlepší.

• slabý

Paní doktorka je velice příjemná , ale příliš čast dává antibiotika.

• dobrý

Paní doktorka je příjemná,klidná a empatická.Nebojím se jí na cokoli zeptat,vždy ochotně poradí a vše vysvětlí.