Hana Václavová, pediatr Starý Plzenec

MUDr. Hana Václavová

Pediatr Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Smetanova 204, Starý Plzenec
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Nedoporučuji. Vyhnali nemocné lidi na chodbu kde se netopí. Dcera byla mezi nimi. V noci nemohla spát kvůli kašli a vysoké teplotě. Měla zimnici. Čekala v zimě než na ní přijde řada, když konečně přišla na řadu, tak sestra jí řekla ty si sedni počkaš. Odjeli jsme do Blovic na plicní tam je skvělá paní doktorka bere i děti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je velmi milá a trpělivá. Oceňuji, že se vždy v první řadě snaží jít cestou bez medikace, ale zároveň nic nepodcení ani nezanedbá. Více vyšetřuje a testuje a méně předepisuje.


Ověřeny pacient

Skvělá precizní chápajcí paní doktorka ,chodím k ní už léta a jsem nadmíru spokojená . Nikdy nic nezanedbala ,vše krásně vysvětlí. Paní doktorka má skvělí přístup k dětským pacientům .Monika Sedláčková


M
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka, chodíme k ní s dvojčaty a před tím i se starším synem. Nevyměnili jsme ji ani po přestěhování do vzdálenějšího bydliště. Vždy vše vysvětlila, nikdy nic nezanedbala. Určitě nikdy nedávala zbytečně antibiotika. Škoda jen, že k ní nemohou chodit i dospělí...


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme řadu let s dvojčaty a před tím i se starším synem. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy nám ochotně vše vysvětlila, poradila, nikdy nic nezanedbala. Nemám dojem, že by zbytečně předepisovala antibiotika. Dnes už děti chodí většinou jen na preventivní prohlídky a dcera se k ní těší...


Chodila jsem k ní do svých 19 let a větší problém nebyl, ale naštěstí mi taky nikdy nic vážného nebylo.
+: nenapsala mi brýle do řidičáku, i když mohla :-)
-: dva roky po sobě mi léčila zánět průdušek antibiotiky, která nezabrala


Velice milý přístup


Velmi dobrá dětská doktorka. Ochotná a vstřícná. Děti k ní rádi chodí, nebojí se, jako občas slýchávám. Pokud jdeme s dětmi jinam (pohotovost, specialista), tak přístup bývá od nevstřícného po arogantní. Tady se mi to nestalo. Vše pečlivě vysvětlí, nebrání se diskuzi. Mohu jenom doporučit. Antibiotika pouze v potvrzených případech, řekla bych, že je předepisuje obezřetně a rozhodně ne na všechno a ráda, mám opačnou zkušenost.


Mohu jen doporučit, paní doktorku znám již dlouhá léta a nemůžu si stěžovat. Vždy ochotně poradí, pomůže, spousta problémů se vyřešila po telefonu. I co se týče chování a jednání s malým pacientem.


Mám samé pozitivní zkušenosti. Po telefonu se občas něco řeší, ale když šlo do tuhého, tak paní doktorka přijela si malého prohlídnout. Přístup na jedničku a hlavně, vše je vysvětleno a konzultováno. Nezdá se mi, že by vše léčila antibiotikama, naopak. Moc dětských doktorů pravda neznám, ale pro mě paní doktorka zatím nejlepší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti