Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Naštěstí za pani doktorkou chodim jen s chripkami a nachlazenim,ale naprosto me dostalo kdyz byla schopna mi nekolika chiropraktickymi hmaty napravit i zablokovana zada. Objednavani funguje dobre malokdy cekam vic jak 10min.


I
Ověřeny pacient

Vynikajicí lékařka.


R
Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékařka, odborník na svém místě.


Katastrofa

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


nedoporučuji, paní doktorko mě několikrát zdravotně zanedbala, naposledy mi došla trpělivost před rokem a půl - když jsem ji popisovala své potíže dívala se bezduchým způsobem z okna a chytala lelky pak mi na bolesti na plicích napsala kapky do nosu, s tím že ke kašli mě dráždí sopel, netušila jsem že bolest na plicích způsobuje sopel v krku navštěvovala jsem ji přes měsíc se zhoršující se bolestí, pokaždé mi řekla že jsem v pořádku a předepsala mi vždy jako simulantovi ACC na který měla po celé ordinaci vyvěšené doporučení - ať žíjí lékový dealeři!! nakonec mi došla trpělivost a zašla jsem na plicní kde mi byl zjištěn oboustranný zápal plic, kdybych nechala paní doktorku ještě týden lelkovat a koukat se z okna asi bych skončila ve Fakultní nemocnici a tam trávila njaký čas s "příjemným" personálem. Doma 4leté dítě - paráda!!!! navíc sama pracuji ve zdravotnictví a zjistila jsem spoutu věci které bych zde nerada rozebírala, ale zase tak úžasná není, už lepšími profesionály jsou tam ti školenci, kteří se opravdu zajímají a pacientům naslouchají.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je už od pohledu nesympatická. Bohužel jsme byly ncení jít k ní, jelikož naše doktorka měla zrovna plno. Když sem jí řekla, že vykašlávám zelené hleny, tak mi koukla do krku, řekla dobrý, napsala mi brufen 600jestli mě tam teda bolí a že jestli mám pocit, že něco vykašlávám, tak si mám koupit acc.. manželovi to stejné..
Další den sam začala to zeleý i smrkat a vůbec celá rodina sme se zhoršily, tak sem se telefonicky domluvila s naší doktorkou a ta okamžitě nasadila antibiotika, že zánět dutin není žádná sranda.. se synem sem skončila dokonce v nemocnici..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nynívše perfektní


Ověřeny pacient

Nechápu lidi,kteří tu píší,že je paní doktorka je průměrná,hodná a pak dají do ohodnocení nedoporučuji.To spíš pište bez hodnocení!!!No ne??? Každý máme své dny,paní doktorka je taky jenom člověk.A to že nějaká paní dostala zápal plic tak si za něj může z poloviny sama(doporučuji víc se oblékat,nepřecházet jiné nemoci třeba i rok staré).Náhodou paní doktorka je SKVĚLÁ a komu se to nelíbí,ať jde jinam.Já jsem s ní spokojená.Je mi 28 let a mám sice nevyléčitelné onemocnění,které mám asi už od narození no dětská doktorka na to nikdy nepomyslela.A moc děkuji pí.doktorce Tiché,že mi na to přišla včas,jinak by bylo hůř(rakovina).Děkuji že žiju...


Vřele doporučuji !


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti