Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Komenského 87, Pardubice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Navštívil jsem tuto lékařku s mým bolavým kotníkem. Doufal jsem, že se dozvím, co je s ním špatně a taky jsem doufal, že se dozvím, jak kotník bude léčen.

Místo toho mi lékařka okamžitě nabídla nějaké injekce do kotníku. Vůbec jsem nechápal, proč injekce. Tak jsem se jí zeptal, proč mi chce dávat injekce. A na to jsem dostal odpověď otázkou: „Proč chodíte k doktorovi, když nechcete, aby vám pomohl?“

Paní doktorka opravdu špatně komunikuje. Měla by s tím něco udělat.

aní doktorka by se ve svém oboru měla vzdělávat anebo již odejít do důchodu. Již nežijeme v době předrevoluční a praktiky, týkající se vývoje dětských kyčlí, se změnily. Mám s paní doktorkou zkušenosti jen v problematice kyčlí u novorozenců a za mě tedy NE. Nezdálo se mi její doporučení a po konzultaci s odborníkem v HK jsem se dozvěděla, co jsem předpokládala. Její indikace byla naprosto zcestná. Zbytečně bych dceru trápila, brzdila krásný přirozený vývoj. Takže za mne opravdu ne.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Chodím k paní doktorce s dětmi již několik let. Děti se léčí se skoliozou. Vždy jdeme na řadu včas (+-max 5 minut). Sestřička je milá a paní doktorka je profík ve své oboru. Děti vždy pečlivě vyšetří a mně vše podrobně vysvětlí.
Paní doktorku všem vřele doporučuji.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Nemám proti paní doktorce nic špatného... Svoji práci asi odvádí dobře, jen pokaždé, když jsme byly s dcerou objednány, jsme čekaly třeba hodinu..Nikdy se nestalo, aby čas návštěvy seděl.. Opravdu nikdy...
I dnes měla paní doktorka hodinové zpoždění.. Sama pracuji v ordinaci kde si pacienty objednávám a nikdy se mi takové zpoždění nestalo.. Dnešní návštěvu jsme vzdaly a vyhledáme jiného ortopeda...

K paní doktorce chodím já i můj tříletý syn. Co se týče mne, přišla jsem k paní doktorce s tím, že jsem měla zánět v chodidle, ten mi "opíchla" a napsala 1 zácvik na spadlou klenbu (kterou odhadla již od stolu, když jsem ještě měla na noze ponožky). Jaké však bylo mé zděšení, když jsem volala na nejbližší RHB a tam mi bylo řečeno, že jeden zácvik je k ničemu a že poukazy od paní doktorky Švábové ani neberou. Tak jsem hledala dál, až jsem našla RHB, kam jsem mohla zajít. RHB sestřička mi oznámila, že tak pěkné klenby dlouho neviděla a že plochou nohu rozhodně nemám. Zašla jsem tedy k rehabilitační paní doktorce a ta také žádnou vadu na mém chodidle nenašla (krom zánětu, který již vyřešila paní doktorka Švábová).
Co se týče syna, paní doktorka s ním umí perfektně komunikovat a je trpělivá. Bohužel nám však na rozjíždějící se Xové nohy doporučila jen klínky, ale ani na mou žádost mi nenapsala žádné cvičení, kde by mne naučili správně cvičit kolínka. Proto jsem musela vyhledat jinou lékařku, která syna vyšetřila celkově (ne jen nohy) a zjistila původ jeho problému, který se již dá nějak řešit (problém v postavení pánve a oslabení břišních a hrudních svalů).

S radostí mohu konstatovat, že nám paní doktorka nijak neublížila, ale na druhou stranu nám však ani nepomohla a vždy jsme museli vyhledat jiného lékaře, který náš problém vyřešil.

Dnes jsem byl paní doktorce poděkovat a děkuji jí znovu touto cestou. Téměř rok jsem obcházel lékaře s intenzivními bolestmi zad a jediné co z toho vždy vzešlo byly nesmyslné poukazy na masáže a nikam nevedoucí kontroly a doporučení - při bolestech analgetika. Paní doktorka Švábová mi po pěti minutách rozhovoru řekla, že je vše potřeba ještě ověřit dalšími vyšetřeními, ale že je dost možné, že mám Bechtěrevovu nemoc. To se potvrdilo!!! Nyní jsem konečně správně léčen a už to samo o sobě stačí, abych se cítil výrazně lépe!!!!!! Velice děkuji a 100% doporučuji

Pichlavý

Myslím, že by mělo na těchto stránkách jít udělit také 0 hvězdiček. Hodnotit tuto paní "doktorku" 1 hvězdičkou je trochu moc. Měl jsem časté bolesti bérců a tato "doktorka" mi doporučovala cvičit, cvičit a cvičit. Bylo mi to divné, takže jsem zkusil jiného doktora a ten mě hned poslal na scintigrafii tam mi zjistily únavovou zlomeninu. Cvičit na zlomené nohy - to byla super rada.

Má zkušenost plyne z dětství a bohužel následky mám až do teď. Na základní škole jsem měla problém s krční páteří a bolestí hlavy. Měla jsem ji permanentně zablokovanou. Každý měsíc jsem chodila na odblokování krční patéře. Odblokování prováděla škubáním hlavy!!!Pokaždé se to vrátilo. Když jsem po půl roce udělala v ordinaci scénu, že už nechci, že mě to doopravdy bolí tak mě mamka odvedla. A našla mě jiného lékáře (bohužel si nepamatuji jméno).Když máma vše vylíčila. udělal mi rentgen a zjistil, že praktiky paní doktorky mě obrousily první obratel :-(a řekl, že už mě nikdy nemá nechat škubat hlavou!!!doporučil cvicění a rehabilitace...Takže bych k této paní doktorce určitě nechodila.Pokud máte rádi svoji páteř...

Tak především, tenhle server, ať chceme nebo nechceme, je prostě bulvár, kam stačí anonymně napsat cokoli a vzhledem k četnosti příspěvků jsou percentuelní výsledky naprosto statisticky irelevantní.
Vlastní zkušenost? Objednán na 11 hodin, přišel jsem v 10:55, výjimečně sympatická paní sestřička mě slyšela přijít, ihned mě pozvala dál a v 11:03 jsem šel dál, paní doktorka byla neskutečně milá, vstřícná, vyslechla trpělivě vše, co jsem napovídal, pokusila se mi jako laikovi vysvětlit detaily rentgenového snímku - taky zkusila nějaké to "nádech, výdech, křup" - co kdyby, že. Okamžitě pohmatem našla, kde je příčina bolesti, navrhla rehabilitaci, nakonec obstříkla bolestivé místo. Samozřejmě nevím, jaký bude výsledek - oni lidé často čekají na zázraky od lékařů a nechtějí si uvědomit, že opravdu, ale opravdu je životospráva nebo cvičení je řešení. Ale po stránce odborné, kterou samozřejmě jako laik nedokáži posoudit, neřku-li společenské jsem měl pocit, že bych sem měl napsat a upozornit (vracím se na začátek a opakuji úvodní myšlenku), že internet občas snese prostě vše. Ortopedie je obor, kde se při chronických potížích pochopitelně nedostanete na řadu druhý den, koho nebolí v zádech, že. Takže vypovídací hodnota 10-20 příspěvků se limitně blíží nule, vzhledem k počtu pacientů v ortopedických ordinacích. Doporučení: zrušit tyhle stránky, pokud by se na ně někdo spoléhal, může těžce narazit. Jiří Šťastný.

Velice dobrá lékařka, vstřícná sestra.