Hana Sklenářová, praktický lékař Slušovice

MUDr. Hana Sklenářová

Praktický lékař Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Vítězství 101, Slušovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Paní doktorka je velice příjemná. Zájem o pacienta je opravdový,vždy se snaží vypátrat kde je problém a naordinovat vhodnou léčbu. Jsem ráda,že taková doktorka ve Slušovicích je. Ne že bych k doktorům chodila ráda,ale když už ho člověk potřebuje tak tady v této ordinaci se člověk cítí příjemně nejen díky vzhledu,ale také díky sympatické sestřičce i doktorce.


pristupna mila vyborna lekarka!!!!


O

No jo. Mladá, sympatická a normálně se chovající a dokonce pomůže s léčením všeho druhu... :-)


V

Děkuji, že do Slušovic přišla mladá paní doktorka s moderním pohledem na medicímu. Je usměvavá stejně jako její sestřička, vždy dobře poradí a pohladí po duši. Pod jejím dohledem jsem zdráv daleko dříve než u její předchůdkyně. I když je mladá, má přehled a s každým neduhem co se u mě vyskytl si věděla rady. Zmínila se i o akupunktuře, už se těším, že nebudu muset na bolesti zad užívat jen medikamenty a cvičit.


mlada, perspektivni pani doktorka, ketra vam vzdy pomuze s cistym a vlidným srdcem:))vv


B

Abych řekl pravdu, nejsem z těch, kteří k doktorovi chodí často. Nedávno jsem však měl nepříjemné zdravotní potíže, které mě donutili lékaře navštívit. Jednalo se o poměrně choulostivou věc a když jsem viděl mladou usměvavou doktorku, trochu jsem znejistěl. Nakonec jsem se jí však se svými potížemi svěřil a ona mi pomohla jako letitý profesionál. Díky její odborné pomoci, potíže zmizeli během několika dní, což mě přesvědčilo o tom, že paní doktorka ví, jak má léčit a rád se na ní znovu obrátím, když bude třeba.


T

Je to nejlepší doktorka, která může být, jinou bych opravdu už nechtěla. Je příjemná, milá a opravdu dokáže pomoct. Ještě že jsme se dočkali i tu ve Slušovicích, když je vám zle, do Zlína je to daleko.


V

Paní doktorka je vstřícná, snaživá a ochotná a sestřička k tomu dodá ještě příjemný úsměv. Nevím, jak se líbílo ostatním u starších doktorů, ale já se i rád podívám na mladší holky. Paní doktorka mi byla doporučena a rozhodně nelituji. Zatím jsem s průběhem léčby a výsledkem spokojen, i když jsem rád, že doktory tak často nepotřebuji.


P

Když jsem navštívila ordinaci paní doktorky Bělíčkové, byla jsem velmi mile překvapena jejím vstřícným přístupem, ochotou a nasazením. Poradila mi s mými dlouholetými potížemi, nasadila nové léky a můžu říct, že se nyní cítím o hodně lépe. Také jsem potěšena empatickým přístupem sestřičky, která má pro pacienta vždy vlídné slovo a úsměv. Vždy jsem k lékaři chodila s velkými obavami, které však už v této ordinaci neznám. Jen tak dál!


I

Paní doktorka je úžasná. Myslale jsem si, že mladá lékařka nemůže mít takové znalosti jako starší lékař, ale opak je pravdou. Její zájem o pacienta je opravdový, příjemný, se sestřičkou jsou velmi vstřícné. Mé vleklé problémy skončily ihned po řádné prohlídce a doporučení správného specialisty. Při vyšetření se paní doktorka nebojí pořádně šáhnout na pacienta a já nemám nepříjemné pocity z lékaře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti