Hana Sádlová, psychiatr Hradec Králové

MUDr. Hana Sádlová

Uložit

Psychiatr Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

třída SNP 636, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, dala mi "dohromady" mamku, teď pomáhá i mě. Velmi příjemná paní, empatická, její klid je až nakažlivý, po každé návštěvě se člověku opravdu uleví. Ochotná poradit i se záležitostmi, které by jí mohly být ukradené, protože se netýkají přímo léčby poruchy.


Ověřeny pacient

Jen dává léky, ne že by ji nezajímaly názory pacientů, ale nevěnuje tomu potřebnou pozornost. A když jsem byl v detenčním zařízení, žádal jsem ji o pomoc a ani neodepsala! Myslím, že už se těší do důchodu.


M
Ověřeny pacient

Mojí matku také předávkovala léky a nevhodnou kombinací z ní uděla ležící ho pacienta. Matku tak utlumila, že ji ochatly svaly a potřebuje péči 24 hodin-


Ověřeny pacient

Říkám lepší psycholog než psychiatr. (viz dole) Duši nevyléčí jen dá léky a to nic neřeší. A že dá doktorka jen recept to mi nepřijde vhodné řešení-léčení. Tak má navrhnout sezení s psychologem atd. Nevím co studovala x let. Ale asi nikomu vyhovuje se ládovat léky. Mně ne proto nedoporučuji. A každého volba.


Ověřeny pacient

Jen dává léky. Po prví Vás vyslechne a pak už jen recept recept recept. To duši moc nepomáhá a jste jen zblblí. Lepší psycholog.


milá klidná laskavá a empatická doporučuju.hájková


Paní doktorka je vstřícná a chápavá nemám s ní problém.


Moc hodna pani doktorka ktera umi naslouchat a dokaze si spojit dohromady i naprosto odlisne problemy ktere mam a ucinit si z nich zaver. Pavel Koci


D

K paní doktorce jsem se dostala s fobickými stavy. Vyslechla me, mlčky předepsala leky a pozvala za mesic. Po první navštěvě jsem byla zklamana, že mi asi nepomuže, představovala jsem si spíše dialog. Ale dlužno řící, že léky zabraly, tudíž si na p. doktorku nemohu stěžovat. Me pomohla.


H
Ověřeny pacient

Mám s paní doktorkou jenom ty nejlepší zkušenosti, vyslechne vás, je velice příjemná a medikace nejen mně velmi pomohla. Můžu jenom doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti