Bořivojova 30A, Olomouc
Odborný lékař neurologie (mapa)

Umístění: Odborný lékař neurologie neurologické vyšetření

Je to už pár let, kdy jsem za paní Řehákovou chodil kvůli epileptickým záchvatům. Chodil jsem k skoro 2 roky. Při každé návštěvě se mě pouze zeptala, zda mám stále záchvaty a předepsala mi stejnou dávku léků na další měsíc. Ptal jsem ji jestli mi nemůže buď zvýšit dávku léků, nebo vyzkoušet jiný druh léků, ale naprosto mě ignorovala. Nakonec jsem se rozhodl, že půjdu k jinému neurologovi, a byl jsem velice mile překvapen. Zvýšil mi dávku léků, a když to nezabralo, tak mi přidal ještě jiný druh léků. Navíc mě po každé návštěvě pošle na EEG. Dříve jsem měl zhruba 6-7 záchvatů za měsíc. Nyní mám zhruba 1 za dva měsíce. Paní Řeháková může sice být dobrá neuroložka, ale s epilepsií bych k ní nechodil.

Paní doktorka mi opravdu pomohla, i bez objednání mě vzala (mezi 7. a 9.hod), vyšetřila, pomohla. Profesionální přístup, chuť pomoci mě mile překvapila.
Mnohokrát děkuji.
Adam Hofhans

O

S paní doktorkou spolupracuji již léta, protože se stará o mou maminku.
Je milá a vstřícná, ochotná a velmi pracovitá, po profesionální i lidské stránce je to opravdu
příkladná lékařka. Chodím k ní velmi ráda a velice si jí vážím. L. L.

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a vstřícná. Vyslechne, důkladně vyšetří, poradí, vysvětlí. Každému pacientovi se věnuje individuálně. V dnešní době takový malý zázrak. Rozhodně doporučuji, jsem velmi spokojená. Lepšího neurologa v Olomouci jen těžko najdete.

Nejlepší neurolog vůbec co znám , vyjde vstříc, vždy mi pomohla i mým známým .přátelská ,profesionální .DĚKUJI ŽE JI ZNÁM A MŮŽU SE NA NI KDYKOLIV OBRÁTIT .:).

Pokud může laik hodnotit profesionála - tak erudovaného neurologa jsem v Olomouci a okolí nenašel za 30 let. Klobouk dolů.

Arogantní doktorka, neochotná vyslechnout, jaký je váš problém. Bez objednání téměř nulová šance na ošetření.

Skvěle zorganizované objednávání pacientů, nečekáte, lidský a milý přístup, důkladné vyšetření, odborná úroveň skvělá, zodpoví i na "nefundované " dotazy. Já se k ní, jako jedinému lékaři těším.
LD

Paní doktorka má pochopení a vždy se snaží poradit, hledá cesty jak pomoci a usnadnit vnímání bolesti. Vřele doporučuji. Sohrová D.

velmi dobrý

Umístění: Odborný lékař neurologie neurologické vyšetření

Mnohokrát děkuji.
Adam Hofhans

O

S paní doktorkou spolupracuji již léta, protože se stará o mou maminku.
příkladná lékařka. Chodím k ní velmi ráda a velice si jí vážím. L. L.

LD

velmi dobrý