Adresa

Odborný lékař neurologie
Bořivojova 30A, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

30 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Paní doktorka je ten nejúžasnější člověk, se kterým jsem se ve zdravotnictví setkala. Starala se po řadu let o mou maminku, která se i její zásluhou dožila 92 let, a pak mi také pomáhala s mým bratrem. Přestože je velice vytížená, vždy mi nadstandardně vyšla vstříc a nikdy mne neodmítla.

F
Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Chodím k paní doktorce už roky s polyneuropatií,jsem nadmíru spokojen s přístupem a ochotou.Je to doktorka na správném místě.Doporučuji.

M
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař neurologie neurologické vyšetření

Je to už pár let, kdy jsem za paní Řehákovou chodil kvůli epileptickým záchvatům. Chodil jsem k skoro 2 roky. Při každé návštěvě se mě pouze zeptala, zda mám stále záchvaty a předepsala mi stejnou dávku léků na další měsíc. Ptal jsem ji jestli mi nemůže buď zvýšit dávku léků, nebo vyzkoušet jiný druh léků, ale naprosto mě ignorovala. Nakonec jsem se rozhodl, že půjdu k jinému neurologovi, a byl jsem velice mile překvapen. Zvýšil mi dávku léků, a když to nezabralo, tak mi přidal ještě jiný druh léků. Navíc mě po každé návštěvě pošle na EEG. Dříve jsem měl zhruba 6-7 záchvatů za měsíc. Nyní mám zhruba 1 za dva měsíce. Paní Řeháková může sice být dobrá neuroložka, ale s epilepsií bych k ní nechodil.


Ověřený profil

Paní doktorka mi opravdu pomohla, i bez objednání mě vzala (mezi 7. a 9.hod), vyšetřila, pomohla. Profesionální přístup, chuť pomoci mě mile překvapila.
Mnohokrát děkuji.
Adam Hofhans


O
Ověřený profil

S paní doktorkou spolupracuji již léta, protože se stará o mou maminku.
Je milá a vstřícná, ochotná a velmi pracovitá, po profesionální i lidské stránce je to opravdu
příkladná lékařka. Chodím k ní velmi ráda a velice si jí vážím. L. L.


L
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a vstřícná. Vyslechne, důkladně vyšetří, poradí, vysvětlí. Každému pacientovi se věnuje individuálně. V dnešní době takový malý zázrak. Rozhodně doporučuji, jsem velmi spokojená. Lepšího neurologa v Olomouci jen těžko najdete.


S
Ověřený profil

Nejlepší neurolog vůbec co znám , vyjde vstříc, vždy mi pomohla i mým známým .přátelská ,profesionální .DĚKUJI ŽE JI ZNÁM A MŮŽU SE NA NI KDYKOLIV OBRÁTIT .:).


Ověřený profil

Pokud může laik hodnotit profesionála - tak erudovaného neurologa jsem v Olomouci a okolí nenašel za 30 let. Klobouk dolů.


Arogantní doktorka, neochotná vyslechnout, jaký je váš problém. Bez objednání téměř nulová šance na ošetření.


Skvěle zorganizované objednávání pacientů, nečekáte, lidský a milý přístup, důkladné vyšetření, odborná úroveň skvělá, zodpoví i na "nefundované " dotazy. Já se k ní, jako jedinému lékaři těším.
LD


Došlo k chybě, zkuste to znovu