Praktický lékař pro dospělé
Horní Valy 13 (Dům zdraví), Hodonín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Ordinační doba: pondělí : 7.30 - 11.30 a 14.30 - 18.00 úterý : 7.30 - 13.00 středa : 7.30 - 11.30 a 12.00 - 14.00 čtvrtek : 7.30 - 11.30 a 12.00 - 15....

K paní doktorce Pospíšilové chodíme rádi i s manželkou protože oproti jiným doktorům LÉČÍ nikdy jsme neměli problém ani se sestrou,vždy se chovala přívětivě. Paní doktorka je příjemná a hodná dost mi pomohla a jestli bude přijímat tak tam přihlásím i své dva syny.Takže můžu jen doporučit.Každý má jiný názor na doktorů někdo chválí někdo haní. Já osobně i s manželkou chválíme a pokud tady bude tak nevyměníme.

Jsem ráda, že jsem objevila tak dobrou doktorku, která mně nikdy neodmítne, ať mám jakýkoliv problém. Vše se mnou řeší a všemožně se mi snaží pomoci. Sestřička je taky fajn. Každý z nás nemá někdy náladu, obzvlášť když přijde nějaký nenaladěný pacient. Já dávám paní doktorce i sestřičce 1*.

Paní doktorka je velice příjemná, poctivá, precizní, nikdy nic nepodcení. Sestřička je také milá a na rozdíl od mnoha jiných umí i brát krev. Nikdy jsem se nesetkala s žádným problémem a to k ní chodím již sedmým rokem.
Využívejte komunikace přes telefon, zjistěte si kolik je v čekárně lidí, co se dá očekávat a kdy je nejlepší přijít. Od 7.30 sestřička bere vzorky a chystá ordinační den, paní doktorka opravdu chodí až na 8, ale pokud byste se na to zeptali, jistě by vám to sestřička řekla.
Rozumím tomu, že je několikahodinové čekání velice nepříjemné, ale pokud vejdete k sestřičce s nechutným výrazem, nemůžete čekat, že ona z Vás padne na zadek, uvědomte si, že ona je taky jen člověk, pracující ženská a mají s paní doktorkou právi jak na špatný den, tak na pauzu na kávu a WC!!!
Vy co tak mile hodnotíte, založte si také své hodnocení, co se týká vašich pracovních výkonů a přístupu...možná byste se divili, co si o vás lidi myslí.
Takže moje rada zní: zavolejte si předem, kdy je nejlepší přijít, obrňte se trpělivostí a pokud nechcete sedět v čekárně plné důchodců, jděte na pohotovost, protože u všech lékařů je to stejné!

doporučuji, milá doktorka, sestra trochu horší, s čekáním sem zmiňované problémy neměl

Paní doktorka není žádný suchar,zasměje se s váma,potěší vás svým zájmem a laskavou péčí a vyřeší problém.Jen ať to s náma ještě dloho vydrží!

Naprostá spokojenost,citlivý přístup,korektní a příjemná,jsem rád,že je mojí lékařkou

Paní doktorka je super - zachránila mi život - chodí k ní celá rodina

Paní doktorka je velmi přijemná,nikdy nic nepodcení a myslím si že je velký profesionál.

Tak jsem si přečetla pár názorů a nemůžu souhlasit. Paní doktorka je milá, vstřícná, snaží se najít nejvhodnější léčbu a neváhá věnovat pacientovi i více času mimo její rámec (např. dohledání vhodných léků, alternativní léčbu, vhodný režim apod.).Že musí člověk chvíli počkat v čekárně? S tím přeci musí počítat každý, jinde by to snad bylo jinak? Ano, pravdou je, že sestřička není vždy příjemně naladěna, je strohá v jednání, ale ruku na srdce, jsme i my ostatní vždy v super náladě? Já dávám pozitivní názor na paní doktorku a kdo není spokojen, může přeci změnit lékaře. JV

Ačkoli má paní doktorka ordinační dobu uvedenou od 7:30, sestra přichází kolem osmé a lékařka ještě později. Chování sestry je arogantní a paní doktorka si neumí lépe zorganizovat práci.