Hana Pospíšilová, zubař Uherský Ostroh

MUDr. Hana Pospíšilová

Zubař

Sokolská 689, Uherský Ostroh
Praktická zubní lékařka

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka je nejlepší zubařka.

Výborný přístup k pacientovy, vysoká profesionalita, ochota, příjemné vystupování a péče, pochopení pro pacientovy potíže.

Velmi příjemná a hlavně pečlivá paní doktorka. VELMI DOPORUČUJI.

Paní doktorka je perfektní. Nesmíme zapomínat také na sestřičku. Vždy jsou milé, pečlivé, odvádějí profesionální výkony. Zkrátka jsou to osoby na pravém místě. Děkuji.

Paní doktorka je k pacientům vždy ochotná, příjemná, laskavá, ale to nejdůležitější je, že odvádí perfektní práci.

Není co řešit - příjemná, pečlivá, vše si zaznamenává, řeší, promýšlí ... i sestřička příjemná. Radost sem chodit, i když jde o zubaře :-))

Paní doktorka je skvělá, hodná,milá,laskavá,ochotná..svoji práci dělá ráda a velmi dobře. To samé platí pro její sestru, která je taky velmi ochotná a milá.
Paní doktorka mi "zachránila život"!Vřele doporučuji.

Paní doktorka mi "zachránila život"!

Paní doktorka je opravdu úžasná. Velmi pečlivá, milá a vstřícná. Její práce je velmi kvalitní a profesionální. Vřele doporučuji.

G

Paní doktorka na mě působí jako specialista. K zubaři jsem donedávna chodil velmi nerad,ale teď už mně to nevadí..