Hana Plášilová, zubař Horšovský Týn

Zubař

Dobrovského 255, Horšovský Týn
Ordinace praktického zubního lékaře

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Měla jsem velmi špatné zkušenosti s jiným zubařem a dlouho zubaře zanedbávala. Po ošetření u paní Plášilové, musím říci, klobouk dolů, měla se mnou tolik trpělivosti, byla na mě hodná, svoji práci udělala poctivě, nebrala si za zákroky velké peníze jako dnešní jiní zubaři a mám k ní důvěru. Pokud se někdo z mých známých trápí s bolesti zubů, vždy doporučuji paní zubařku Plášilovou, protože vím že tam se o své pacienty starají tak jak se sluší a patří. Tak s čistým srdcem mohu dát to nejvyšší hodnocení.

já jsem tehdy nemně lsvou zubařku a mněl strašné bolesti bil sem až v plzni,aže,to nemám zrovna blízko,atam mi tež nepomohli,jediná Paní Plášilová mně přijala a pomohla mi a mužu říct že,jsem si nestežoval.

Pokud máte strach ze zubařů a neradi k nim chodíte, nedoporučuji k této paní doktorce, nemá absolutně žádné pochopení, zato, máte-li problém, dá vám vrtačkou co proto, že nechodíte pravidelně. Můj strach ze zubařů tato paní doktorka ještě umocnila.
Ale aby to nebylo jen negativní, myslím, že kdo nemá ze zubařů strach a chodí pravidelně, pro toho je vhodná.