Ordinace PL pro děti a dorost
Husova 191/4, Vysoké Mýto

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Nedoporucuji, spatne zvolena lecba pritom jiny pediatr odhalil napoprve. Laxnost pristupu a misto hledani priciny hozeno do pytle ,, nektere deti to tak maji,, - tak se nenechte odbyt protoze nemaji...Navic velky tlak na ockovani, za me nevhodna. Drive mozna dobra, nyni dle meho usnula na vavrinech..

Paní doktorka Pešková je nejlepší !!!!! Je milá, příjemná, má velmi pěkný vztah k dětem. Syn k ní chodí moc rád . Vždy ochotně poradí a pomůže. Rodičům vše vysvětlí .Jsem ráda že jsme se dostali k této paní doktorce a za nic na světě bychom ji nevyměnili.

Paní doktorka vždy poradí a pomůže, je velice pečlivá a zodpovědná. Vážím si jejího názoru. Úžasný člověk.

C

S paní doktorkou jsem byla vždy spokojená a mrzí mě, že už k ní jako dospělá nemohu chodit. Velmi milá jak ona, tak i sestřička.

Nejlepší dětská lékařka, jakou jsem kdy poznala, velice vstřícná, ochotná, poradí, pomůže. Museli jsme se ovšem přestěhovat a paní doktorku a její stejně hodnou a dobrou sestřičku jsme si s sebou vzít bohužel nemohli...
Každopádně na ně na obě moc ráda vzpomínám. Děkuji - Jana Jonová

Je opravdu skvělá, jsem s ní moc spokojená. Snaží se nám vždy pomoc a poradit.

Je to opravdu velice hodná a ochotná. Hodně mně potěšila a překvapila, když mi sdělila, že jí můžu kdy-koli zavolat, kdybych potřebovala s něčím poradit nebo byl nějaký problém s mojí malou dcerkou, Ukažte mi lékaře, kterému můžete zavolat i v jeho volném čase. Proto před ní "klobouk dolu". :o)

Paní doktorka je opravdový profesionál a pro děti ideální.

Paní Mudr.Hana Pešková,je ta nejlepší doktorka co máme.Jsem s ní velice spokojená.Nenechá nic náhodě,je pečlivá,pozorná a milá.Prostě nej.....Děkuji paní doktorce za vše co pro moje dcery udělala.Všem doporučuji.

všem doporučuji, nejlepší lékařka jakou znám...:)