MUDr. Hana Oswaldová

Zubař Více

Veselí nad Moravou 1 adresa

Odborná zubní lékařka
Masarykova 1197, Veselí nad Moravou

Umístění: Odborná zubní lékařka prevence zubního kazu

paní doktorka je velmi sympatická a odbornice na pravém místě. To že se člověk v určitou situaci, protože je opravdu jen a jen člověk, neusmívá, neznamená, že je špatný specialista. Proboha, máme spoustu skvělých i v jiných profesích odborníků, kteří se nebudou ve chvíli kdy my zrovna chceme usmívat, protože to fakt pořád nejde. Každý by se měl zamyslet v tomto sám nad sebou !!! stomatologie je náročný obor a práce s lidmi? a jiné faktory k tomu ? Klobouk dolů kdo toto vše zvládá !!!

Umístění: Odborná zubní lékařka Bolestivý případ syna

Paní doktorka Oswaldova je hodně náladový člověk podle nálady pracuje i se chová. Už po druhé se mě stálo že syna začal bolet zubek podotýkám že jsou mu 2roky , tak sme sli jak bolestivy. Sestřička mě oznámila že nás nevezmou protože mají moc lidí máme dojít na druhý den. Tak jsem se jí zeptala co mám jako dělat s dítětem které má opuchlu pusinku , neuměla má to odpovedet a ještě k tomu nás posílali porad do Brna s malou dírkou v zubku ! . Přez kamarádku sme šli k jinému panu zubarovi a ten malého ošetřil úplně bez problémů aniž by sme u něj byly registrovaní . Dneska sme byly u paní zubařky znovu a řekla mě že syn je neosetritelny aniž by se na něj podívala a aniž by věděla co mu vlastně je . Takže podle mého názoru paní zubařka Oswaldova si nevěděla rady a nebo prostě neumí ošetřit malé dítě . Každopádně jsem ráda že jsme od ní odešli protože přístup paní doktorky i sestřičky katastrofa . Už máme jiného zubaře a pro něj nebyl problém synovi zubek ošetřit a ten přístup je úplně někde jinde .

Umístění: Odborná zubní lékařka preventivní prohlídka

Paní doktorka je krajně náladová paní. Toť moje čerstvá zkušenost.
Při dnešní preventivní zubní prohlídce během hlášení sestřičce bylo dle doktorky vše vpořádku, až na malý problém na 6tce - ten nahlásila pod nějakým odborným názvem, kterému jsem nerozuměl. Když jsem ji poprosil o vysvětlení, odpověděla podrážděně, že to znamená přesně to co řekla. Wow, jaké to detailní vysvětlení a informování pacienta! Následovalo vrtání, plus všechny ty věci kolem aniž bych věděl proč a co vlastně dělá. Po dokončení na mě sestřička vybalila doplatek 798Kč za bílou plombu. Když jsem se ohradil, proč mi dávala bílou plombu na 6tku a vůbec mi to neoznámila, neinformovala mě co že se chystá udělat, se evidentně urazila a začala prskat, že ona je doktorka, která dělá nejlíp co umí, že amalgámová plomba by zub zničila, že je v tom kus medicíny a že rozhodně nepatří k těm co chtějí vydělat rychlé prachy. Fajn, její kompetentnost nikdo nezpochybňuje, ani ji nikdo nenařkl ze zlatokopectví(byť jsem si teď jistý, že tohle byl přesně ten důvod bílé plomby), ale aby se pacient neměl žádné právo vědět co je a bude mi přijde z její strany hodně arogantní a bohorovné.
Takže tohle je moje dnešní zkušenost s paní doktorkou Oswaldovou. Abych jen nehanil, doposud co jsem ji navštěvoval odváděla dobrou práci a byla zpravidla i příjemná...až na tuhle kaňku.

Na prohlídky u zubaře chodím pravidelně. Paní zubařka je velmi náladová. Pokud se špatně vyspí, je to hrůza. Nadává a pomlouvá i před pacienty. Práci neodvádí dobrou. Plomby dělá s přesahem. Podle ní se dásna hojí nejdýl ( což není pravda). Pokud jí sami neřeknete, kde máte kaz, tak vám ho ona nenajde. Díky ní jsem přišla o několik zubů, které mi museli vytrhnou, kvůli zpackané práci. Přitom jsem platila za její péči a myslím, že né málo. Pokud nevěříte, běžte se podívat do čekárny na její cenník. Díky Bohu, že jsem našla novou paní zubařku.
P.S a jak již bylo napsáno výše, obrňte se trpělivostí při čekání. I když si myslím, že již bude mít více času. :-)

Paní doktorka je super, velmi příjemná a vždy se na návštěvu těším. Jen nemohu příliš hodnotit zbytek, jelikož od té doby co mám trvalý chrup tak jsem neměla kaz ani žádný jiný problém ze zuby.Chodím jen na pravidelné prohlídky.Je fakt, že má neustále plno a objednat se musím vždy hodně dopředu. Vřele doporučuji, jen co vím tak nové pacienty nepřibírá.... ale vše se může změnit. Kaťa

Paní doktorka je velmi dobrá,ale nechoďte k ní ten,kdo nemá moc času,protože někdy se stává,že vás vezme klidně i dvě hodiny pozdějc nebo i dýl,ale práci dělá výborně.

Dobrá, poctivá, pouze dlouhá čekací doba ale to je dobrých u stomatologů asi normální. Doporučuji