Odborný lékař internista, diabetologie
Nemocniční 1183, Uničov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

šel jsem ze synovcem (13) k této p.(doktorce) měl tlak 170/60 a bylo mu nevolno. začala ordinovat o 15 min.později i po tom co jsem na ni klepal a vzala si zprávu napřed vzala paní která určitě neměla takový tlak a jako doktorka přeci má zhodnotit stav pacienta a neumí asi ordinovat bez sestry a sestru má poučit kdy chodit do práce.Po mé domluvě se ještě ty líné hvězdy uráží.Nedoporučuji vůbec,jako doktorku ani zvířata by neměla léčit.

Moje maminka byla její pacientkou více jak deset roků, za celou dobu ji lékařka nebyla schopna snížit nadváhu a cholesterol, léky na cholesterol ji zabírali jen velmi málo. Maminka byla již v tak kritickém stavu, že jenom ležela, při sebemenším pohybu dostávala záchvaty dušnosti. Paní doktorka ji však nikdy neposlala na ultrazvuk srdce, nebo vyšetření k vyloučení ischemické choroby srdeční s vysvětlením, že EKG je v normě. Tuto její neprofesionalitu maminka téměř zaplatila životem. Po velkých překážkách se nakonec dostala na operační stůl, když už cévy byly na pěti místech téměř naeprůchodné a srdeční chlopeň byla velmi poškozená.

Paní doktorka je nejen dobrý internista, ale také diabetolog. Léčím se u ní již asi 10 roků a nemám k ní jedinou připomínku. Co má navíc je dobré slovo a povzbuzení. Kéž by bylo takových lékařů více