Ambulantní péče - gynekologie
Arnošta z Pardubic, Pardubice

Umístění: Ambulantní péče - gynekologie Jiný

K paní doktorce jsem se dostala, když jsem se přestěhovala z Hradce Králové. Paní doktorka mě ochotně přijala do své péče, je dobrá odbornice a vyšetření nebolí. I sestřička je moc hodná.

Umístění: Ambulantní péče - gynekologie Jiný

Když jsem se přestěhovala do Pardubic, našla jsem si paní doktorku. Připadá mi fajn. Neměla jsem donedávna problém. Jak všichni uvádějí, dovolat se je problém, ale je to lepší než to bývalo, stejně ale většinou chodím neobjednaná. Sestřička byla vždy milá, jednou měla záskok a ta byla taky super. V pátek jsem tam šla, protože mi vyšel pozitivní těhotenský test. Sestřička ale neměla svůj den, hned začala, že jdu brzy, dávala najevo, jak jí obtěžuji, na vyfocený test se nenamáhala ani podívat s tím, že mi věří. Nešlo o žádné duchy, jasné silné dvě čárky, že paní doktorka nic neuvidí. Pardon, nešla jsem tam pro fotku s autogramem. Je mi 38 a je to můj první pozitivní těhotenský test, s nějakým nabíráním krve nebo aspoň kontrolou se nenamáhaly ani jedna, jen na mě volala doktorka z ordinace, jestli mám nějaké potíže. Asi nic nestandardního, ale uvítala bych třeba info, čeho se mám vyvarovat, všechno co vím, jsem si našla sama na netu. Musela jsem si zjistit, jaké doplňky mohu dál užívat, co nemůžu. V jakém jsem tak zhruba týdnu atd. Nevím teď tedy, jestli tam chci jít. Objednaná jsem, ale nevím, na co tedy paní doktorku mám, když zrovna s tím nejdůležitějším mě vypakovaly jak psa. S partnerem máme radost a těšíme se, ale musím říct, že jsem odtamtud šla málem s brekem, zrovna v tomhle období bych očekávala zájem. Chápu, že každý může mít blbý den, jenže zrovna teď se mě to dotklo a neviděla jsem opravdu ani minimální zájem a nepřesvědčilo mě to, že s nimi chci procházet celé těhotenství.

S paní doktorkou jsem moc spokojená, vracím se k ní i když už bydlím v jiném městě. Jediný problém je se dovolat, ale už i to se trochu zlepšilo. Moc doporučuji, přesto že návštěva gynekologie není bůhvíco příjemného, díky milé doktorce a sestřičce je to alespoň trochu snesitelnější.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, vždy je ochotná poradit a je velmi pečlivá. Když se jí něco nezdá úplně v pořádku, vždy navrhne pro jistotu další vyšetření a nikdy nad ničím nemávne jen tak rukou. I sestřička je milá a dovolat se není už problém. Takže můžu jen doporučit.

Paní doktorka je skvělá, sice ne zrovna upovídaná, ale šikovná a vyšetření nebolí. Sestra milá, nikdy jsem neměla problém se dovolat. První těhotenství ok, několik ultrazvuků, i ult navíc, fotky apod.

Milá vstřícná paní doktorka i sestřička. Nenutí zbytečné léky nebo značky ve svůj prospěch. Jsem s nimi spokojená.

Moc příjemná paní doktorka, tak i sestřička. Přistěhovala jsem a velmi ochotně mě vzaly. Všem mohu jen doporučit :)

Paní doktorka je báječná, chodím k ní několik let. Co se týče objednání termínu lékařské prohlídky osobně, není problém, ale co se týče telefonické komunikace, tak ta je katastrofální. Abych se mohla objednat, zkouším tam volat 10x denně, každý den. Nyní tam volám již devátý den a stále se mi nepodařilo dovolat. Mám časově náročné zaměstnání a nemohu stále myslet na to, že musím za další čtvrthodinu volat znovu....Jen díky této skutečnosti vážně zvažuji změnu lékaře, což je mi velmi líto.

K paní doktorce chodím už 4 roky, jedno těhotenství za mnou, druhé nyní. A nemůžu si vynachválit jak jí, tak sestřičku!! To, že tady čtu, že sestřička nezvedá neustále telefon? Má i jiné povinnosti, než jen stále zvedat každý hovor. Hold se mi také stává, že volám několikrát a nemohu se dovolat, ale jsme jen lidi, tak si zavolám déle, že? Jeden den v týdnu má sestřička záskok, a ta starší sestra zas ba naopak zvedá stále a nestíhá ostatní věci. Stalo se mi na vlastní kůži, že mě šla odebírat krev, injekci v ruce, a telefon vyzváněl dobu a šla ho těsně před odběrem zvednout!! Pak mě nemohla pořádně napíchnout, a chtěla mne poslat do Medily!! Bylo to jasně tím, že se snaží stíhat naprosto vše!!!! To mi přijde tedy nesmyslné a neskutečné, aby odběhávala při odběru zvedat telefon!!! Prostě buďte milé dámy ohleduplné a jak se chováte vy, budou se k vám chovat i ostatní. Nikdy jsem neměla problém přijít s potížema a vzala mne sestřička přednostně, ihned bez čekání. Paní doktorku měnit nebudu, ikdyž to mám k ní 28 km a mohla bych navštěvovat dr. blíže svému bydlišti. Sestřičku s paní doktorkou všude chválím!!!! Obě dvě jsou perfektní.

Už mě štvou ti se vším nespokojení lidi, kteří si chtějí vybít jen svou špatnou náladu!!!Mám pocit, že se jen snaží otrávit druhé a nikdy nezažili opravdový problém!
Paní doktroka je dobrá lékařka, vše vysvětlí, je pečlivá a pacienta neodbyde.Stejně tak i sestra je příjemná.
Nejsou to kamarádky, za kterými jdete podrbat, ale jdete na vyšetření a léčit se, zdá se mi,že si to občas někdo plete.
Taky jsem neměla problém se dovolat, samozřejmě že někdy se člověk nedovolá napoprvé, ale snad je logické, že sestra nesedí stále u telefonu a má i jinou praci.
Chodím k nim již několik let a jsem spokojená.
A lidi, nebuďte pořád tak protivní a zapšklí!!!Už to nemůžu číst, ty neustálé stížnosti všech na všechny!!!
Tady je zvykem jen každému vynadat a kritizovat, ale s pochvalou, úsměvem a dobrým slovem všeichni šetří.
Uvědomte si, že když tady plivete své negativní názory, pokazíte doktorce i sestře den a jak se pak mají usmívat na ostatní?