Arnošta z Pardubic, Pardubice
Ambulantní péče - gynekologie

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

S paní doktorkou jsem moc spokojená, vracím se k ní i když už bydlím v jiném městě. Jediný problém je se dovolat, ale už i to se trochu zlepšilo. Moc doporučuji, přesto že návštěva gynekologie není bůhvíco příjemného, díky milé doktorce a sestřičce je to alespoň trochu snesitelnější.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, vždy je ochotná poradit a je velmi pečlivá. Když se jí něco nezdá úplně v pořádku, vždy navrhne pro jistotu další vyšetření a nikdy nad ničím nemávne jen tak rukou. I sestřička je milá a dovolat se není už problém. Takže můžu jen doporučit.

Paní doktorka je skvělá, sice ne zrovna upovídaná, ale šikovná a vyšetření nebolí. Sestra milá, nikdy jsem neměla problém se dovolat. První těhotenství ok, několik ultrazvuků, i ult navíc, fotky apod.

Milá vstřícná paní doktorka i sestřička. Nenutí zbytečné léky nebo značky ve svůj prospěch. Jsem s nimi spokojená.

Moc příjemná paní doktorka, tak i sestřička. Přistěhovala jsem a velmi ochotně mě vzaly. Všem mohu jen doporučit :)

Paní doktorka je báječná, chodím k ní několik let. Co se týče objednání termínu lékařské prohlídky osobně, není problém, ale co se týče telefonické komunikace, tak ta je katastrofální. Abych se mohla objednat, zkouším tam volat 10x denně, každý den. Nyní tam volám již devátý den a stále se mi nepodařilo dovolat. Mám časově náročné zaměstnání a nemohu stále myslet na to, že musím za další čtvrthodinu volat znovu....Jen díky této skutečnosti vážně zvažuji změnu lékaře, což je mi velmi líto.

K paní doktorce chodím už 4 roky, jedno těhotenství za mnou, druhé nyní. A nemůžu si vynachválit jak jí, tak sestřičku!! To, že tady čtu, že sestřička nezvedá neustále telefon? Má i jiné povinnosti, než jen stále zvedat každý hovor. Hold se mi také stává, že volám několikrát a nemohu se dovolat, ale jsme jen lidi, tak si zavolám déle, že? Jeden den v týdnu má sestřička záskok, a ta starší sestra zas ba naopak zvedá stále a nestíhá ostatní věci. Stalo se mi na vlastní kůži, že mě šla odebírat krev, injekci v ruce, a telefon vyzváněl dobu a šla ho těsně před odběrem zvednout!! Pak mě nemohla pořádně napíchnout, a chtěla mne poslat do Medily!! Bylo to jasně tím, že se snaží stíhat naprosto vše!!!! To mi přijde tedy nesmyslné a neskutečné, aby odběhávala při odběru zvedat telefon!!! Prostě buďte milé dámy ohleduplné a jak se chováte vy, budou se k vám chovat i ostatní. Nikdy jsem neměla problém přijít s potížema a vzala mne sestřička přednostně, ihned bez čekání. Paní doktorku měnit nebudu, ikdyž to mám k ní 28 km a mohla bych navštěvovat dr. blíže svému bydlišti. Sestřičku s paní doktorkou všude chválím!!!! Obě dvě jsou perfektní.

Už mě štvou ti se vším nespokojení lidi, kteří si chtějí vybít jen svou špatnou náladu!!!Mám pocit, že se jen snaží otrávit druhé a nikdy nezažili opravdový problém!
Paní doktroka je dobrá lékařka, vše vysvětlí, je pečlivá a pacienta neodbyde.Stejně tak i sestra je příjemná.
Nejsou to kamarádky, za kterými jdete podrbat, ale jdete na vyšetření a léčit se, zdá se mi,že si to občas někdo plete.
Taky jsem neměla problém se dovolat, samozřejmě že někdy se člověk nedovolá napoprvé, ale snad je logické, že sestra nesedí stále u telefonu a má i jinou praci.
Chodím k nim již několik let a jsem spokojená.
A lidi, nebuďte pořád tak protivní a zapšklí!!!Už to nemůžu číst, ty neustálé stížnosti všech na všechny!!!
Tady je zvykem jen každému vynadat a kritizovat, ale s pochvalou, úsměvem a dobrým slovem všeichni šetří.
Uvědomte si, že když tady plivete své negativní názory, pokazíte doktorce i sestře den a jak se pak mají usmívat na ostatní?

Bohužel musím hodnotit velmi negativně. Hlavním důvodem je sestra, která je absolutně neochotná, nezvedá telefony a přestože by měla začínat od 7:30 klidně začne o čtvrt hodiny déle, což pro mě, která potřebuje stíhat školu od 8 je šílené. Chtěla jsem pouze recept na antikoncepci, tak jsem naivně žila v představách, že to nebude problém. Poté, co sestra zavolala první pacientku mi bylo jasné, že pokud se tam nenacpu, budu tu tvrdnout minimálně ještě hodinu, tak jsem drze vstoupila do dveří a když jsem jí oslovila, dostalo se mi jen kyselého výrazu a odpovědi "Laskavě zavřete a počkejte si." Ano, jistě že si počkám, ale kdybych jen seděla v čekárně, tak se nikdy nedočkám. Po pár minutách tedy otráveně vyšla, požadovala po mně kartičku pojišťovny a hrozně se divila, že jsem kvůli tomu nezavolala (volala jsem, ale dovolat se do ordinace je nadlidským úkonem a jedná se jen o vytrvalost. Sama jsem viděla, když jsem u sestry čekala, že nechá telefon zvonit a absolutně ho ignoruje, i když by ho zvednout mohla). Málem mne ještě vynadala na to, že jsem nepřišla na prevenci, kterou bych měla mít až v červnu.
Paní doktorka je sice milejší, ale když jsem za ní přišla s hnisavým a kvasinkovým výtokem řekla mi, že je to normální. Omlouvám se, ale opravdu mi nepřijde normální, aby mne v intimních partiích svědilo a stále ze mě něco vytékalo.
Rozhodla jsem se, že změním lékaře, bohužel ale především kvůli sestře.

X

S paní doktorkou ani nemám problém. Sice to není člověk, se kterým byste si zrovna popovídaly, ale od toho tam nechodím.
Akorát jednou, když jsem za ní šla s problémem, že v době začátku menstruace je mi opravdu zle (nejsem schopna vstát, je mi na omdlení), tak na mě koukala, jak kdybych byla u očního. Ale na moji žádost mi napsala jinou antikoncepci a problém se zlepšil.

Co mi vadí je NEMOŽNOST SE DOVOLAT!! Myslím si, že to je u lékařů celkem podstatná věc! Když si pak vezmete dovolenou a přijdete do ordinace, sestra vám vynadá, že ten den je pouze pro objednané, ale to mám se mám dozvědět kde, když mi telefon nezvedne?! Na nástěnce je to sice napsané, ale když už jsem si kvůli tomu vzala dovolenou, tak se přece neotočím a nepůjdu domů.
Také jsem byla svědkem naprosto bezohledného chování sestry, když nechala na telefonu čekat přes 10 minut paní, co si volala pro výsledky, a vesele se vybavovala s paní doktorkou (na jiné téma samozřejmě). Když si vezmete, že volání na pevnou linku může stát klidně 7 Kč/min., tak se to celkem slušně prodraží...