Praktický lékař stomatolog
Partyzánská 4/1525, Opava

Chodil jsem k ní asi 5 let jako dítě a přikládám jí hlavní díl viny na mém strachu ze zubní vrtačky. Pamatuji si ty její zuby, které cenila vždy když prováděla nějaký úkon v mých ústech, často ještě s povzbuzujícími větami typu "Vydrž, už to bude!", nebo "Sestro, pomožte mi!". Třešnička na pomyslném dortu byl incident, po kterém má drahá matka usoudila, že by bylo lepší změnit lokál... Paní Lokočová mi chtěla před vrtáním ukázat, že to co drží v ruce není tak strašné a že to vlastně jen stříká vodu! Takže "Nastav dlaň, chlapečku!" -AUUU! Bohužel tahle demonstrace se jí nepovedla - asi to moc dobře neodhadla a spuštěnou vrtačku se stříkající vodou mi zajela do dlaně a trošku mi tekla krev. Nic na co by člověk měl umřít, ale dost nato aby 10 leté dítě dostalo záchvat hrůzy a už se tam nechtělo vracet.
Možná se paní doktorka změnila a chová se jinak, ale bohužel - vzpomínky jsou jako živé...proto za mě hodnocení: " ** - slabý"

Jako dítě jsem z ní měla strach. Velice necitlivá, stejně jako arogantní a drzá sestra. Opravdu horor. Své děti zapište jinam!!!

Velmi dobrá lékařka, která to umí s dětmi.

Super

Tak tato lékařka mi zničila totálně zuby. A ve 3 letech jsem měla zubní implantáty..(nasazovací zuby). Zablombovala mi kazy. Mno co dodat NEJHORŠÍ kterou jsem kdy zažila!