Hana Krninská Liškařová, praktický lékař Třeboň

Praktický lékař

Palackého nám. 106, Třeboň
Lékař. služba první pomoci Třeboň ops.

Jablonského, Třeboň
Ordinace MUDr. Jana Tichá s.r.o.

- MUDr. Hana Krninská Liškařová - * 12.12.1981 v J. Hradci - LF UK v Plzni - Nemocnice České Budějovice - onkologie, imunologie, interna - praktic...

• Zabýváme se vším od rýmy až po onkologické diagnosy

• všeobecný praktický lékař

Umístění: jiné místo Jiný

Jsem velmi ráda, že mám lékařku, která je odborníkem s tak lidským přístupem, ochotou pomoci a milým jednáním.

Umístění: jiné místo Jiný

Jsem ráda,že paní doktorka je vždy milá a jak uvádím vyslechne,pomůže,máme k ní opravdu velikou důvěru.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Může mi doktor potvrdit autoškolu když jsem na neschopence.? Samozřejmě by autoškola probíhala ve vycházkách. Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
    Ošetřující lékař současně s rozhodnutím o pracovní neschopnosti stanoví léčebný režim (§ 56 zák. č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění, v platném znění). Pokud Váš léčebný režim absolvování autoškoly nevylučuje, lze kurz v době vycházek navštěvovat. Doporučuji Vám tedy kontaktovat Vašeho ošetřujícího lékaře.
    S pozdravem Dr. Krninská

MUDr. Hana Krninská Liškařová

• Prosím o radu kam se mám obrátit na kterého internistu již několik měsíců mám problémy s vysokým tlakem který se neustále mění a hlavně v noci když se probudím mám vysoký tlak jsem velmi malátná a točí se mi velmi hlava nevím kam se obrátit obvodní lékař již vyzkoušel možnou léčbu několikrát ale se nepodařilo vyřešit .Moc a moc prosím kam se obrátit o speciální vyšetření.Děkuji za radu Anežka od Pardubic

Dobrý den,
    pokud Váš praktický lékař již vyčerpal své možnosti, pak je rozhodně na místě vyšetření kardiologem.
    Přeji hezký den,

• Zabýváme se vším od rýmy až po onkologické diagnosy