Odhadovaná doba odpovědi:

Přijímám: dospělí, děti od 11 let

Svojí jsem kariéru zahájila v roce 1979 v Ústavu radiační onkologie Praha 8, kde jsem mj. složila atestaci z radioterapie I.st. a atestaci II.st.. Půs...

• klinická onkologie

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Účty sociálních médií

Paní doktorka je spíše ,,drsná". Když jsem chtěla bližší informace ohledně možných následků a zda jsou moje potíže po léčbě (operace, chemoterapie, ozařování, hormonální léčba) způsobeny léčbou, odpověděla jen arogantně, že si myslí, že jsem dost inteligentní na to, abych pochopila, že už to nebude nikdy jako dřív. Pokud to nechápu, mám si najít psychiatra. Na mojí odpověd´, že jsem takto nemocná poprvé, a že budu ráda, když to se mnou trochu probere, neodpověděla nic nevysvětlila. Dostala jsem jen žádanku na sono. Sestra mi dala další termín návštěvy a poslala mě pryč. Čtu tady krásné názory na paní doktorku, ale mám pocit, že je to o někom jiném. Uvidím příště. Snad jen měla špatný den.

Umístění: Medi-Onco s.r.o. onkologické onemocnění

paní primářka Kaňková byla jediný lékař,který mi vysvětlil po příchodu z nemocnice,co znamená"další léčba bude pokračovat".V nemocnici mi udělali částečnou ablaci.Pak mi léčila ozařováním i chemoterapií.Protože ale moje krev nebyla od samého začátku v pořádku-chyběly mi bílé krvinky-tak včas chemoterapii ukončila,tím mi zachránila život.
Už je to 17 let a jsem ZDRAVÁ
Proto děkuji paní doktorko
zdravím Jana Šeflová

Paní doktorku bych nikdy neměnila.Známe se již 23.let,vždy mě podržela když bylo nejhůř.Je citlivá,lidská a lékařka onkologie na svém místě.Nikdy jsem lepšího lékaře nepoznala.Díky paní doktorko......Hendrychová Boh. Hořice

Paní doktorka mi zachránila život, je nejlepší paní doktorka onkoložka co znám!

Je to nejlepší lékařka se kterou jsem se setkala,je milá,lidská,s profesionálním ale citlivým osobním přístupem k pacientům a jejich rodině. Děkuji jí za záchranu mého života,společně jsme překonaly to nejhorší a již 7 let se díky její léčbě a péči těším dobrému zdraví.

Paní primářka je osoba na svém místě a určitě je velký profesionál, s citlivým přístupem k onkologickým pacientům. S její péčí jsem nadmíru spokojená, je to odborník a především člověk. Svatava Klabanová

Lepšího lékaře jsem nikdy nezažila.Moc mi pomohla a za to jí děkuji.

Připojuji se k názoru, že paní primářka je onkoložka na svém místě. Vždy mi dokázala pozvednout náladu, když jsem šla k ní, byla jsem ráda, že s ní mohu mluvit i přesto, že jsem šla vlastně na chemoterapii. Pomohla mi to nést a vždy na mne měla čas, stejně jako sestřička. Obě mi to pomohly zvládnout a jsem jim moc vděčná za péči. Mohu jenom doporučit. Kateřina

nejlepší onkolog kterého jsem poznala svědomita ochotná velmi lidská nedovedu si bez její péče život představit velmi mi pomáhá vřele doporučuji lidem co budou potřebovat její skvělou péci.

Jezdím k paní primářce již přes 10 let a jsem s její péčí velmi spokojená.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

již delší dobu mě stále bolí levé prso - na dotek velmi citlivé a bolestivé. HA nepoužívám. Menses pravidelná. Teplotu jsem měla max do 38°C. Myslela jsem si, že je to ovlivněné menses či ovulací, ale stále to trvá a přijde mi, že je to čím dál horší. Těhotenský test negat.

Děkuji za odpověď.

Mohlo by se jednat o zánět prsu. Ale to opravdu nelze řešit dotazem na internetu. Musí to vidět lékař, praktik, gynekolog ev. kožní lékař. Ten vám po vyšetření stanoví diagnozu a rozhodne o léčbě

MUDr. Hana Kaňková

Dobrý den, již několik dní mám zvláštní tlak jako by tahání v pravém prsu, ale není to ze cvičení, nebo námahy. Před půl rokem jsem byla na rentgenu plic, které jsou čisté. Kdybych měla rakovinu prsu, poznali by to už z rentgenu plic? Děkuji za odpověď

Ne , na rtg plic by se nádor prsu nezobrazil.
Musíte se nechat vyšetřit cestou praktického lékaře nebo gynekologa a ten vás pošle na mamografii nebo sono prsů

MUDr. Hana Kaňková