Rychnovská 651, Praha
Medi-Onco, s.r.o. (mapa)

Umístění: Medi-Onco, s.r.o. onkologické onemocnění

paní primářka Kaňková byla jediný lékař,který mi vysvětlil po příchodu z nemocnice,co znamená"další léčba bude pokračovat".V nemocnici mi udělali částečnou ablaci.Pak mi léčila ozařováním i chemoterapií.Protože ale moje krev nebyla od samého začátku v pořádku-chyběly mi bílé krvinky-tak včas chemoterapii ukončila,tím mi zachránila život.
Už je to 17 let a jsem ZDRAVÁ
Proto děkuji paní doktorko
zdravím Jana Šeflová

Paní doktorku bych nikdy neměnila.Známe se již 23.let,vždy mě podržela když bylo nejhůř.Je citlivá,lidská a lékařka onkologie na svém místě.Nikdy jsem lepšího lékaře nepoznala.Díky paní doktorko......Hendrychová Boh. Hořice

Paní doktorka mi zachránila život, je nejlepší paní doktorka onkoložka co znám!

Je to nejlepší lékařka se kterou jsem se setkala,je milá,lidská,s profesionálním ale citlivým osobním přístupem k pacientům a jejich rodině. Děkuji jí za záchranu mého života,společně jsme překonaly to nejhorší a již 7 let se díky její léčbě a péči těším dobrému zdraví.

Paní primářka je osoba na svém místě a určitě je velký profesionál, s citlivým přístupem k onkologickým pacientům. S její péčí jsem nadmíru spokojená, je to odborník a především člověk. Svatava Klabanová

Lepšího lékaře jsem nikdy nezažila.Moc mi pomohla a za to jí děkuji.

Připojuji se k názoru, že paní primářka je onkoložka na svém místě. Vždy mi dokázala pozvednout náladu, když jsem šla k ní, byla jsem ráda, že s ní mohu mluvit i přesto, že jsem šla vlastně na chemoterapii. Pomohla mi to nést a vždy na mne měla čas, stejně jako sestřička. Obě mi to pomohly zvládnout a jsem jim moc vděčná za péči. Mohu jenom doporučit. Kateřina

nejlepší onkolog kterého jsem poznala svědomita ochotná velmi lidská nedovedu si bez její péče život představit velmi mi pomáhá vřele doporučuji lidem co budou potřebovat její skvělou péci.

Jezdím k paní primářce již přes 10 let a jsem s její péčí velmi spokojená.

Paní primářka je onkoložka na svém místě. Velmi ochotná a milá, s lidským přístupem. Sestřička také. Děkuji ji za péči a doporučuji.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Mám nemocnou maminku, má ovariální karcinom. V současné době žije ve švýcarsku a uvažujeme o tom, že jí přivedeme do Prahy. Chtěl bych pro ní tu nejlepší léčbu. Vím, že v nemocnicích jsou občas spartanské podmínky na tuto léčbu, proto bych se rád zeptal, k jakému stacionáři posíláte pacienty na chemoterapii. Chtěl bych vědět, zda existuje nějaké soukromé zařízení v Praze nebo v okolí, kde je možné absolovat chemoterapii.

Vážený pane, Vaše informace jsou hodně stručné, nevím v jakém celkovém stavu maminka je a jaká léčba probíhá či ev. probíhala. Možnosti privátního stacionáře jsou velmi omezené, protože tato soukromá pracoviště nemohou podávat určité typy preparátů, zejména biol. léčba je zdravotními pojišťovnami proplácena jen velkým pracovištím typu komplexního onkologického centra. Snad jedině pracoviště V Hořovicích by mohlo být schopno tuto léčbu podat, ale to opravdu nevím přesně.
    Omlouvám se, že Vám nemohu více pomoci.
    S pozdravem
    Kaňková

MUDr. Hana Kaňková

• Dobrý den,

již 5 dnů mě trápí boule mezi uchem a čelistí. Boule je tvrdá, nepohyblivá a bolestivá na dotek. Začala mě od ní bolet skoro celá levá strana obličeje. Myslíte, že je to urgentní a měl bych si zajít k lékaři?

Děkuji Vám.

Určitě byste měl zajít za PL nebo ještě lépe na ORL. Může se jednat o zánět ale i vážnější onemocnění, což nelze bez vyšetření posoudit. Takže ani, urgentně k lékaři. Kaňková

MUDr. Hana Kaňková